» »

SOFT FSB

SOFT FSB

Kriko ::

Kje dobil plug-in za ELITE K7S5A, da bom lahko spreminjal FSB z SoftFSB programom.

msmiha ::

Jaz sicer nimam te plošče ampak ma MSI K7TPro2,ki je podobna tej plati in koliko jaz vem ne rabiš nobenega plug-ina. Sploh pa ne vem zakaj bi navijal preko soft FSB če lahko iz BIOSa.>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Kriko ::

ZA Elite se ne da iz SOFT FSB-ja ker ni PLL-ja za to plato. Navijal pa bi iz tega programa ker se iz Elite ne da dvigat FSB po ena kar meni rebi, ker so mi nastavitve ki jih omogoča njen BIOS z preveč razmaha. No na koncu, jaz sem vprašal če nmi lahko kdo pove kje bil dobil plug-in oziroma kako naj naredim da bom lahko uporabljal SoftFSB z Elite in nisem vprašal za tvoje mnenje!
lp

VASkO ::

enostavno, poglej kateri PLL cip imas na plati in poisci plugin za njega sorte!

Kriko ::

Saj to je problem ker ga ne najdem pa sprašujem če mi kdo pove kje bi ga dobil!

Mobidick ::

"The correct setting for the PLL chip that controls the clock is ICS 9248-199"
Če ti bo to kaj pomagalo.
The future is digital!

zile ::

Tudi če boš dobi pll za ELITE plato ne boš mogel spreminjat FSB po 1MHz, če te opcije ne podpira bios.

VASkO ::

zile, to pa ni res, ker SoftFSB dela s samim pll cipom in ne preko BIOSa.

Jst ::

vasko: tega pa nisem vedel. a kje obstaja plugin za abit bh6 (bx440i) ?

VASkO ::

to pa ne vem, ker ga ne uporabljam, poglej kaksnega imas in poglej, ce je na seznamu v SoftFSBju

g0Run7 ::

dolpotegni si CPUFSB tukaj, ki podpira tudi tvojo plato.

tudi sam sem se ful cajta zezal, potem sem pa ta prog najdu, ki ima notr mojo plato in dela!:))

Kriko ::

Ojla!
Hvala za link. Imam ta program samo ga ne morem registrirat. Imam verzijo 2.1.9 in ko vpišem serujsko napiše da je registrirano ko ponovno zaženem pa ni več!!
Če imaš rešitev, prosim javi!
lp

Cako ::

ok pol bom pa se jest: a ma kdo plugin za LucyStar 694+ v2.0, dela na apollo 133 pro chipsetu? ok pa glede unga progija omenjena zgoraj (kriko, Gomar7: link dp strani ne dela) ce ga mata, bi bil vesel ce bi mi ga lahko poslala preko emaila ! Please?! cman@email.si , pa nasvet na mojo novo temo v forumu glede overvoltage na tej plati bi bil tud dobrodosel. Lp

franci ::

Imam CPUcool, pa me zanima kako pogruntam ker PLL type imam?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

naviu bi celerona u windowsih

Oddelek: Navijanje
301413 (1073) jest10
»

FSB

Oddelek: Navijanje
161391 (1138) asPeteR
»

Celeron 266 @ ???

Oddelek: Navijanje
151069 (946) webcreator
»

A je to DOSEZEK??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1245804 (4289) msmiha
»

Mali problemčki

Oddelek: Pomoč in nasveti
161529 (1257) A.L.T.

Več podobnih tem