» »

Enemy Territory: Quake Wars

Enemy Territory: Quake Wars

«
1
2

strictom ::

Link do uradne strani.

A kdo kaj ve če bo ta igra plačljiva ali bo free kot navaden Enemy Territory? Če bo free, ... Vsa čast IDju in Activisonu! Roke gor za firmi! Če pač nebo bomo pa odšteli par soldatov ;)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

kihc ::

Zastonj ziher ne bo, nekje morajo dnar dobit. ;>
x

strictom ::

ID + Activison =


Splash damage pa nimam pojma ka dela zraven. Noobi neslavni:D

Sicer če pač nebo zastojn bom pa prvi v vrsti za nakup.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

CrustyDOD ::

Evil mind ::

Film sm si ogledal in zgleda da bo odlična igra.

Evil mind ::

Kdaj bo pa izšla?

strictom ::

Piše da 2006. Upam da čimprej.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Evil mind ::

Vsaj ena dobra igra ki bo izšla naslednje leto poleg Obiliviona in Unreal tournmenta.>:D

strictom ::

Ahem. Forgeting about S.T.A.L.K.E.R. are we?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Chronoboy ::

Offtopic: Naslednje leto bosta roxali Gothic III & Nwn 2.:)
Ontopic: Filmcek izgleda kar dobro. Kaksna bo igra, pa bomo videli. Mislim, da ne bo kaj prevec razocarala.

kihc ::

BluPhenix ::

A ne dela Splash damage Quake wars?

Zakaj pa noobi? Samo njim se lahko zahvališ za ET.

In ja zadevo bo treba kupit.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

matjash ::

HUDO >:D

Sam a so že najavljene minimalne zahteve, ker mislim da bo to kar požrešna zadeva glede na viden trailer, ki je kao v celoti narejen s posnetki iz igre.
... bolje pozno kot nikoli.

RC14 ::

po mojem bo glede grafične zahtevnosti nekje v rangu Quake 4, drugače pa bo to res verjetno zelo dobra igra.


Lp

BluPhenix ::

Že če bo samo tak kot je bil ET, le z izboljšano podobo in fiziko bo mega. Ča bo pa kaj več pa :D
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Tr0n ::

Battlefield 1942 v Quake univerzumu. Izide to jesen.

E3 2k6 HD Trailer

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

strictom ::

OMG OMG. Že šparam za nov hardware pa igro.

Zdaj pa le nebo C&C 3: Tiberium Wars osamljen na "Must-Have" listi.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

xgo ::

Tr0n ::

Tr0n ::

Tr0n ::

Koca ::

to me mau spominja na C&C. pumoje bodo zjebal spil

Tr0n ::

Hmm, kako mislis C&C?

Koca ::

pa helikoptrji, pajaci. k da bi se enkrat renegade igrou. sam vrjetn bo spil bolsi

strictom ::

Koca, igra bo zelo podobna Battlefield le da bo bolj Quakeish :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

EvilDare ::

Ta igra bo podobna battlefieldu samo s tem da se lahko igra fps preko interneta. Drugače je pa popolnoma drugač gameplay z misijami ki vplivajo na naslednje mape. Tudi igralo se bo s samo 24 igralci kar je velik minus. Res je da izgleda čudovito, samo je grafični pogon prezahteven za kaj več. Če bi se ta igra hotela primerjati z Battlefieldom bi morala podpirati vsaj 40+ igralcev.
Drugače pa kot vsako fps mp se bo tudi to sprobalo potem pa bom videl če se jo splača kupiti.

Koca ::

lol.>:D zakon>:D . pol pa mozno da bo zanimiva.

Tr0n ::

Igra bo podobna ETju, le da igra v prihodnosti. :)

Evil mind ::

Ne, to je Quake z MP načinom igranja v ET in BF.

