» »

Audigy 2 NX

Audigy 2 NX

ganzi ::

Lep pozdrav!

Kupil bi novo zvočno, pa imam prej še nekaj vprašanj. Trenutno imam integrirano zvočni in sicer soundstorm na Abit Nf7-s. Vendar se mi v zvočnikih (Logitech Z-5500) pojavlja neko brnjenje (iz woferja) , ki je sicer kadar zvočniki igrajo nemoteče.
Zato sem se odločil, da kupim malo boljšo zvočno. Ker pa bi rad imel woffer kar oddaljen od računalnika, sem začel razmišljati o zunanji zvočni, ki bi jo lahko približal wofferju in tako nebi rabil menjavati kablov, (s tem sem imel kar nekaj težav, nikjer en dobim pametne dolžine).

Torej me zanima, koliko je ta externa zvočna slabša od navadne audigy 2, ter koliko je dolg usb kabel?
Oz ali bi bil zvok kaj slabši če bi usb podaljšal na maximalno 2,5m (imam en usb kabel podaljšek)?

Hvala za pomoč!
LP
LP

ganzi ::

Torej noben ne ve.. a se splača zunanjo zvočno..slišal sem da požre več CPU-ja in da je vseeno slabša od audigy 2 ZS.
Pa bi rabil še kako potrditev..:\
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ganzi ()

ales85 ::

pozdravljen!

ne vem če te še zanima ampak jaz imam doma audigy 2 nx in sem z njo izredno zadovoljen. prav takšno ima kolega in zvočnike logitech z-5500 pa mu dela BP. ne bi mogu rečt da je kej slabša od navadne. ponavad majo zunanje še kvečjemu manj šuma.

cojss ::

Ales85, a jo uporabljata na prenosnikih, ker me zanima če, ko jo izklopiš enostavno preklopi na integrirano zvočno kartico ali moraš kaj spreminjat nastavitve.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19627489 (14745) psytoma
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14018560 (10896) sash69
»

Katero zvočno za Logitech Z-5500?

Oddelek: Kaj kupiti
162006 (1385) __Devil__
»

Pomoč pri nakupu zvočne

Oddelek: Zvok in slika
231787 (1323) __Devil__
»

Katera zvočna

Oddelek: Kaj kupiti
202300 (1718) Fatboyslim

Več podobnih tem