» »

java igre-from comp to mobi

java igre-from comp to mobi

house ::

Haj! Mogoče kdo ve kako se da prenesti JAVA igro iz računalnika na mobitel? Hvala!

strunfi ::

ja da se preko ir za računalnik al pa preko kabla ali preko blototh nevem ker telefon maš in ša kaj maš za računalnik|O
če vas zanima še kaj pridite sm gor http://rokson.mojforum.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: strunfi ()

BaRtMaN ::

Originalni kabli so ponavadi veliko predragi, rabljeni pa velikokrat ne delajo.

Najbolj se po mojem splača BlueTooth USB dongle, ker je poceni, hiter in preprost za uporabo.

IR je tečen, ker moraš imeti telefon zraven pa še precej počasnejši je kot Bluetooth. Ampak če telefon nima Bluetootha, se splača kupiti IR USB dongle.

strunfi ::

no jst ga imam ir samo mi velikokrat nagaja ampa ti ga priporočam če nimaš bolthot stane pa približno 3.500sit sem dal zanga v sity parku :8)
če vas zanima še kaj pridite sm gor http://rokson.mojforum.si/

house ::

Na telefonu imam BlueTooth ja! Samo ne vem če ima računalnik kje to?! A to imajo samo novejši računalniki?

Dr_M ::

a ni zdej ze kr v navadi, da dobis kabel zravn telefona? :)

drugac pa ta BT kupis en modul za usb (dobis ga v vsaki racunalniki stacuni stane pa nekje od 4-10k sit), instaliras BT driverje in to je to. dela pa res zelo pocas. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

strunfi ::

ja nevem en moj prijatelj ima isto blothot in ga je posebi kupu dal pa je zanga okoli 4tisoč sit in je kot ene vrste usb ključ isto obliko ima:)
če vas zanima še kaj pridite sm gor http://rokson.mojforum.si/

Hooligan#1 ::

Živjo. Mene pa zanima če ve kdo kako stran kaj se lahko zapstojn vlačijo te java igre za NOKIO 6630 dol. Preiskal sem že marijo in boga in še vedno nisem našel. Plzzz help!
No One Likes Us But We Dont Care
No One Likes A Hardcore Hooligan!

BaRtMaN ::

Poglej GameJump. Je veliko dobrih zastonjskih iger, ampak je haklc, da se moraš ob zagonu igre povezat prek GPRS-ja na njihov server, da ti pokažejo reklamo. Iz njihovega FAQ:
When you play our games, you'll typically see a two second ad when you launch the game and then another ad when you quit.

fabrskd ::

če nimaš kabla pa ne ir-ja pa ne modrozobega dika mi igro pošlji pa jo dam na wap-stran pa ti dam naslov pa si jo boš od tm dol potegnu.
Screw you guys i'm going home!!!

Fatboyslim ::

Js na svojo v3 razr nalagam igre s programom p2k tools

Dela pa program z vsakim telefonom

Zgodovina sprememb…

roli ::

Hja kater mobitel pa imaš?

@BaRtMaN: Kaj se pa zgodi,če mu ne dovoliš povezave?
http://www.r00li.com

BaRtMaN ::

Igra se ne zažene. Mene je vrglo nazaj na seznam iger, tako kot po normalnem izhodu iz vsake igre.

EDIT: Verjetno bi se dalo igro dekompajlat in izbrisat del kode, ki zahteva oglase, bom malo pogledal. >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

roli ::

Se mi je kar zdelo.Zdaj kako igro se dobi na p2p pa se potem z .jad datoteko namesti na telefon.Večina iger je za nokie ali kake sony ericssone.Jaz na svojem K600i poganjam tudi tiste igre,edino resolucija je včasih čudna.

Imam pa eno vprašanje.Na internetu sem dobil eno igro (sicer za SE K750) in jo namestil na mojega K600i in se nalaganje le te ob zagonu ustavi pri 98%,včasih tudi pri 70.To igro sem poslal prek BT mojemu bratrancu,ki je pred kratkim kupil enak mobitel.In njemu deluje.Moj mobitel je star okoli leto se mi zdi.
http://www.r00li.com

eales ::

Poglej GameJump. Je veliko dobrih zastonjskih iger, ampak je haklc, da se moraš ob zagonu igre povezat prek GPRS-ja na njihov server, da ti pokažejo reklamo. Iz njihovega FAQ:

Na tej strani sem 1. najdu java igro(že vse možne strani in forume sm pregledov pa ni blo nikjer nič, tud na servisu so rekli da še niso "zasledili" če je kje kakšna igra za ta telefon) ki se zažene na sagem myx-8. Sam ne vem če dela ker mi je zmankalo keša:\ (je pa tud to napredek, da se na tem telefonu zažene:D ) Tko da če se da tko narest da neb na wap hotu it bi blo super.

BaRtMaN ::

Kolikor sem na hitro preletel kodo, sem videl nekaj možmosti, ampak bo treba namestit Java2 ME in malo poskušat. Vsekakor po izpitih. :)

Hooligan#1 ::

Poglej GameJump. Je veliko dobrih zastonjskih iger, ampak je haklc, da se moraš ob zagonu igre povezat prek GPRS-ja na njihov server, da ti pokažejo reklamo. Iz njihovega FAQ:

When you play....

Ne jaz bi rabu java igre zapstojn brez da bi se povezu na kakršen kol GPRS al pa na kaj druga.

1. Potegnem igro z neta in jo shranim v posebno mapo.
2. Priklopim USB kabl v telefon (NOKIA 6630)
3. Zaženem program pa fuknem iz compa na phone igro počakam da telefon istalira.
4. USB kbl izklopim iz telefona vgasnem telefon in ga ponovno prižgem vpišem pin kodo grem pod menu in zaženem igro in ta mora DELAT!
No One Likes Us But We Dont Care
No One Likes A Hardcore Hooligan!

BaRtMaN ::

Matr smo razvajeni in nepotrpežljivi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

Hooligan#1 ::

kaj pa sem že spet zdj naredu? nisem razvajen sem zelo lepo uzgojen so me starši bičal če sem kaj kdaj zajebu... pa poleg tega sej si mi odgovoru pa sem pač odpisu...
No One Likes Us But We Dont Care
No One Likes A Hardcore Hooligan!

BaRtMaN ::

A si mogoče prebral debato o tem, da se povezovanje preko GPRSja da najverjetneje izbrisati? Očitno ne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unreal Tournament III (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18414258 (1913) kuglvinkl
»

3GSM World Congress od danes v Barceloni

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
143651 (3307) TRIROG
»

Simobil-Gprs (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11412544 (7306) [_MW_]
»

Kako poslati igrico na mobitel preko interneta?

Oddelek: Mobilne tehnologije
112653 (2347) kopernik
»

Kako spraviti igro na T310?

Oddelek: Mobilne tehnologije
211566 (1284) _keks

Več podobnih tem