» »

Studentski Dom X v Rozni dolini

Studentski Dom X v Rozni dolini

1
2
»

piikiiica ::

Goldee: Ja, jaz grem domov ravno 1x na mesec ali pa 1x na dva, tako da, prosim, ce bi slo skozi, da bi ti dobil kljuce in zeton zame. Imas v dobrem kaksen bon ali pa drink ;) .

Goldee ::

Hehe, te bom drzu za besedo. :) Bom probu kej tacga zrihtat. Sam js drgac tko perem, da nesem h enmu frendu ka je privat, pa tam operem. :) Sam prask prnesem svoj.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

piikiiica ::

Thanx da bos probal :) . Hja, ce bi jaz poznala koga, ki je privat tukaj, bi mi tudi slo tako lepo, kot tebi :D .

piikiiica ::

Goldee kaj zdaj? :\ Si pozabil name in na pralnico, a.. ti packa, ti :O . Nic, ce ze ves, ce poznas koga od tam ali pa, ce lahko dobis kljuc in zeton, bi rabila. Thanx.

Steinkauz ::

Ok 2 leti stare tema, sam vseen. Mene zanima, če maš kako prednost če študiraš na fri, da dobiš dom z netom?

Goldee ::

Ok 2 leti stare tema, sam vseen. Mene zanima, če maš kako prednost če študiraš na fri, da dobiš dom z netom?

Ne.

Vendar pa, ko se boš preseljeval, omeni v prošnji, da študiraš na fri in rabiš internet.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

dvojka ::

Sicer ze stara tema ampak upam, da se kdo kaj gleda. Ali ima kdo za prodati ključ pred domom X v rožni. Druga opcija pa je, če zna kdo ponarediti ključ, ker se mi zdi, da ne bo nobenega, ki bi ga prodal. Če ga zna kdo ponarediti naj prosim pove, ker sem ta teden dobil 2krat obvestilo redarstva.

Goldee ::

Sem iz 10ke in mam ključ. Mogoče ga prodam oktobra.
Drugače pa pride duplikat nekje 50€.

Mimogrede, koliko je kazen?
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

dvojka ::

Bi te prosil ja, če bi mi ga lahko prodal. Kako pa dobiš duplikat? Samo tako mimogrede danes sem dobil še en listek torej 3 dni 3 listke:) če plačaš prec je eden 40€ drugače 80€ torej ali 120€ ali 240€ za ta teden. ku bom šu enega sunt k ga bom vidu:)

Goldee ::

Jao..
To teli sosedje nalašč kličejo radarje, da talajo kazni, ampak tko se ne bo rešilo problematike parkiranja. Je pač v študentu veliko ljudi, ki so precej oddaljeni od Ljubljane in zato hodijo recimo po trije, štirje z avtom skupaj, sam parkirat nimajo pa kje in zato tlačijo avtomobile kar na pločnike.

Duplikat pa daš narediti kakemu s.p., ki se s tem ukvarja.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

dvojka ::

Pah sj to bi lahko vedl da kdor tam živi da ne more bit drgač. No če boš kdaj prodajal dalinc pa ne boš meu komu drugemu napiši mi na mail: huc.andrej@gmail.com, bi ga rade volje kupil.

Blažkaa ::

A mogoče kdo ve za katero študentko, ki se namerava izseliti iz ILIRCA ali pa iz NOVEGA POLJANCA ??? Prosim javite mi, če kdorkoli kaj ve. :D


LP Blažka
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

študentski dom lj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
12144911 (22643) Marat
»

Študentski domovi v LJ (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7730862 (18487) St235
»

Študentski domovi (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6817511 (14989) tattoo
»

Študentski domovi v Ljubljani

Oddelek: Loža
434940 (3781) _marko
»

Kateri študentski dom naj izberem?

Oddelek: Šola
487094 (5849) starsplash

Več podobnih tem