» »

Poslovna darila. Kako iz sivega povprečja?

Poslovna darila. Kako iz sivega povprečja?

kolombo ::

Bliža se čas obdarovanj, ko se podjetniki in ostali poslovni subjekti s kakšnim darilcem spomnijo svojih partnerjev in strank. Pa so darilca vsako leto bolj kot ne enaka. Pisala, rokovniki, obeski za ključe, vžigalniki, koledarji, denarnice, kakšna steklenica alkoholne pijače. Vse to opremljeno z znakom firme. Potem se pa že bolj kot ne neha. Pa me zanima kako da se nihče ne spomni kaj novega, trendovskega in neklišejskega? Seveda, da vrednost darila ne poskoči v cenovne višave. A je že kdo od vas dobil kakšno darilce, ki se mu je zdelo res posebno in si ga je bolj zapomnil, s tem pa se je tudi spomnil na firmo ali podjetnika, tudi takrat, ko se drugače ne bi?

drejc ::

Z tanovim ipodom ne morš falit. ;)
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

Super Sonic ::

"Pisala, rokovniki, obeski za ključe, vžigalniki, koledarji, denarnice, kakšna steklenica alkoholne pijače. Vse to opremljeno z znakom firme. Potem se pa že bolj kot ne neha. Pa me zanima kako da se nihče ne spomni kaj novega, trendovskega in neklišejskega?"

Odvisno komu je stvar namenjena. V višjih krogih se vsekakor zelo ceni kvalitetna pisala.
Ravno tako so kakšni kvalitetni planerji v modi.

Zdej raja ma rajš lučke. Sam da žmiga, se sveti in je kul. Se spomnim, ko sem pred leti dobil kuli od PlayStationa, ki je imel vgrajeno modro neonsko luč. Zadeva je sekala...
Spomnim se tudi, da je ata od tamale lani talal zelo podobne vžigalnike, ki so, ko je bil ogenj prižgan, svetili izrazito rdeče.
Ravno tako njen ata tala razne marele. Če že drugega ne, je vsaj uporabna reč :)

Tisto, kar mi je blo pa najbolj hudo, je bil pa hudo oblikovan tranzistorček. Bil je v obliki modernega MP3 predvajalnika in na njem je bilo zelo diskretno in lepo oblikovano ime firme.

Uporabna reč, še posebej na plaži ;)

Skratka vse skupaj je odvisno od ljudi, katerim bo ta "reklama" namenjena.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

SkIDiver ::

Nekaj čisto nevsakdanjega, drugačnega.

Lesena posoda z lešniki in orehi in trelec za te lešnike in orehe, ki pride kot nekaka majhna lesena posodica v katero je s strani zavrtana luknja in narejen navoj. V ta navoj pa pride lesen klin, ki ima tudi navoj po delu svoje dolžine in se z vijačenjem pomika not in ven iz te posodice in tako tre lešnike in orehe.

Zadeva bi znala biti dokaj ugodna pri kakem suhorobarju večjega izgleda in z logotipom lastne firme je lahko dobra reklama na mizi v pisarni tvojega poslovnega partnerja:D
Zadevo sem že videl, ko jo je nekdo dajal za poslovno in priložnostno darilo. Za manjše darilce pa je podaril samo trelec v katerega je spravil oreh in kak lešnik in ga privil ravno toliko, da je vse skupaj držalo v posodici in ni padlo vn.

Meni osebno zaleo zanimivo darilo.

BigWhale ::

Callgirls? :P

wtf?! ::

BW, pr teh letih še zmer take letijo vn?>:D Sej ne, da si star ampak..

drejc ::

Tole sm meu u mislih.
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

Stepni Volk ::

Poslovna darila so zakonsko omejna, mislim, da na vrednost 5.000 SIT:

Boeing ::

Bah, klasična poslovna darila so itak brezveze... vsi se nekaj silijo in tiščijo pod nos ponavadi napol uporabne stvari... to navado sem, zanimivo, do zdaj opazil samo še južno od nas, severno pa zelo redko.

Kakorkoli, jaz imam letos za nekaj ljudi, s katerimi največ sodelujem, USB ključke. Take, tovarniško potiskane z jelenčki in smečicami in podobno novoletno šaro. Kičasto, a po moje vsaj približno času primerno.
Jih imam pa res samo nekaj komadov... razmetavam ravno ne z denarjem :)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Tomay ::

Večina jih tako vzame stvari iz kakih katalogov, trgovin ali prodajalcev poslovnih daril.

USB- ključek
Bluetooth adapter z miško
BT slušalka
...
Voodoo 4Ever


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Okus nutelle (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32659663 (20320) Zvezdica27
»

Preveč sladkorja v sadnih jogurtih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6713559 (11513) loveJDM
»

Kickstarter in carina

Oddelek: Loža
244861 (3837) Ales
»

Pes - vegetarijanec?

Oddelek: Loža
182546 (1869) cekr
»

Kako preluknjati procesor?

Oddelek: Pomoč in nasveti
331941 (1179) Sergio

Več podobnih tem