» »

Le kako (kje) dobi folk denar?!?

Le kako (kje) dobi folk denar?!?

«
1
2

hendriks ::

Poglejte tale oglas:

http://www.bolha.com/oglas1504556

Nekaj mi nikoli ne bo jasno: Od kod ima folk denar za take avtomobile? Jaz sicer ne zaslužim slabo (okoli 250K neto), vendar
nikoli ne bom imel toliko denarja, da bi si privoščil takle avtomobil. Ok, veliko jih vzame leasing, vendar samo če pogledaš v Ljubljani,
ogromno dobrih avtomobilov. Res, ne vem kje ima folk denar za take stvari...

error7891 ::

Z "golimi" rokami in na pošten način ni možno! :\

Kaufmann ::

Z "golimi" rokami in na pošten način ni možno! :\
Zakaj ne?
ni podatka

Brane2 ::

Z golimi rokami ziher ne. Te ujamejo na prstnih odtisih. Tudi če sicer pošteno opraviš.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Dr Evil ::

Tranzicija je odgovor!

Keyser Soze ::

Ma, OK. Možno je. Tudi na pošten način. Samo utopično je pričakovat, da so vsi poštenjaki.

Treba se je znajti. In če si z "golimi rokami" prislužiš veliko denarja, ga ponavadi ne zagoniš za takšnele igračke. Poznam par folka, ki so bogati in so zaslužili res mastne denarje z poštenim delom. Pa kaj dlje od kakšne obične S klase in A8 ne gredo. Že to je veliko. Navadno A6, E klasa ipd. Ker imajo prioritete in jim uživancija na tak način ne pomeni prav veliko.

Pri človeku ponavadi hitro vidiš, kako je zaslužil denar. Po odnosu, ki ga ima do keša.

P.S.: Ne pozabi, da pade tudi kar nekaj teh "uspešnežev" pod loto srečnike in pa dediče.

edit -> moram na tečaj pravopisa:\

Zgodovina sprememb…

hendriks ::

Jp, tole z lotom je res. Sem pa tudi nekje prebral, da je v Sloveniji cca 14.000 ljudi, ki
imajo za 5mio EURO-ov premoženja. Vendar, sam si ne predstavljam da bi imel kdaj 3 mio neto
plače. Mogoče sem premalo samozavesten, samo, da ima nekdo 3mio neto plače, mora imeti
iber odgovrono delovno mesto, ki te po 5 letih stane živcev in las....

Utk ::

Zakaj pa misliš, da je tolk ljudi v strankah? Sicer se ne kažejo po tv, ampak...ko se delijo mesta, razpisi pa to, samo zavrtiš telefon bivšemu sošolcu ministru...

M323SBA ::

Ohjej ... Denar je treba znati obračati. Jaz bi 250 k SIT mesečno znal dobro vlagati. Sicer si ferrarija ne bi mogel privoščiti. Niti ga ne bi hotel imeti. Bi pa kaj hitro lahko kupil micko EVO 8 FQ400 ... In to je zame dovolj.

Trenutna bilanca - v šestih dneh zaslužil 60 k SIT. Vse to na povsem legalen način in brez truda.

CirCA|PhP ::

Ko je že ravno ta oglas pa glede na userjev nickname se mogoče lahko sklepa, da je ta user Aaron Marko, bivši direktor M$ za V Evropo? Na pošten ali nepošten način, na pravem času ob pravem mestu.
Drugače pa poznam take _dilerje_, k majo nekajkrat več denarja kot šefi iz njihovega podjetja oz. službe... Znajdi se, pa ti bo dobro al kaj..
http://www.icevulcano.com

Roadkill ::

Ni vam jasno, od kje tipu toliko denarja?
Pomojem si ga je sposodil, zdaj bo pa še ženo prodal, da ga bo vrnil: Tip očitno prodaja vse kar leze in gre... :D
Ü

Dejancek ::

Čakam da da v oglas ženo, pa gremo na licitacijo >:D

Vikking ::

Jah veliko ljudi pač za slovenčke značilno da tudi če ni dnarja za kruh, ga bo vedno za dober avto. Zelo veliko podjetnikov takšnih in drugačnih ima te zadeve na leasing, jemljejo kredite na kredite, da odplačujejo prejšne kredite....

