» »

Nakup Xboxa, kdaj?

Nakup Xboxa, kdaj?

JXS ::

Glede na to, da smo tik pred izzidom Xbox 360, me zanima kdaj se splača kupiti stari xbox, je to pred ali po novem letu? Xbox imam namen kupiti in ga uporabljati kot DVD/DivX predvajalnik. Pa zanima me če kdo še pozna kak predvajalnik ki ima disk in mrežni vmesnik? ker Kissovi predvajalniki imajo previsoko ceno.

ElMeR-FuD ::

No, mene prav tako zanima ista stvar. Namrec ce bo Microsoft po prihodu X360 obcutno pocenil starega, potem se sigurna splaca pocakati. Vprasanje pa je, kdaj, ce sploh, bo do pocenitve prislo. Mogoce ima kdo kaj vec informacij.
I'm back I'm mean I'm black.

billy ::

Definitivno je XBOX najcenejša varianta, kiss je itak predrag. XBOX pa morš samo modificirat s čipom in že dela.

Jaz bi malo počakal, vsaj da pride uradno 360 na police, in videl kako bodo odreagirali trgovci z xbox. Ampak pomoje kaj dosti ceneje ne bo šlo, ga bo microsoft verjetno enostavno umaknil iz prodaje.

delfinus ::

Verjetno bo samo tezava z dobavljivostjo starega, sicer pa bodo na razpolago rabljeni vedno. V glas za povem le to, da je to bil moj najboljsi nakup letos in tudi naprava, ki jo veliko uporabljam, sploh za filme.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS3 vs. XBOX 360 (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Konzole
110993299 (40042) XsenO
»

Prihodnost ps3-ja in xbox-a

Oddelek: Konzole
141378 (1148) St235
»

kaj menite o novem playstationu 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
838588 (4793) blaz87
»

Vse o High Definition + xbox 360 HD DVD review (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
778608 (6183) trdoreh
»

Nakup konzole

Oddelek: Kaj kupiti
112017 (1878) SleepLess

Več podobnih tem