Zgodovina sprememb…

Matek ::

Ta igra bo podobna battlefieldu samo s tem da se lahko igra fps preko interneta. Drugače je pa popolnoma drugač gameplay z misijami ki vplivajo na naslednje mape. Tudi igralo se bo s samo 24 igralci kar je velik minus. Res je da izgleda čudovito, samo je grafični pogon prezahteven za kaj več. Če bi se ta igra hotela primerjati z Battlefieldom bi morala podpirati vsaj 40+ igralcev.
Drugače pa kot vsako fps mp se bo tudi to sprobalo potem pa bom videl če se jo splača kupiti.


No ja, to je rahlo subjektivno, kje pa piše, da je 40+ optimalen način igranja? ET in RTCW sta bili izredno popularni igri, pa sta se igrali 5na5 in 6na6, tudi najpopularnejša online igra (Counter-Strike) ima majhne ekipe.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

EvilDare ::

Jaz sem samo rekel da sta igri različni in bi moral quake wars podpirati več igralcev če bi hotel pridobiti BF 2 igralce. Tako bodo pa ljudje raje zagrabili za 2142, seveda če ga ne bodo več srali s posodobitvami.

BluPhenix ::

Podobno battlefieldu? Meni se ne zdi no, meni se zdi precej enako kot je ET, le da v prihodnosti in so še vozila (malo bolj uporabna kot v ET). ŠE vedno so zelo različne klase (pri BFju nisem opazil take raznolikosti). C&Cjevsko lahko zgleda le inženirjevo in Fdopsovo postavljanje struktur. Drugače pa zgleda precej impresivno, mislim da bo naslednja igra, ki jo bom kupil prav tale. Če bo na nivoju ETja, bo odlično, če bo boljši, no ... bom ob par mescev družbenega življenja.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

EvilDare ::

Na gamershell so objavili 2 filmčka ki prikazujeta potek igre na obeh straneh. Takoj se vidi da igra ne bo za vsakega saj je veliko bolj pomemben team play ne pa vsak zase:
Strogg tutorial
GDF tutorial

BluPhenix ::

Huh tole zgleda vedno bolj hudi. Za strogge so se lepo potrudili, imajo precej zanimive ekvivaente orožij. Airstrike zgleda fantastično.

Komaj čakam izid, upam samo, da bodo ohranili tempo in igralnost ETja in ne, da bodo naredili nekaj podobnega BF seriji.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

dolenc ::

SIcer je tud meni všeč timsko igranje, sam kašna kamikaza je pa zmer dober dodatek k ekipi:D

BluPhenix ::

Em, zakaj že? Kamikaze so v ET dobre le zato, da zbereš folk na kup in jih potem udari kakšen panzer, za drugo so neuporabni. Na žalost je več kamikaz zadnje čase, kot pa pravih team playerjev. Upam da so v QW to popravili, da se ne bo dalo več tako. Ne pa da si engeneer pa da probas nekaj popravit, soldierji pa tekajo okoli in nabirajo frage, namesto, da bi te branili ...

Ni mi pa jasno, zakaj so pobrali eksploziv od inženircev in ga dali vojakom ... čisto nepotrebno. Sedaj bodo inženirci še manj zaželjena klasa.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Evil mind ::

BluPhenix
Se strinjam. Že tko kdaj na kakšnih serverjih sploh ni inžinirjev in pole se ostali čudijo kako da ne zmagajo. Pole k pa vidjo da ni nobenga inžinirja gre takoj 5 ljudi igrat ta poklic, nakar še vsi skupi ugotovijo da jih je preveč in grejo spet igrat ostale poklice :D

Upam da u tem ET-ju bojo ljudje malo bol pametni in gledali več na teamplay kot pa na Kille.

Zgodovina sprememb…

matjash ::

Meni je blo zmeraj zakon bit inžinirc, ponavadi sem najprej napolnil inžinirske zvezdice. Mine, bombe in garandka kaj je lepšega ;)
... bolje pozno kot nikoli.