Eni pokažejo svoj status z nakupom dobrega avtomobila, drugi z nakupom jahte, hiše.....

M323SBA: za evota 8 boš kr dolg zbiru če boš meu 250k mesečno. Voda, kruh in sol živiš pa na železniški postaji. :)

Poleg tega boš mogu met kr srečo da ga boš lahko kupu, poleg dejstva da če si že srečnež in ti prideš do tega kosa hudega stroja čakaš kr več kot leto dni. Sigurno raje evota 8 kot pa ferrari spyder ki ni nič posebnega... seveda če imaš preveč denarja :)

Antares22 ::

Vem s čim se ukvarja človek, ki prodaja te stvari na bolhi ! Če koga zanima kako, do lepega legalnega zaslužka z zelo malo truda naj me kontaktira na ZS! Pišite samo tisti, ki ste resni in verjamete, da se da obogateti ne glede na starost, spol in izobrazbo !!!
Everything he touches turns to gold....

leonius ::

Vsi tukaj govorite o nepoštenem načinu, da prideš do denarja.

Treniram skupaj z lastnikom poravnave in vozi Mercedeza SLR, po mojih informacijah, je študiral v ameriki in videl, kako laufajo podjetja tipa Poravnava, ter sam odprl.

Simpl as that.

Dobra ideja še vedno zmaguje.
IMHO

#000000 ::

Ma je res spsoben tale od poravnave ni kej, ampak IMO bi Đuko tud brez poravnave vozu SLR-ja če ne drugač bi mu ga ljuba mama kupila. Ona je včasih marke s cekarjem okol nosila. :D Tko da podlago je imel, z nule jih zlo mal naredi kej, so pa seveda izjeme ki potrjujejo pravilo. LP

Loki ::

hja, lambota murcielago ima v ljubljani en roletar (lastnik firme), potem tudi kaksni zidarji (na crno) imajo veliko $$$..
potem je se oni z maybachom (sam ga vozi jao), on ima tudi eno tako low-tech firmo...
potem avtoprevozniki..

fri vam se ne zagotavlja kesa.:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

Super Sonic ::

"potem tudi kaksni zidarji (na crno) imajo veliko $$$.."

Ha, je blo polet par mesecev nazaj, sm se vozu nekje bogu za nogo in tam nekje je neka zidarska privatna (zelo majhna, mogoče 5, 6 zaposlenih) firmica, obnavlala neko poslopje.
Pa pridirkam ravno ob času ko so fantje končal s delom in odšli domov. Vsi "pomalani" in prašni so se kar na parkirplacu začel preoblačit. Pa jih gledam. Pa se tip preobleče in hiti proti BMW-ju serije 5 (nov!). In se odpelje. NO, za njim še ostali 4 (ali 5) in lahko rečem, da je skupna vrednost tistih 5 ali 6 vozil presegla vrednost 60 miljonov tolarjev.

Sicer ne vem kaj fantje pravzaprav počnejo, a zgleda da jim gre odlično :D .

Nasplošno pa je meja med zelo uspešnimi (na _čist_ način) poslovneži in goljufu, zelo zabrisna.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

nurmaln ::

@M323SBA

če bi že kupvov pol uzem vsaj evo 9

Drugač pa ne misl da je 250k kej dost dnarja, višjo k maš plačo višji maš standard in potrebe, kje se pa to neha pa ne vem. Pomoje tm nekje nad 600k, ampak kdo ki ima več se mogoče ne bo strinjal

JanezekNovak ::

Kdaj se neha!? No po mojem mišljenju nikoli, saj nikoli ni dovolj. Tudi potrebe se vedno višajo!

Poglej takole pri 250k boš gledu glede avtomobila mogoče Hyundai-a!

Pri 500k boš gledu VW.

Pri 1000k boš gledu BMW.

Pri 10.000k boš pa gledu Ferrari.

Pri 100.000k boš pa gledu jahtico ali pa letalo.

In tako naprej....
http://www.euroairsoft.com/

bajsibajsi ::

"fri vam se ne zagotavlja kesa"

Se popolnoma strinjam.

