Forum » Loža » Previsoka cena komponent ki se prodajajo na SLO-TECH
Previsoka cena komponent ki se prodajajo na SLO-TECH
Alexius Heristalski ::
Heh, če je zaradi tega fasal kazen, pol je pa slo-tech res v kurcu.
suntrace1 se po mojem heca.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Pokličite za ceno! - Bullshit? (strani: 1 2 )Oddelek: Loža | 17081 (13710) | bambam20 |
| » | Cena po dogovoru !? (strani: 1 2 )Oddelek: Loža | 25367 (21987) | loveJDM |
| » | Cene nepremičnin - pogajanjeOddelek: Loža | 7660 (6602) | 2f4u |
| » | Nesposobnost trgovanja pri malih oglasih (strani: 1 2 3 4 5 6 )Oddelek: Loža | 68145 (58734) | kuglvinkl |
| » | Mali oglasi- nesramnost prodajalcevOddelek: Pomoč in nasveti | 3245 (1828) | Čmrlj |