Evil mind ::

Kaj je lepšga? Bit soldier s mp40 ali tommyevko in m97 >:D
U tem ETju pa bojo zelo čudna orožja zato bom porabu malo vč časa da vse sprobam in vidim kaj je najbolše.

Evil mind ::

link do minimalnih zahtev!

BluPhenix ::

Nič posebnega. Sej sem bral nekje, da bolj grejo na gameplay, kot pa na grafiko.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Koca ::

sej prou. men je bla ta grafika u ET cist ql.

DOOM_er ::

kdaj izide se že kej ve
Robots will steal your job. But that's OK

RedStar ::

Prestavljen je bil na Q1 2007.

Glede tega povdarka na igralnost pa lahko rečem, da se zgledujejo po Battlefield serialu. To je zelo dobro moti me le, da so povedali, da bi naj bilo max igralcev 32. Lahko pričakujemo, da bo v začetni stopnji zelo bugast, ker gre za nov koncept (remeber BF2) no lahko, da tudi ne, ker je bil za tisto dejansko kriv EA.

Drugače pa se mi zdi v tem žanru BF2142 veliko boljši. We will just have to wait and see. >:D

EvilDare ::

Kot sem že prej rekel je tole popolnoma drugačen gameplay kot bf2 in bf2142 kjub titan modu. Tukaj bo vsaka mapa razdeljena na majhne cilje katere oraš osvojiti. Če tukaj ne bo teamworka ne bo nič z zmago. bf serije je pa samo brezglavo streljanje. Če imša srečo najdeš kakšen dober server ki vsaj malo z glavo mislijo soigralci.

BluPhenix ::

Ja, zadeva temelji na ET, ne BF2. Pomembni so posamezni cilji, ne držanje baz. Tako kot v ET, svojiš en cilj in greš naprej, če ni teamworka ni nič. Čeprav se je včasih v ETju dalo tudi kaj brez, ampak v splošnem ne. Tista ekipa, ki je delovala tako kot je treba je vedno zmagovala.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Evil mind ::

Na gamespotu je bla debata o tem da bo igra podpirala le do 24 igralcev. Upam da jih bo kaj več. Sej s 24 igralci na velikih mapah je kr neki.

Vesoljc ::

v et mapah ni point to, da so playeri razdrobljeni po celi mapi tko kot v bf, ampak je to objective based gameplay. ko nardis trenutni objective, se branilnci pomaknejo nazaj, napadalci pa naprej.
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

kotnikd3 ::

kdaj že izide ta igra? junija 2007?

ERGY ::


Minimum System Requirements:

* Intel®Pentium® 4 2 Ghz or AMD® XP 2000+ processor or higher
* 512 MB RAM
* English Version of Microsoft®Windows® 2000/XP
* 100% DirectX® 9.0c compatable 64MB 3D Hardware Accelerator video card required
* 8X Speed CD-ROM Drive and latest drivers
* 2.8GB of uncompressed free hard disk space (plus 400MB for for Windows® swap file)
* 100% DirectX® 9.0c compatable 16-bit sound card and latest drivers
* 100% Microsoft®Windows® 2000/XP
* compatible mouse, keyboard, and latest drivers. 100% DirectX® 9.0c inlcuded

Multiplayer Requirements:

* Internet (TCP/IP) and LAN (TCP/IP) play supported. Internet play requires broadband connection and latest drivers. LAN play requires network interface card and latest drivers.


To je sam tko napisan, drgac ti na tem nebo niti mape zlowdal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ERGY ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Enemy Territory: Quake Wars (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1179927 (4650) Kenpachi
»

Battlefield 2142 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
857890 (4520) svetetko
»

QUAKE 4

Oddelek: Igre
482937 (1435) EvilDare
»

Age of Empires 3 - Call of Duty 2 - F.E.A.R. - Quake 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5010243 (8308) AlexM
»

QuakeCon 2004 turnirji - razočaranje za wolf sceno

Oddelek: Igre
171853 (1479) fjodor

Več podobnih tem