» »

Win2000 in driverji SB Live

Win2000 in driverji SB Live

TinkaPinka ::

Preden se dokoncno odlocim, ali bom instalirala driverje od Creativa na win2000, me zanima vase mnenje.

Na WinME mi je izginila funkcija Hibernate, ko sem instalirala driverje od Creativa. Ker mi je ta funkcija kar vsec, a bo enako tudi v win2000?

Sicer kolikor vidim, mi tako ali tako ne preostane drugega, kot da dam te driverje gor, ker zdaj nimam surround-a, in sploh sound z windows-ovimi driverji niti priblizno ni taksen, kot bi moral biti.

Se da sploh kaj narediti glede Hibernate funkcije, ce instaliram te driverje?
I am easy to please as long as I get my way.

OrlyTM ::

Po več informacijah oseb, ki so poizkusili liveware na win2k, to NI DOBRO SPLOH ! Skoraj vsi so se pritoževali, da zadeva ne deluje pravilno.

Odločitev pa je pač tvoja. .. moj nasvet ... poizkusi ... še vedno jih lahko odstraniš ..

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

jetam ::

Jest it predlagam da jih ne inštaliraš. Samo sranje... Počak da pridejo ven popravljeni driverji za w2k. Do takrat pa težiti Creativu kolikor se le da... >:D
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

JLP ::

Jest mam slabe iskušne z nimi.
Če jih dam gor je sistem zlo nestabiln.
Tud ene par BSODov dobim.
Pa tud velik ostalga foka ma slabe iskušne tko k je OrlyTM reku.
Počakmo na LiveWare 4 (če se bo sploh tko imenovov) pa o vidl če bo kej bol. Če nav jest nabavm drugo kartico. Najraj Turtle Beach Santa Cruz.
Live long and prosper!

Miran ::

Jest mam na svojmu kompu taprvi Live Ware ki je pršou vn. Pa dela čist cool, hibernate je še zmer tm kjer mora bit, sound je pa ful boljši...

Ajd pol
Overclock yourself !

borutzi ::

Jest mam Liveware z win2k in mi delajo brez problema in tudi hibernacija ne izgine za zrazliko od winme:\
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

TinkaPinka ::

Hm, bom se sama poskusila z driverji od Creativa. So potem se kaksni problemi, ce jih dam dol in dam nazaj windows driverje za win2000?
I am easy to please as long as I get my way.

JLP ::

Problem je sam da morš Windowse še enkat inštalirat.
Live long and prosper!

TinkaPinka ::

JLP, zakaj bi naj potem windows-e se enkrat instalirala? Saj lahko driverje za SB od Creative-a odstranim, nato pa dodam nove od windows 2000. Praviloma.
Ali ne gre tako?
I am easy to please as long as I get my way.

JLP ::

Tud jest sm tko mislu pa ni lih delal.
Live long and prosper!

Ribicija ::

Hja Tinka Pinka več kot očitno je da težave neboš mogla rešiti sama. Priporočam ti da pokličeš na znano telefonsko številko in si naročiš serviserja na domu. :P
Ti povem da zna delati čudeže.

TinkaPinka ::

Ocitno res. Kdaj prides? >:D
I am easy to please as long as I get my way.

Ribicija ::

Če bom deležen kakšne dobre masaže z oljem se lahko zmeniva za jutri zvečer. Kaj meniš?
Jaz ti pa vrnem s servisiranjem tvoje vhodno izhodne enote. No se pravi SB liva.

LP

TinkaPinka ::

Zmenjeno! :))
I am easy to please as long as I get my way.

andrej ::

ej prosim, te forume berejo tudi mladoletni...:D:D

TinkaPinka ::

Ja ja...:))

Andrej, tvoje mnenje še čakam, preden se vržem na instalacijo Creative LiveWare. :)
I am easy to please as long as I get my way.

