» »

popravilo slušalk

popravilo slušalk

crazy kure ::

Mene zanima kje mi lahko popravijo slušalke oz. na novo zalotajo žičke. Namreč pred 1 mesecom sm si kupil logitech prcision gaming in jih pri prevelikem navdušenjiu pretrgal na pol:D . Pa še to, a lahko pričakujem isto kvaliteto zvoka(ma en mi je že to popravlu sam ful šumi,mic pa ne dela),a se sploh splača popravlat.

Thx

BluPhenix ::

Kaj si pretrgal na pol kabel ali slušalke? Če ni kaj čudno se seveda splača poraviti, če je kabel je najpogosteje najboljše zamenjati cel kabel, kot ga pa nekaj štukati.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

crazy kure ::

na polovici kabla je mjhna okroglasta škatlica, v njej pa čipovje in na to čipovje so zalotane žice. Ravno v tej škatlci,kjer je tut komanda za glasnost+-,ter vklop/izklop mica, je prišlo do nesreče.

crazy kure ::

ja u glavnem je kabl ja

rokec_mx ::

Meni se je zgodilo podobno, pa sem samo z nožkom malo postrgal lak iz žice, ter zalotal skupaj in mi deluje brez kakršnih koli šumov(vsaj opazim jih ne).

jurzla123456 ::

Zanima kje oz. kako bi popravil slušalke beats monster kupljene na cipru za 150 € brez garancije. http://www.headphonesonlineoutlet.com/m...
Zanima me ali je kje v sloveniji kakšen servis za slušalke ali kaj podobnega, kjer bi jih lahko popravili.

hojnikb ::

če nimaš ravno dveh levih rok, jih lahko poraviš sam :)
#brezpodpisa

BorutK-73 ::

Mislim da bo vsak RTV servis popravil slušalke. Če imaš orodje, lahko popraviš sam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30171397 (14362) Banza
»

Naglavne slušalke

Oddelek: Zvok in slika
244482 (3979) D3m0r4l1z3d
»

mp3 - pokvarjen avdio vhod

Oddelek: Pomoč in nasveti
111184 (975) Excavator
»

Apple pred največjim prevzemom - Beats (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
5419600 (16244) rkobarov
»

Spletna trgovina

Oddelek: Pomoč in nasveti
212244 (1176) _geek_

Več podobnih tem