» »

Problem z diski in isntalacijo XP-ja

Problem z diski in isntalacijo XP-ja

lost1 ::

Nevem kje nej zacnem.

Vceraj vse deluje normalno,notri pac 120gb disk in 250gb disk.Rama je bilo 2x 512MB.
Danes odstranim 512MB rama in vse se je zacelo rusiti.

Scasoma ni bila D (250GB) particija vec dostopna.Dam disk v drug PC,vse deluje normalno.Vstavim ponovno v tega,diska ne zazna.

OK,si recem dejmo windowse na novo (ceprov so bli stari 1 dan).Hocem isntalirat na novo(na C particijo,torej 120GB),med instalacijo se pojavijo blue screeni, ali pa nemore skopirat kaksnega fajla s cdja ( 2x posnet nov cd,deluje 100%).Malce kasneje po resetu,odklopu elektrike,resetiranju biosa, fajle le skopira,ampak po restartu spet dobim blue screen (no,malce je bilo instalacije v "windows okolju".

Potem odklopim 120GB in priklopim 250GB.
Ob instalaciji mi po tistem ko izberem kam instalirati windowse,zahteva format,ampak mi diska ne sformatira ampak mi javi da je nekaj narobe z diskom,bla bla bla.

Dam disk v drug PC,deluje normalno,sformatira normalno,fajli vsi delujejo ki so bili gor pred formatom...Ga dam ponovno v ta PC,ista napaka.

Kaj bi lahko bil problem?

Sej ga mislim nest na servis,ampak bi vseeno raje doma resil tole,ker glede na to da se ukvarjam z racunalnistvom,mi tole ni niti mal jasno kaj bi lahko bil vzrok temu.

Btw, so imele mogoce os. plate ASROCK P4i45D+ kaksne probleme posebne ??

Skratka pomoc je vec kot dobrodosla!!
lost1 : Tolar na tolar palača,poloznica na poloznica pa gre plača


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Hitrost vašega trdega diska, SSD-ja, ... (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Strojna oprema
2320593821 (51221) hariscorale
»

SSD vgrajen, kaj pa zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
10621947 (14656) MrStein
»

Eden izmed HDD v raidu je mrtev

Oddelek: Pomoč in nasveti
345244 (4527) ST-777
»

Pokvarjena particija - nujno!

Oddelek: Pomoč in nasveti
232546 (2094) 69charger
»

Grafična kartica - resetiranje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
494204 (2814) Assass1n

Več podobnih tem