» »

Pomoc pri Mozilli.

Pomoc pri Mozilli.

vegykralj ::

Imam problem ki pa se vam bo lahko zdel smesen sam jaz ne vem kako. Rad bi si nastimal Mozillo pa ne vem kako . Postni racun imam na hotmail-u. A mi lahko poveste nastavitve. V naprej se vam zahvaljujem.

SimplTech ::

Verjetno misliš rečt da uporabljaš Thunderbird - tole: Thunderbird. Z nastavitvami za Hotmail ne bo kr tako šlo. Hotmail ima namreč keč, v tem da glede na to da je brezplačen, ne omogoča POP3 dostopa do predala, če ne plačaš. Tako da kr direkt ne bo šlo. Imaš pa opcije, da uporabiš enega izmed t.i. poper programov. Eden izmed teh je Hotmail Popper, ki ga najdeš tukaj Hotmail Popper. Žal ni zastonj - je omejen na 100 prenešenih emailov.

Oziroma sem ti na hitro našel zastonj rešitev. Odpravi se sem: WebMail extension za Thunderbird in dobil boš vse informacije katere iščeš.

P.S. Če uporabiš google, lahko le-ta dela čudeže

vegykralj ::

Kaj pa outlook?? Kaj pa ce hocem tega uporabljat, a bo delovalo z hotmailom? In ce ja kaksne so nastavitve'' hvala

SimplTech ::

Vsi odjamalci za pošto dostopajo do tvojega predala preko pop3 dostopa. Tako da tudi če uporabljaš Outlook ne narediš nilčesar. Microsoft namreč uporabo Hotmaila v Outlooku zaračunava Microsoft to charge for Hotmail-Outlook link

Tudi v outlooku moreš uporabit posredniški poper program (Hotmail Popper).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gmail si je vzel dve uri počitka

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
297142 (4458) techfreak :)
»

Kako dodati Hotmail account v Mozzili Thunderbird?

Oddelek: Omrežja in internet
81204 (1095) Blizz
»

Število uporabnikov Mozille se je povečalo

Oddelek: Novice / Brskalniki
352988 (2988) Swiwer
»

e-mail na nokiji 6600

Oddelek: Mobilne tehnologije
101756 (1678) divx man
»

Outlook preveč "NEVAREN", kaj uporabiti?

Oddelek: Programska oprema
252359 (1975) Bass0

Več podobnih tem