Sergio ::

tinka: am... preden se VRŽEŠ na njegovo vhodno izhodno enoto?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Ribicija ::

Hja mlade je treba hitro naučiti kruto realnost današnjega življenja.
Sicer boljše da nevemo kako daleč so že oni.
lp

TinkaPinka ::

Sergio, ja, samo ne od Andreja, temvec od Ribicije. >:D
I am easy to please as long as I get my way.

mojsterpeter ::

Tinka probaj prej še popravljene w2k driverje (niso liveware), ki majo default nastavljeno eax acceleration pa take fore; na uni strani od creativa k dl-jaš driverje so nekje (www.sblive.com) - poglej vse lokacije America, Europe in Asia; jst sm prepozn vidu tiste driverje, k sm že lw3 inštalirulp Peter

andrej ::

Jaz osebno uporabljam vgrajene driverje za SB Live!, ker v preteklosti nisem imel dobrih izkusenj s Creative gonilniki. Je pa res, da zadnjih verzij niti nisem sprobal - v bistvu niti ne rabim, ker mi dela vse kar rabim. Digitalnega izhoda pa ne rabim, tak da so vgrajeni driverji dovolj...
Glede na to, da se tako rada igras z winsi bi jih lahko vsaj sprobala. Samo predno to naredis, si naredi copijo sistem particije s programom kot je ghost. Ce pri instalaciji gre kaj narobe ali pa da nisi zadovoljna potem samo daj nazaj gor stari image pa je... Obicajna deinstalacija drivejev pusti se cel kup nesnage za sabo... Ko bos instalirala najnovejse driverje pa nam povej kako se obnesejo:D

andrej ::

glede hibernata pa ta ne bi smel izginit ce so gonilniki prav napisani za w2k.
Kot je Ancient pregladal lahko probas one druge gonilnike - lw3drv.exe .

TinkaPinka ::

Zanimivo. Jaz pa sem mislila, da so tisti driver-ji enaki driverji kot v LiveWare, samo da nimajo vseh tistih programov zraven.

Hibernate pa mi je v WinME izginil takoj, ko sem instalirala Creative LiveWare, zato sem tudi vprasala. Tudi Ribicija pravi, da je tudi na drugih masinah izginil. Ugotovila pa sem, da hibernate ne dela, cim so na delu driverji vxd.

Andrej, ti pravis, da si zadovoljen z vgrajenimi driverji. Saj meni tudi ni zvok slab, ampak moti me, da ne izkoristi mojih zvocnikov, ker imam surround in stiri zvocnike. In glede na to da vem, kaksen zvok mora prit ven, to niti slucajno ni ta pravo... Ne vem, morda pa ne znam tukaj prav nastavit, ampak ko sem nastavitve pregledala, so bile v redu.
I am easy to please as long as I get my way.

andrej ::

jaz mam samo dva zvocnika ker mam se stari Creative paket. Probaj instalirat tiste gonilnike ki so brez LiveWare-a. Jaz sem jih ravn dol potegno - zadesejo okrog 4 MB.

JLP ::

TinkaPinka:
Ja tisti drajverji so enaki kot u LiveWare.
Jest sm tud z nimi probov enkrat k sm na nov inštalirov Win2k pa je blo isto kot prej z LiveWare.
Live long and prosper!

Vomitorium ::

Osebno nimam nobenih problemov z W2000 in Liveware

(hibernacija dela). Moraš paziti, da se logiraš kot

system administrator, preden inštaliraš nove driverje.
Če pa si v dvomih si naredi backup sistema kar v W2000
Accessories/System Tools/Back Up.
Allways use system administrator login when you wish to apply modifications in W2K.
Pandemonium burns in the night.......

TinkaPinka ::

Torej, update moje situacije: danes sem najprej instalirala stand-alone driverje za SB Live, brez problema, le da določenih opcij ni, ki jih jaz zaradi surrounda in boljšega zvoka hocem imeti.
Torej, sem instalirala se cez SB LiveWare trojko, in zaenkrat dela brez problemov. Poudarek na zaenkrat... Tudi zvok je zdaj takšen, kot mora biti. Na srečo.
:)
I am easy to please as long as I get my way.

MitjaM. ::

Getting SBLIVE! LiveWare to work
Sound | 05/10/2000 | Hena

If you encounter a blue screen or no sound after installing the new LiveWare! for w2k drivers, you don't have to go jump off a bridge yet ;) Instead bootup into Win9x and RENAME CTMM32.DLL in C:\WINNT\System32 directory. If you can do it without booting into Win9x, do it (good luck).

Tole sem nasel na tej strani ce vam kej pomaga...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP in SBlive

Oddelek: Pomoč in nasveti
151572 (1295) TESKAn
»

Win ME Hibernate

Oddelek: Pomoč in nasveti
7883 (806) TinkaPinka
»

win2k in sumenje zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
271133 (932) SpiDEr8
»

SBLive uporabniki!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161822 (1487) --Switch--
»

ABIT KT7 problems

Oddelek: Pomoč in nasveti
121901 (1748) GodStyler

Več podobnih tem