1x je en prfoks na FRI dejal, da sta na svetu 2 vrsti programerjev... nekomu po uspelo kmalu na zacetku kariere spisati in prodati uspesen program s katerim bo bogatel... nekdo pa bo 25 let vsak dan 16 ur prezivel pred racunalnikom... se vedno kapitalno le malo bogatejsi kot na zacetku kariere, neobrit, v ostankih slabe hrane... Matr ob pisanju tega posta sem se zavedu, da imam ze cez centi brade.

Sam pa mislim, da obstaja se tretja, malostevilcna, vrsta programerjev... ti ki se sami odlocijo za neprofitno* programiranje.

*ne brezplacno, ampak vseeno ne multi dobickonosno.. tuki nimam v mislih opensource scene...

monster-x ::

Tale tip AFAIK že kar nekaj časa prodaja tega Ferrarija. Pred časom sem videl točno tak oglas na Avto.net. In glej ga zlomka. Še vedno je tam. Itak je tak avto že problem prodat. Ni vse v tem, da zbereš 30 mio. To za se boj potegne še _OGROMNE_ vsote denarja, potrebnega za registracijo, zavarovanje, servise, bencin (taki avtomobili kurijo okoli 30-40l).

Husler, a ti treniraš golf al kako? ;) Menda ima en tip, ki igra golf na Bledu (al pa v Arboretumu -- ne vem točno) SLR-a. In ja, tak avto ti mora nekdo kupiti. Skoraj pol milijona evrov za avto dati iz lastnega žepa je mal velik a ne. :) Sicer sem lani ta avto videl od blizu. Nič ne rečem -- res je hud, ampak toliko keša dati za avto je "mal" preveč. Druga stvar pa je, da ne veš, kam bi z denarjem. :)

Pa tudi tip, ki ima Lamborghinija, ima čist preveč keša. Sicer sem točno tega Lamborghinija videl lani enkrat (verjetno je bil od tega roletarja) in moram reči, da je to spet preseravanje. Aja, pa od tega tipa sin (star je okoli 20 let) ima menda BMW-ja M5 predelanga s 550 konji.

< sarcasm >Aja, pa je tudi opcija, kako imeti tak avto z malo truda. Postanite cigani. Lani, ko sem se peljal proti Gorenjski, sem jih videl ogromno. Tko vsi sami BMW-ji, Mercedesi, Audiji 6 al pa 8. Tukaj se šele človek vpraša, od kod dobijo denar za take avte.:D < /sarcasm >
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

M323SBA ::

EVO 8 je zame dovolj. Saj okej, to so samo perverzne sanje, ki pa niso kaj preveč irealne, če gledamo realtivno.

Z 250 k bi jaz bil dokaj zadovoljen, glede na to, da se na faksu drkam 4 leta, na koncu pa bom en suženj državne službe. In to samo zato, ker je "ljubezen" do določene smeri znanosti prevladala nad profitnim motivom.

lambda ::

Ampak pazi to ... tip, ki vozi ferarija, ne prodaja budilke na bolhi. Pa kje ste še to slišal, ko dejansko enkrat zaslužiš toliko, da si kupiš ferarija, si delaš kvečjemu zgubo da greš po malih oglasih prodat televizor, pa x-box ...

Antares22 ::

Ampak pazi to ... tip, ki vozi ferarija, ne prodaja budilke na bolhi. Pa kje ste še to slišal, ko dejansko enkrat zaslužiš toliko, da si kupiš ferarija, si delaš kvečjemu zgubo da greš po malih oglasih prodat televizor, pa x-box ...


Tja... To je dokaz, da se, da obogateti brez neke posebne pameti, šole ali bogatih prednikov ! Problem je le v človeškem mišlenju in to mislim čisto resno !!!!
Everything he touches turns to gold....

Roadkill ::

... in mi te vsi zelo resno jemljemo.
Ü

Antares22 ::

... in mi te vsi zelo resno jemljemo.


