» »

Slo-Techovi Hardware Oskarji 2000

Slo-Techovi Hardware Oskarji 2000

luni ::

Okies folkeci, v tej temi se lahko razpisete na dolgo in siroko o podelitvi nasih Oskarjev za leto 2000. Mi smo stvar naredili tako dobro, kot smo znali, na vas pa je, da predlagate izboljsave. Malo pretegnite mozgancke in napisite sem vse komentarje, kritike, predloge, misli, obcutke, v glavnem VSE, kar hocete o teh temi.



Hvala.
Artificial Intelligentia
  • spremenil: luni ()

AndrejX ::

Vesel bom, ko mi bo to, kar sem obkljukal veselo služilo.

twosocks ::

Khm, ne vem zakaj se je men to 30sec nalagal...pa sem na kablu...drgač pa bi lahko mel več domišljije pod periferijo.

lp
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

luni ::

twosocks hehe periferija je za mene res bila najtezja.... :)
Artificial Intelligentia

noogy2noogy ::

Ker ravno 'prosite' za predloge bi nekaj dodal:

1. o možnosti oddaje/neoddaje glasu sem pisal že v komentarju novice in se ne bi ponavljal
2. potem pa mi je padlo še na misel, da bi mogoče lahko vsak predlagal 'svojega kandidata' v posamično kategorijo (kot recimo prvi krog izbora) potem pa bi v drugem delu glasovanja ponovno izbirali med 5-imi najuspešnejšimi predlogi.
3. na ta način bi lahko razširili število kategorij (CD-R/RW, DVD, ipd.) predlogi pa bi itak padli od uporabnikov samih, vsi ostali pa bi imeli možnost oddati svoj glas v 'drugem krogu' ?!

lp noogy

JeDo ::

Da še jest dodam, da bi lahko naredili da vsak registriran uporabnik posta odgovore LE enkrat, to se da enostavno rešit, mislim, da sedaj lahko posta xX kart pa ni good!!

lp JeDo
----------------------------------------------------------------------------
<br>

luni ::

JeDo motis se... glas lahko oddajo samo registrirani userji in samo enkrat.
Artificial Intelligentia

frudi ::

a bi bli možno, da bi pri kaki računalniški firmi nažicali kako nagrado, ki bi jo pol izšrebali med tistimi, ki so izbrali "zmagovito" kombinacijo komponents? sej nimam v mislih kaj posebnega, kako malenkost - recimo kakega chrom/blue orba al pa kako boljšo miško al pa kaj takega.
pa tega ne pišem zato, da bi jaz kaj dobil - ne bi mogel zmagat, ker sem glasoval za transmetin crusoe :D
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

MRB0rYS ::

Vse lepo in prav stvar res seka ampak glih zdejle sm vidu da edn tu gor yugeca prodaja zdej pa ne vem a je to pentium al kaj takšne napake ali humor bi mogli pa kaznovat. Saj stran ni namenjena temu sranju naj gre raje tja k avte prodajajo ne pa tu zgleda kvarit k mamo pametnejše debate ne pa neke rjave blatnike.
b0rys

Matek ::

Luni jest sem dvakrat se gor prijavu pa dvakrat glasoval, brez zamere:D

MRB0rYS ::

Jst sm že tut glasoval
b0rys

luni ::

MadManMato tudi ce se prijavis 3.000.000 krat in glasujes dvakrat toliko, ti zadeva uposteva le en glas, ker je vezana na tvoj uporabniski account in ne na racunalnik

MRBORIS to je odprt forum, mali oglasi so se bolj odprti, kar pomeni, da se zarad mene tu lahko prodajajo tudi nepremicnine, rabljene steklenice vina in druge bedarije, ki nimajo nobene veze z racunalnistvom... kar pa ne trpim, so napacne teme v posebej tematsko omejenih forumih in jih strogo ukinjam

frudi ideja sploh ni slaba... mogoce bomo zadevo izvedli :)
Artificial Intelligentia

MRB0rYS ::

A veš kaj luni po moje bi blo fajn tu gor odpret chat da bi se eni mal bolj razgovorili tu bi pa kirmu pomagali kaj praviš
b0rys

Yohan del Sud ::

Ja lahko bi bila še možnost nič od naštetega. A?

Sergio ::

am... chat bo narejen, v stilu nekaksnega bulletin boarda online :D.

med zimskimi.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Jeronimo ::

Glede na to, da nisem seznanjen z vsemi sklopi, sem glasoval v tistih s katerimi sem seznanjem ostali pa so obstali privzeto, ker ne obstaja možnost obklukanja da za posamezen sklop ne glasuješ , ker nisi dovolj podučen.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

whatson ::

Slo-Tech oskarji... hehe.. super... sem ze glasoval.. :D

XCT ::

Mogoče več možnosti glede na sklop oz. del računalnika.

pa kake kamere(digitalne), potoaparatri, radio in tv kartice,.....
Pa saj sam veš računalništvo je ogromen pojem.
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

BigFoot ::

obvezno bi mogl dat tud kategorijo 'najboljši monitor', ker zame je monitor še zmeraj najpomembnejši del PCa

Sergio ::

oo bigfoot mrcina stara... kje si bil te mesce? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

birdy ::

velika noga (footek by luni) kje si se pa ti zgubu?
da te tvoje velke noge niso mogle rest?
lp
birdy


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je bolj kilav Zurnal z zaostalo spletno infrastrukturo ali SDS?

Oddelek: Loža
242751 (1945) Calligulla
»

Slovenija poživlja ali o glasovanju na volitvah preko interneta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
11112408 (9580) Daedalus
»

glas za psicka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1009111 (6014) SodVina
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
777655 (6239) Poldi112
»

Predlog: 'Creme de la creme' oddelek

Oddelek: Slo-Tech
151092 (787) cahahopie

Več podobnih tem