» »

ADSL problem

ADSL problem

lalan ::

Pri resetiranju compa se mi adsl povezava vzpostavi avtomatsko in IE dela v redu.Ce pa dam comp. v stanje pripravljenosti,se po tem po vzpostavitvi adsl povezave(v tem primeru vzpostavitev povezave traja nenormalno dolgo)IE ne odpre.Moram zopet resetirati comp.
Imam win.ME.Kako naj težavo odpravim.Ali se da kje v nastavitvah nastaviti,da povezava ostane tudi v stanju pripravljenosti racunalnika?
ATHLON 64 3200, 939DUAL,Ram DDR 2X 512 MB,gf 7600 gt,(120 GB, 7200 RPM),fiaGTR

SubOrbit ::

vrzi dol win ME(>:D), ker so najslabsi od vseh :D

lalan ::

SubOrbit:Win ME sploh niso tako slabi,sploh pa ne vem,kako to misliš vrzi dol,ko veš,koliko stanejo novi.XP naprimer ki kakor berem tudi povzročajo veliko problemov(za enkrat).Torej???

BigHugo ::

manc: sam sem že imel MS operacijske sisteme od DOS-a 1.0, Windows 3.11, windows 95/98/ME/NT/2000/XP zato ti lahko brez problema zatrdim, da so WINDOWS ME največje sranje, ki ga je Micro$oft naredil. Glede Windows XP pa ti lahko povem, da po 2 mesečnih testiranjih delajo brez najmanjšega problema. Do sedaj najboljši njihov operacijski sistem, čeprav tudi 2000 ni slab OS (slabši za igre). Predlagam ti, da si rajši namesto windowsov ME inštaliraš Windows 98SE ali pa XP-je.

Se pa s tabo strinjam, da so XP-ji res predragi v Sloveniji. A si se vprašal, koliko ljudi na Slo-techu ima legalno verzijo XP-jov. Verjetno jih lahko prešteješ na prste ene roke.

LP BigHugo
LP BigHugo

lalan ::

Ja najbrž to drži,saj imamo v složbi win95 ki niso tako "lepi",problemov pa ni toliko.Če bi to vedel pred dvemi meseci ko sem skupaj z compom vzez winME (opcija je bila tudi win200 vendar so me prepričali,da niso za igre in multimedijo)bi bilo drugače.
Tudi za grafično sem takrat trikrat rekel da ne bo slabši gf2 (200),pa so mi vseeno prodali Asus 7100magic,ki ima gf2mx200.Tako gre to.
Vseeno pa bi prosil nekoga,da mi pomaga pri mojem problemu,saj kar imam,imam.
Ps.:Kaj pa vsem tem uporabnikom čudnih winxp pomaga,ko pa moraš menda tudi kupljeno verzijo po določenem času registrirati pri Microsoftu.:'(

scorpy ::

ni treba :D če le imaš pravo verzijo...

ABX ::

Nekdo razmišlja preden se problemi pojavijo, drugi pa potem. Ane!


WinMe so kakka (sranje).
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

BigFoot ::

yep, ME so sranje da ni večjega. XPje pa delajo noro lepo. se mi še niso sesuli, PC mam pa prklopljen 24/7. pa tud registrirat jih ni treba (no, ene je, ene pa ne :D)
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Tr0n ::

Vsi, ki pravijo da so WinME sranje, nimajo blage veze o sistemih. 'nuff said.

Glede problema. Ne uporabljal stand by :).

ABX ::

... in nekdo, ki reši probleme z odgovorom ne uporabljaj, pa še manj :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

lalan ::

Ja bom pač nehal uporabljati stand by.Sem pa danes probal disconectat tudi brez stand by(tako za foro) in se ponovno povezat,pa mi IE tud ni delal.Dobro pa deluje ob zagonu računala.
Eaj sploh ne vem,zakaj bi se moral disconectat sam sej veš:radi vidmo da vse dela v redu.(pa mogoče mislim,da če je adsl modem povezan,da mi lažje kdo vdre v računalo).
TrOn.:Počasi sem ti že dolžen za pivičko ko takole tečnarim.Morda ob kakem shodu Slo-Techovcev(če se kaj takega dogaja)
ATHLON 64 3200, 939DUAL,Ram DDR 2X 512 MB,gf 7600 gt,(120 GB, 7200 RPM),fiaGTR


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere Windowse uporabljate?

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
192173 (2173) BigFoot
»

Nekam čudno za tako mašino

Oddelek: Pomoč in nasveti
171256 (1061) Paramedic
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
585043 (4185) andrej
»

Windows ME (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
774977 (4096) Simko
»

kva je ATA? kako jo menjat?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51453 (1346) gaso

Več podobnih tem