Hehe....
Everything he touches turns to gold....

leonius ::

menda so v slo 3 SLRi. Ta pa mislim da ne igra golfa.
IMHO

lambda ::

Ah Antares22, kaj naj rečem ... BLUZIŠ, ljudje tega kova mi gredo totalno na jetra, vsi bi nekaj mešali sem in tja, v bistvu pa ni čist od nobenega nobene dejanske produtivnosti. Če bi že rad, da ti kdo verjame, eksplicitno povej kaj je to čudo ...

R0K ::

Res ste hecni.

S šihtom si je zelo težko kupit Ferrarija.

Tisti, ki je hodil na šiht, še nikoli ni bil pretirano bogat. Včasih je treba poizkusit tudi kaj drugega in ne ovca, kot vsi drugi.

BigWhale ::

Hm, nevem ce potrebe vedno rastejo. Najbrz pri vecini res, ni pa tako povsod. :)

madmitch ::

Ne vem, od kod prepričanje, da se da veliko denarja zaslužiti samo na nepošten način.
Prvi in osnovni pogoj je, da spremeniš razmišljanje in se odločič ter pozabiš za "socialno varnost" pred vsem drugim. Brez nič ni nič, treba je kdaj pa kdaj tudi jajca nastavit, drugače do smrti ostaneš na biciklu.
Drugače pa, Ferrari in podobna šara je za tiste z malimi lulčki. Ogromne količine denarja se da zapravit veliko bolj interesantno in zabavno.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Antares22 ::

madmitch točno tak 8-)
Everything he touches turns to gold....

Sergio ::

Antares: Ker do sedaj nisi niti s trohico besede omenil, kaj pocnes, sklepam, da so to kaksne piramidne prevare ali kaj tekega. Ce se ne motim, si ravno ti v temi o igrah na sreco bluzil neki o verjetnostih in dobickih...

Nimam te jaz glih za referenco pri temu no :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Utk ::

Ja recimo športne stave...tudi jaz poznam nekoga, ki je "v treh dneh" zaslužil 45 jurjev, samo mu ni pomagalo kaj dost, če je potem dva meseca bil bolj ali manj na nuli, pa potem spet kakšnih 20 jurjev zaslužil..."v dveh dneh" (ko se recimo zvrstijo vse tekme). Sej če pametno delaš, si na profitu...ampak s takim zaslužkom ne moreš posojila odplačevat:) ker ne veš kaj bo drug mesec.

Tear_DR0P ::

kako zaslužit miljone?
moj stric je pustu faks in je začel skupi šraufat računalnike in jih prodajat - pa ne prekm mali o ampak je ustanovil podjetje - ko je to začel delat tud jerovšek, je pa rajš začel montirat omrežja, pol je bil internet provajder, danes pa nekaterim slovenskim bankam "fura" informatiko in digitalne komunikacije - pa ni nek car v svojem poslu
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Antares22 ::

sklepam, da so to kaksne piramidne prevare


Od kdaj pa so to prevare ??? Imam prijatelja, ki ni imel praktično nič, potem je spoznal eno avstrijsko firmo, ki se ukvarja z legalnimi piramidami, si sposodil denar in nočeš vedet kje je danes ! V dveh letih je zgradil hišo in kupil Brabusa !! Zdaj ima odprt sp za kar neko finačno svetovanje čeprav pojma nima o tem :)
Everything he touches turns to gold....

igor0203 ::

Sej ni problem dobit 20-30 milijonov za avto. Pač vzameš par kreditov in to je to.
Problem pol rata, ko moraš ti avto vzdrževat. 500jurjev daš za registracijo, ko vidiš da ti tak avto pije 30l in plačuješ za tank, potem servis, rezervni deli... Pol spoznaš da nima smisla met tazga avta, ker je preveč stroškov na takem avtu.
Pol je pa še problem, ko hočeš avto prodat, ker večina folka noče met takih avtov.
Edino če si res bogat in te BK za stroške in vse.

Aja, pa zakaj mislite da luksuzni avti hitro zgubijo na ceni?

