» »

Windows server 2003 Enterprise edition (evaluation edition: limit on use 180 days

Windows server 2003 Enterprise edition (evaluation edition: limit on use 180 days

galeb ::

Imam Windows server 2003 Enterprise edition, original, še zapakiran in na njem piše:evaluation edition: limit on use 180 days. Kaj to pomeni:1. Ali je to popolna verzija ali samo nek demo program? 2. Kaj se zgodi po 180 dneh uporabe?

Gwanaroth ::

Ni demo, je evaluation edition. Podobno kot trial. Po 180 dneh ti preneha z delovanjem. Do takrat ti pa nudi "polno" funkcionalnost, oz. do takšne mere, kot dopušča Enterprise edition.
Lights often keep secret hypnosis..

Microsoft ::

Po 180 se ne mores vec gor logirat. Samo, ene osnovne stvari se kar delajo. Sem se sam pred dnevi namrec totalno zajebal, ko sem prestavil datum iz meseca februarja na november.:| Ti ne ostane drugega, kot reinstall. Sicer delajo pa cisto isto, kot bi mel ne-evaluation verzijo.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Gwanaroth ::

Po 180 se ne mores vec gor logirat. Samo, ene osnovne stvari se kar delajo.


Ce se ne mores vec gor logirat, kaj potem sploh se "dela" ? Razen lucke na kisti in monitorju? Noja, ce imas opticno mis, verjetno sveti se seznor na miski ;)
Lights often keep secret hypnosis..

Djuro ::

Delajo servisi. Vsaj meni so, ko se mi je to zgodilo. Delal je iis, pa mailserver, ftpserver, filesharing.
Edino prek terminala se ni dalo konektat, kar pomeni, da nisem mogel delati nobene spremembe več.

Microsoft ::

Ja, taksne stvari delajo. Med drugem, jst sem mel Active Directory in ISA. In je delalo.

Sicer je pa tole dokaj zanimivo. Ce bi mel vso kontrolo postimano z skriptami, bi lahko tak racunalnik dokaj uspesno uporabljal se naprej.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

CCfly ::

Rekel bi da so delujoči servisi so samo dobra volja Microsofta, da ne bi kakšnega admina spravili v klinični center. Licenca gre pa po 180 dneh papa in si uradno brez operacijskega sistema.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Server 2003 - mnenje ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
47028629 (12063) darkolord
»

Stanje na računu

Oddelek: Loža
51163 (935) Dr_M
»

Skype 1.0

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
83925 (3925) pivmik
»

microsoft in windowsi (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
604519 (3750) napsy
»

Windows 2003 Server (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
574308 (3345) undefined

Več podobnih tem