» »

Slab signal wifija na centrinu

Slab signal wifija na centrinu

CerpinTaxt ::

Koncno zrihtam in se prikljucim na eduroam omrezje na faxu, pa ugotovim da je signal dovolj dober (oziroma da se sploh poveze) samo v razdalji 3m od wifi oddajnika pa se to samo ce ga imam v vidnem polju. Drugim normalno vlece po celi knjiznici. Imam Prestigio laptopa z centrino tehnologijo, ampak ima kolega istega pa nima teh problemov. Driverje sem nalozil najnovejse 9.0.3.0. Probal sem tudi na navadnem wireless lanu in je stvar ista.

Kaj bi lahko bilo narobe ali je pac kartica preprosto sfukana in je bolje da nabavim novo..

Hvalezen bi bil za pomoc..

Ales ::

Jaz bi najprej pogledal, če je z anteno vse v redu. Zadeva bi morala imeti interno anteno, priklopljeno neposredno na Intelovo Wi-Fi miniPCI kartico. Kaj drugega hardverskega mi ne pride na misel...

Sam imam Prestigia s Centrinom in vleče zelo dobro, tudi v primerjavi z drugimi na istem omrežju.

Zheegec ::

Hja, včasih domet tega Intelovega adapterja ni najboljši. Probaj s PCMCIA kartico, ti bo takoj jasno kje je zares problem.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

CerpinTaxt ::

Kaj a pol bi moral odpirat prenosnik? Bom js to dau raj na servis oziroma uveljavlal garancijo..

polde66 ::

PCMCIA se vtakne v odprtino in ni treba kompjutra prdret zato, sposod si od koga pa probaj sej verjetn nisi edini ki uporablja wlan.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

CerpinTaxt ::

Lol vem kaj je PCMCIA. Moj odgovor se je nanasal na alesov post. Noben kolega nima, da bi mi posodil.

Mah sej bom neso na servis.. Hvala za pomoc.

Cowboy6 ::

Samo lepo moraš prositi, pa ti lahko kdo posodi. npr. jst... :D
Tukaj naj bi bil moj podpis.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prestigio prenosnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
19517421 (9597) Utk
»

NUJNO: Kaj meniš o prenosniku TroNote T95-CWD ?

Oddelek: Kaj kupiti
312733 (2014) Utk
»

Kaksni so ti SOLOnote prenosniki? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14113676 (7960) Damjan Jagar
»

finaliziranje nakupa prenosnika- pomoc----zadnjic oblubm

Oddelek: Kaj kupiti
161704 (1374) mimogredoči
»

problem vklopa wireless kartice

Oddelek: Omrežja in internet
151806 (1578) noteadmin

Več podobnih tem