» »

Alternative uradnih Logitech driverjev za miške, obstaja kaj?

Alternative uradnih Logitech driverjev za miške, obstaja kaj?

Azrael ::

Imam miško Logitech Premium Optical Whell mouse. Miška z driverji 9.x deluje v redu, če odmislim, da driver malo upočasni računalnik in ne dela Pasjansa. Ni mi toliko do Pasjanse, bolj me zanima ali obstaja kakšen, po možnosti free Windows driver, ki je manj sistemsko zahteven in bi podpiral kolešček na miški?

Torej na kratko, zanima me ali mogoče za Windows 98 obstaja kakšen generičen driver za miške,v stilu odličnega Cutemouse za okolje DOS ?
Nekoč je bil Slo-tech.

Azrael ::

Torej ne obstaja nič ?

Dobro, sem prišel do naslednje rešitve, ki deluje:

Pred to optično miško sem imel serijsko Logitech miško in sem namesto originalnih driverjev raje namestil driverje od Chic technology miške (solidna miška s slabim kablom (zamenjan) za 700SIT in je rezerva za hude čase).

Sedaj sem naredil isto in DL driver za Chic 3D Browser Mouse z Driver Guide (DL iz proizvajalčeve strani ne dela) in stvar štima. Ne bremza sistem in tudi Pasjansa deluje.:))

Če ima kdo še kakšen predlog, pa kar na dan z njim.
Nekoč je bil Slo-tech.

CWIZO ::

Jest imam MX1000 in logitechove driverje pa mi vse dela bp.
Je pa res da nisem nobene igre spilal od takrat ko sem jo dobil, tak da mozno, da so tam kaki problemi.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

WarpedGone ::

problem teh drajverjev oz. drajverjev večine velikih proizvajalcev je ta da je zram samega drajverja še cel kup balasta. ponavadi sta žal neločljiva.
Zbogom in hvala za vse ribe

Loki ::

imam MX500 in driverje, ki pridejo zraven winsov. isto za tipkovnico. par featurov sicer manjka, a jih itak nebi uporabljaj (so next to neuporabni)

Azrael ::

@WarpedOne:

Tako je, načičkan fancy izgled in kup bolj ali manj neuporabnih opcij. Seveda pa zato vse skupaj rado dela težave. Na tistem linku, ki sem ga dal zgoraj MS priznava težave, ki jih povzročajo driverji za njihove miške, ki so enake kot pri Logitech driverjih.

Zato sem iskal nekaj bolj light. Driver za Chic miško je res samo to kar je treba, nastaviš kaj dela srednja tipka, hitrost premikanja vrstic zaslona pri vrtenju koleščka in to je vse.

Proti izgledu in menujem Logitech driverja je grd in špartanski, ampak dela točno to kar se od driverja za miško pričakuje. Sploh pa, take stvari se nastavavlja ponavadi samo 1x, potem pa dokler OS deluje, nič več. Mogoče edina zamera, da kaže svojo ikono v task baru.
Nekoč je bil Slo-tech.

WarpedGone ::

grem stavt da se da tut tiste ikone znebit :)
kak key v registru
Zbogom in hvala za vse ribe

Azrael ::

Možno, ampak zaenkrat še ni panike, bom pa malo pobrskal, če je kaj na tem. Če bo uspeh, poročilo sledi.
Nekoč je bil Slo-tech.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tweakanje osveževanja USB mišk (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
224138900 (54843) BorutO
»

Štekanje/trokiranje/zastajanje miške na prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
5651 (595) galu
»

Problem s SetPointom!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71485 (1309) robotek87
»

Mogočni mišek na pohodu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
10910586 (8134) Jaka83
»

Katero miško naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
535188 (4285) Dr_M

Več podobnih tem