» »

Kateri program za konvertiranje VIDEA???

Kateri program za konvertiranje VIDEA???

[Op] ::

:\ Hi!

Zanima me kateri program je najboljši za konvertiranje videa iz wmv,... v avi,mpg,... Vem da jih je na tone a zanimajo me predvsem tisti ki bi po konvertiranju obdržali kvaliteto in velikost videa.

THX za nasvete in pomoč! :)

#000000 ::

winavi converter je kr uredu, res pa je da, je brez veze konvertat prvo wmv in naknadno v avi, 'pa še kvaliteta je nikakva' najoljš je izvozit video v nekompresiran AVI ton pa v wav in oboje zapečt na dvd in ko bo prišel čas za uporabo ipd. lahko z recimo Virtual dub-om konvertaš v karkoli, edino če bi striktno rabu imet wmv pa za kak odlomek uporabiš biloker konverter ki to podpira omenjeni WINAVI to podpira. LP

[Op] ::

#000000 ne vem če si me razumu. Ne da bi želu iz npr. mpg konvertirat v wmv in potem wmv v avi.

Poglej sm dubu video v wmv zapisu in bi ga res rad spravil na dvd a imam premalo rama da bi to naredu kar v nerotu zato bi rat spremenil ta zapis v mpg in bi ga lahko bral praktično na vsakem dvd predvajalniku ;P

upram da je sedaj bolj jasno kaj sem misu

THX

#000000 ::

Ja jest sem te čist zastopu, da maš ti wmv format in bi rad to konvertu v avi alpa mpeg, in sem ti tud dal ime programa keri to naredi www.winavi.com potegni si dol trial verzijo in probaj, dela 100%

Kar pa sem napisal ostalega pa je bolj nasvet kar v bistvu z tvojim problemom nima ničesar 'več' ker je ta faza očitno že mimo. LP

[Op] ::

Ok thx in bom sprobu! Upam da bo obdrža novi format obdržal obliko in kvaliteto zavipa wmv datoteke.

AJDE!

#000000 ::

Ne bo garant, ker vsako prekodiranje se pozna na kvaliteti. LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pretvorba .flv formata - PROBLEM

Oddelek: Pomoč in nasveti
5503 (407) Han
»

VHS na DVD

Oddelek: Pomoč in nasveti
114367 (3260) free2dark
»

Ne morem uvoziti .avi datotek v Sony Vegas 7.0

Oddelek: Programska oprema
362491 (2127) opeter
»

rezanje videa mpg

Oddelek: Zvok in slika
353452 (2984) jan01
»

petvorba wmv. v avi. fajl ???

Oddelek: Zvok in slika
52050 (1928) Stan57

Več podobnih tem