» »

Ikone

Ikone

Fatboyslim ::

Na internetni strani Com/ http://interfacelift. Com/ sem našel lepe ikone, a jih ne morem pripraviti do tega da bi delale. Kako bi to naredil?

#000000 ::

Da bi delale kje ?

Fatboyslim ::

Rad bi, da se mi vse ikone spremenijo v tiste ki sem jih potegnil dol - se pravi ikone za diske, DVD, Moj računalnik ...

#000000 ::

Aja. Kej tazga lahko narediš z kakim programom, npr. jest imam tuneUp 'kerga uporabljam za pucanje diska/win ipd.' in ima tud to funkcijo da ti zamenja ikone, nekaj jih ima notr že po default-u za kej več pač poiščeš posebne pack-e in zamenjaš z programom simpl. Am lahko pa to narediš tud z recimo desnim klikom na sedanjo ikono in pod lastnosti / zamenjaj ikono, vendar se mi zdi da to lahko počneš samo z mapami v my documents nism pa zihr.

Drugač pa obstaja morje takega programja, samo jest še vedno prisegam na klasiko win, itak če rač. uporabljaš za grafiko je najbolj imet čim manj balasta=šminke LP

Fatboyslim ::

OK hvala, bom poskusil s tune up utilities. A obstaja mogoče še kakšen freeware, ker ta je plačljiv :'(

Menjam pa zato, ker se mi XPji že po deafultu zdijo preveč šminkasti in menjam za bolj čisto temo

iskra ::

Jst sm se kako leto nazaj ubadal s šminkanjem XP-jev in prišel do sledečega zaključka: sranje in počasno delovanje. Ikone se niso osveževale (beri: "program" style ikone), vsake toliko so se Winsi odločili dati nazaj default ikone in nekateri programi so si tudi želeli teči v ozadju, da so mi lahko prikazovali določene ikone. Vsekakor odsvetujem ta poseg, ker ne prinese nič dobrega.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Fatboyslim ::

Vem kaj misliš, saj je zelo preprosto zamnjati temo z programom kot je style XP.
Ker pa so takšni programi hroščati in nestabilni ter vodijo v večjo porabo pomnilnika, sem se odločil, da v Windows nastavitvah to spremenim.
To mi je že uspelo z trenutno OSX temo, vendar mi ne delajo ikonice. Rad bi naredil še, da bi popolnoma zamenjal deafult ikone z novimi:)

OmegaBlue ::

Nekateri ki imamo preveč časa pa ikone zamenjamo direktno v shell32.dll z resource hackerjem :)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

veteran ::

Ikone lahko spremeniš kar v registru, brez dodatnih programov; napiši eno .reg datoteko, ne direktno popravljat v registru (ker Polkna včasih kaj pozabijo oz. dajo na default;). klik

Fatboyslim ::

>:D To sem hotel

Hvala za link:D

Fatboyslim ::

Še eno odkritje >:D

A zna kdo spremeniti napis START v kaj drugega?

veteran ::

Seveda. ;) Google -> ResourceHacker -> explorer.exe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Ko Slo-tech.ovci svoj wallpaper na ogled postavijo! (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Loža
2066872879 (985) D3m
»

Pokažite svoje namizje! (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
710215643 (43962) nergac
»

Kako se da stisniti pdf?

Oddelek: Pomoč in nasveti
202614 (1812) jedateruk
»

Enlightenment 0.17

Oddelek: Operacijski sistemi
201773 (1494) NoOrdinary
»

Win XP-mali hack?

Oddelek: Programiranje
131287 (895) CaqKa

Več podobnih tem