Drgač se pa osebno ne bi branil Impreze WRX STi al pa Mondea ST220... :D

Loki ::

hocemo sliko njega, tebe in avta, v roki pa moras drzati napis slo-tech oz. se bolje, oba morata imeti slotech majico obleceno. ce ima brabusa, bo pa ze tudi 2k zagonil. sicer ne verjamemo nic.
jaz imam tudi teto, k je z preprodajo prek amwaya tako zasluzila, da ima vec kesa kot je slovenski proracun >:D

piramidne igre so pa v sloveniji prepovedane.
ce hoces tveganje in temu primerne donose, si poglej quadrigo ali recimo kak investaktiv osteurope sklad (ali nekaj takega).


v biznisu je pa tudi treba malo goljufati. z popolno postenostjo ne bos prisel dalec (ce ti je cilj kesh), ker tudi nasa drzava ni vzor postenja. vprasajte kaksnega sp, kako se stvarem streze, boste razsvetljeni.

igor0203 ::

He he, kako s.p. ji delajo vem sam, ker ma fotr s.p. :D

Sam pa dela kokr se le da pošteno, da ne bo kdo kej mislu. :D

roksonm1 ::

sam tko a še niste slišal za ljudi k se z avti bavjo in jih prodajajo večinoma avtov je iz nemčije
tm je kavo okraden in je prepelan bol na jug avto tko da je mrs ker okraden avto k je človk k je kupu ta avto mislu da je vse lepo in prav seveda pa taki avtomobili kakšnih pol leta očivajo in so šele na to prodani
POZNAM TA POSEL
to je moj forum http://rokson.mojforum.si/

Jan987 ::

jest dvomim da bo en k je denar res zaslužu torej da ga ni dobil ''nalahko'' takega automobila ne bo kupu. Razen če je fotr naftni mogotec:D :D :D

Saladin ::

Bom rekel samo eno besedo.

Kredit.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

roksonm1 ::

kaj vm pravm to ni čisti zaslužek to je BIZNIS in to zelo dober :D
to je moj forum http://rokson.mojforum.si/

kuglvinkl ::

Easy. Ker ko vas zanese, je hudič.
Your focus determines your reallity

Keyser Soze ::

Tistle sorry, kaj je komentirala pa res nima nobenega smisla... Predvidevam da ste pobrisali tisto, na kar se nanaša. Dejte pol še to pospravit.

Nekdo tule se mora naučit pisat vsaj približno slovensko, potem bomo pa verjeli da pozna ta posel. S čimer se BTW ni za hvalit. Oz. tisti, ki to poznajo in se s tem ukvarjajo o tem rajši molčijo takole na javnih forumih, ipd. Hvali se ponavadi kakšna wannabe mladina, ki misli, da je KUL, če se ukvarjaš s piz....

Kar se tiče pa današnjih nakupov prestižnih (bolj ali manj) avtomobilov... 3/4 tega folka sploh niso lastniki avtomobilov. Lizingi so danes dobra reč. Celo boljše kot krediti.

Nejc Pintar ::

Pa še kakšen služben je umes...
Lahko je biti prvi, če si edini!

igor0203 ::

Lizingi so danes dobra reč. Celo boljše kot krediti.


Se strinjam. Poznam par folka, k fura A8 tanovo, pa so kao zaje****, v resnici pa so bolj praznih žepov... Avto pa seveda na leasing...:\

mtosev ::

Lepi avtek. >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Antares22 ::

Ojoj.... ko bi me le kdo poslušal :D
Sam sem tudi včasih govoril, da mi ni jasno kje ljudje dobijo tolko denarja ! Sem pa na srečo spoznal stvar, ki lahko vsakemu prinese miljone in veste kaj je najtežje ? Da človek tega preprosto ne verjame in stvari sploh noče spoznati ! Ljudjem moreš dobesedno pokazati svoje premoženje, svoj avto, svojo hišo in šele nato ti dovolijo, da mu poveš kak bi tud on lahko prišel do vsega tega. Kaj hočeš... takšni pač smo :)
Everything he touches turns to gold....
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj se prodajajo malo rabljeni avtomobili ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9517780 (14797) rejven
»

100.000€ za avto? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35569479 (54198) RejZoR
»

Dober posel ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8311602 (9805) fahrenGONE
»

Kateri kabriole svetujete? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10111338 (9817) Dekinio

Več podobnih tem