» »

najti job ?

najti job ?

swalow ::

Zanima me kako je kaj z honorarnimi zaposlitvami (predvsem v Ljubljani) za tiste, ki recimo nekoliko poznajo, ne pa povsem obvladajo ASP pa morda še DHTML. Zanima me, ker nameravam naslednje leto prit v Ljubljano, študij i to, pa tud zato, ker sem samouk, nobenih knjig nobenih tečajev al kaj podobnega. Vse sm se nauču na dl programih, ...

no, kako je kaj z jobi?

NoUse4AName ::

fora je v tem da v slo ni kaj dosti firm ki se bavi z internetom. Povprasaj malo po Hermes Softlabu ce majo kaj za tebe.

webblod ::

Na Delphi-Si sem sicer zasledil nekaj ponudb...

Sicer pa... saj si samouk... če nimaš VIP, potem ponavadi samoiniciativnost še najbolj pomaga... :D dela je pa zaenkrat še preveč... Sploh tistega "v skladu z začasnim povečanjem potreb ..." :D
There must be a reason, why I'm so damn dissapointed on M$ Visual Basic
WEBblod.NET :: Slovenska programerska scena

Immz ::

To pa ni cisto res. Veliko firm isce asp php "programerje". Poglej npr. na www.honorarci.com

darh ::

al poglej, katere firme so v blizini, ker se bos nahajal, pol pa poglej, ce majo website.. kar je skorej zihr... pol pa, če maš kakšne dobre reference s katerimi se lohka pohvalš, mislm da bo šlo na easy, napiš kak email al pa kako bolj uradno prošnjo, mogoče se lahko kar po domaće tam oglasiš in jih osebno, prsa na prsa :) povprašaš o možnostih....
samo glej, da te ne prinesejo okoli in da boš dobu dovolj $$$, ne podcenjuj se in prav tako se ne precenjuj...
Excuses are useless! Results are priceless!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Šola ali tečaji - začetek programiranja (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
779412 (7527) Ahim
»

A se je možno samostojno naučit programiranja? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
14933337 (29431) darkkk
»

negativne izkušnje z slovenskimi trgovci (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6635267 (31587) Dr_M
»

volja wireless (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
554878 (3319) @ljash
»

Surround- poceni verzije ;) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
1168530 (6214) Pyr0Beast

Več podobnih tem