» »

Previsoka cena komponent ki se prodajajo na SLO-TECH

Previsoka cena komponent ki se prodajajo na SLO-TECH

1
2
»

Alexius Heristalski ::

Heh, če je zaradi tega fasal kazen, pol je pa slo-tech res v kurcu.

suntrace1 se po mojem heca.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Stepni Volk ::

Tema že obstaja: Pritožbe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokličite za ceno! - Bullshit? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7117081 (13710) bambam20
»

Cena po dogovoru !? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9625367 (21987) loveJDM
»

Cene nepremičnin - pogajanje

Oddelek: Loža
237660 (6602) 2f4u
»

Nesposobnost trgovanja pri malih oglasih (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25568145 (58734) kuglvinkl
»

Mali oglasi- nesramnost prodajalcev

Oddelek: Pomoč in nasveti
433245 (1828) Čmrlj

Več podobnih tem