» »

Motorola modem težava

Motorola modem težava

abcde7 ::

Modem motorola 56k v90, težava je naslednja: Če hočem da grem na internet, me vrže po treh sekundah dol, ko poskusim v tretje, sem lahko celo 3 min. gor, pa ne glede a uporabim arnes a voljo. A je z modemom kj narobe, ko me vrže dol, se v oknu napiše disconected because the poor line quality! A ve kdo kaj nardit? A se da kj popravt? Sej poveže se kuj,normaln, samo poj k si povezan pa sploh prenosa podatkov ni!:( Aja a je lohk kj z žico narobe, tist jeziček na konc se mi je odlomu, samo tud po tem k se je to odlomil je 1 mesec dobr delal

DJroky ::

za začetek izklopi vse telefone, ki so povezane na to linijo-lahko povzročijo padec napetosti-potem probaj. zamenjaj kabel, ker je možno da se dobro ne vsede v vtičnico, ker je jeziček zlomljen. če pa to ni, je lahko napaka v instalaciji-slab stik kablov, lahko je napaka v softwaru-reinstaliraj vse, lahko pa da je slab rele na modemu.

take napake se zelo težko opredelijo kaj je narobe. malo je treba probati. sposodi se od prijatelja modem in z njim probaj

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

povezava RJ11 vtičnice - pomoč prosim

Oddelek: Omrežja in internet
2813369 (3586) wexor
»

Prekinjanje povezave

Oddelek: Pomoč in nasveti
121171 (928) DeeCoy
»

ADSL Callisto821 router (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
32964387 (28082) JoskoMacher
»

Ko odložim slušalko na telefonu se mi zažene računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
549042 (4020) Daniel
»

Kako naredit particije, ne da bi zjebu podatke?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111209 (1012) boogoo

Več podobnih tem