» »

Le kako (kje) dobi folk denar?!?

Le kako (kje) dobi folk denar?!?

1
2
»

#000000 ::

Ja no pol pa pokaž že enkrat, čeprav mene osebno ne zanima, ampak pomojem ti bo začel kdo verjet, ker tko na besedo ti ne bo nobeden.

btw. dans ni načina 'vsaj ne poštenega' da bi nanesel 'mesečne' miljonske zaslužke, brez vložka vsaj nekaj 10 mio sit. Po drugi strani pa kdor ima nekaj 10. mio sit ne bo vlagal če ni 1000% preverjeno. LP

Antares22 ::

#000000 ko bi ti vedel kako se motiš glede tega....
Everything he touches turns to gold....

Eru ::

Antares pojdi ti kam drugam to reklamo delat... Kakorkoli uspeš v piramidi je to denar od drugih, pa še uspel pomojem neboš. Če že ni nelegalno je pa neetično. Glede tega kaj je legalno, kaj pa ne se pa dan danes nažalost več neve. Torej če hočeš bit bogat moraš imeti res dobro idejo za pomoč soljudem drugače je to nateg. Če si pa pošten in delaš pa dobiš veliko plačo pa ponavadi delaš za zelo nepoštenega šefa...


P.S.: Kaj admini ne brišeje ta "crap" od Antaresa (bi lahk še kdo nasedu). Toliko "pizdite" čez admine, da zdej sploh več nič ne brišejo...

Pa da neboste rekli da Antaresu nič ne pomagam, če hočeš pošlji privat sporočilo poznam par dobrih učiteljev ang. "Everything he touches turn on to gold"

dela ::

Pravi ekonomist raje vozi poceni avto in si na ta račun lasti kakšno nepremičnino več. Bolje je imeti celega jurja v žepu kot pa gorečih deset.

BEGINER ::

Antres22 pa povej kako je to tako lahko priti do miljonov in velikega bogastva...
(upam le, da imas v mislih legalen nacin pridobitve...)

klemen22 ::

Antares22: utrujaš 100 na uro.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

BEGINER ::

Pustimo ga, naj vsaj pove, to negovo spoznanje lahkega zasluzka!:D

Antares22 ::

Ma ne da se mi.... Ne rečem, da je lahek zaslužek, vendar se da iz nič prit do finačne neodvisnosti !
Ne povem več nič :D Itak me bodo izbrisali :D Samo če ima kdo res željo lahko na zs, ostali pa itak ne verjamete v takšne stvari in niti ne poskušajte zvedet in me utrujat ! Jaz sem za sebe že poskrbel 8-) Za mene je ta stvar tukaj na forumu zaključena !!!!!
Everything he touches turns to gold....

Sergio ::

Ej, Smiljan Mori, dej nam pejstn pol skrinsot stanja na tvojemu osebnemu racunu. Karkoli oprijemljivega. Dej no.

Ker se vedno cist nic nisi pokazal. Pa se vedno so piramidne igre ILEGALNE v Sloveniji. Pa ne bom ti se enkrat razlagal osnov n-ternih dreves.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

lambda ::

Antares22 a se nisi ti nedolgo nazaj zanimal kako je s študentskim kreditom in pogoji, da ga dobiš? Zakaj že, če si tko bogat?

Iztirjenec ::

Antares, za vsakega akterja E&S obstaja mapica na UKS, ki se veselo polni... Ko bo udarilo, bo udarilo hudo... Sicer pa bolje da bo udarilo po tej poti, kakor pa po drugi, kjer bodo posledice še hujše.
LP!
Abit AN7, AMD Barton 2600+ @2300Mhz (11.5*200), 2*256 DDR 400 Infineon,
Samsung 160GB SATA 8MB, Sapphire 9600XT 128MB @549/324, Chieftec+Enermax 365W

R0K ::

Iztirjenec, bluziš.

nurmaln ::

ja tale je pa res mal huda:D

btw UKS že kar neki časa ne obstajajo

roksonm1 ::

joj vste kok takih stvari še obstaja sam vi ne veste da obstaja :)
to je moj forum http://rokson.mojforum.si/

nurmaln ::

model smešn si
a sploh veš kaj je UKS?:D :\

Jeebs ::

Pri človeku ponavadi hitro vidiš, kako je zaslužil denar. Po odnosu, ki ga ima do keša.


Čista resnica. Poznam 2 družini (ob bivšega sošolca in od kolegice), ki so med tistimi, ki imajo malce več pod palcem. Denar so oboji definitivno zaslužili na pošten način in iz lastnih izkušenj z njimi vam lahko povem, da so to ljudje, kjer cela družina dela tud ob nedeljah in praznikih če je potrebno. Pri obeh družinah pa je skupno to, da niso pretirano razsipni z denarjem, predvsem pa pazijo na svoje imetje. Res je sicer, da imajo oboji avtomobile višjega cenovnega razreda, kot si ga lahko danes privošči navaden ''delovc'' vendar pa to vsekakor niso najnovejši avtomobili. Naprimer Honda Legend, ki pa je bila nazadnje ko sej jo videl stara okoli 12 let, vendar praktično kot nova.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

mchaber ::

Do denarja se pride tako:D
.

jRk0 ::

Pravi ekonomist raje vozi poceni avto in si na ta račun lasti kakšno nepremičnino več. Bolje je imeti celega jurja v žepu kot pa gorečih deset.



True, true. =) Nekako tako dela moj foter. Zacel je iz popolne nicle, nihce mu nic ni dal. Ma pa zdaj par nepremicnin vec zato. Sam ne z goljufijo, ampak pridnim delom :)
You fuck up once, you loose two teeth.

madmitch ::

Pravi ekonomist raje vozi poceni avto in si na ta račun lasti kakšno nepremičnino več. Bolje je imeti celega jurja v žepu kot pa gorečih deset.


No ja, tole je verjetno bolj slab ekonomist!
Dober ima dober avto in nikakor nima jurja raje v žepu kot kje drugje. Dober "ekonomist" bo jurja raje uravnoteženo investiral, kot da ga bo v žepu držal. Nepremičnine so lahko majhen del tega vložka.
Ker pa se pri nas raje malo bolj konzervativno vlaga, je tudi razcvet bolj počasen in za vsakega, ki se tega zlatega načela ne drži kot vsi istali, je do svojega denarja "sigurno prišel z barabijo". Drugače sigurno ni mogel, ker ostali ne znajo ali nimajo jajc.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

klemen22 ::

Pravi ekonomist raje vozi poceni avto in si na ta račun lasti kakšno nepremičnino več. Bolje je imeti celega jurja v žepu kot pa gorečih deset.

Spet ena klišejska. Drugače pa drži vse kot je v prejšnjem postu napisal madmitch.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj se prodajajo malo rabljeni avtomobili ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9517907 (14924) rejven
»

100.000€ za avto? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35569754 (54473) RejZoR
»

Dober posel ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8311622 (9825) fahrenGONE
»

Kateri kabriole svetujete? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10111361 (9840) Dekinio

Več podobnih tem