» »

Telemach novi paketi!

Telemach novi paketi!

XCom ::

Na monitorjevi strani sem zasledil:

"Za nove tehnologije bolj zanimiv je bil pogovor z direktorjem družbe Vojkom Roverom, ki je bolj detajlno predstavil načrte UPC Telemach kot ponudnika širokopasovnega dostopa do interneta. Povedal je, da je 80 odstotkov njihovega omrežja povsem pripravljenega na standard Docsis 3.0, ki bo omogočal hitrosti prenosa podatkov do 100 Mb/s, za naslednje leto pa že pripravljajo hitrejše pakete, ki bodo dosegali do 12 Mb/s. Prav tako je Rovare napovedal, da se bo UPC Telemach še širil po Sloveniji, prvenstveno najbrž v Maribor, v sklopu Liberty Global pa so zadolženi tudi za širitev v države bivše SFRJ, vendar po njihovi oceni ta trg še ni pripravljen."


Originalna novica:

http://www.monitor.si/novice.php?id=8647


Upajmo da bodo spustili tudi cene. >:D >:D

Kami ::

Kul, jaz pričakujem nekaj takega tudi od triere (hitrosti vsaj 10 mbit dol in okoli 2 mbit gor po zmerni ceni)

Narcos Satanicos ::

bs
SPORT THE WAR, WAR SUPPORT

xgo ::

mah ze zdj laga pa pinga

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xgo ()

PARTyZAN ::

Hehe, kul. Sam zdej ma ze dost folka podpisane pogodbe za dve leti...

xgo: nekateri smo vec kot zadovoljni na TM ;)

undertaker ::

Naj vam izdam da bo še pred koncem drugega leta mogole dobiti tudi 24Mbps paket ...

Gapi ::

Se opravičujem da obujam tako staro temo. Namreč Telemach ozeroma po novem UPC bo začel uvajat docsis 3 zato sedaj pride do malo bolj pogostih izpadov interneta in občasne slabe slike. Ali mogoče kdo kaj ve kaki paketi bodo na voljo. Najbolj me pa zanima če se bo dalo dobit kaj večji upload kot je sedaj. Meni zanimiv bi bil tm okoli 5 Mb.

plavko61 ::

Jaz bi bil zadovoljen če bi dobil 2MB upload in 4MB download za 20€. Pa smo vsi zadovoljni :)
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

Pesimist ::

In kak to misli? Prvo govori o 100Mbitih potempa rece da bodo pripravli 12Mbit. Wtf? Sej pa ze zdaj majo 24Mbit pakete.

PARTyZAN ::

Je treba kdaj pa kdaj tudi datum preverit. Če ne že na forumu, pa vsaj na spletni strani, na kateri bereš "novico".

V-i-p ::

|Sawyer|: poglej datum objave :D. Drugače pa letos konec poletja se bo začelo.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

LUTi ::

In se še kar začenja... Začne se pa nikak ne! :(

Gost ::

Jaz bi zakonsko prepovedal odpirati stare teme. Sem se že razveselil, da bodo ponudili kakšne nove pakete. Haha. Tista z 12Mb/s je dobra, ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gost ()

chucki ::

Za nove tehnologije bolj zanimiv je bil pogovor z direktorjem družbe Vojkom Roverom, ki je bolj detajlno predstavil načrte UPC Telemach kot ponudnika širokopasovnega dostopa do interneta. Povedal je, da je 80 odstotkov njihovega omrežja povsem pripravljenega na standard Docsis 3.0, ki bo omogočal hitrosti prenosa podatkov do 100 Mb/s, za naslednje leto pa že pripravljajo hitrejše pakete, ki bodo dosegali do 12 Mb/s.

:DKekci eni.

trnvpeti ::

ja ce ne morejo slediti konkurentom, rabijo marketing in nategovanje :)

LUTi ::

Jebemu svet, a je okolica mariborskega stadiona (ki ga od srede menda pozna pol sveta) res taka vukojebina, da zapademo v tistih preostalih 20%?! ;(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KKS > Triera > UPC > Telemach (strani: 1 2 3 4357 358 359 360 )

Oddelek: Omrežja in internet
179542574074 (1999) strom_15
»

Evropsko poročilo o širokopasovnem internetu kaže napredek

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
103270 (2669) Icematxyz
»

Telemach - UPC Višina plačila naročnine

Oddelek: Omrežja in internet
92122 (1779) LUTi
»

UPC Telemach

Oddelek: Omrežja in internet
132827 (2507) hanibal
»

Širokopasovni dostop do interneta (tehnična plat ponudbe) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
526409 (4876) darkolord

Več podobnih tem