» »

Particije

Particije

Sodom ::

Trudim se, da bi združil moji dve particiji pa ne uspe. Javi mi da nekaj s prostorom ni vredu, pa se že pognal scandisk pa je pregledal pa lost chainse popravil.... pa še vedno nič... skoči do XP logota pa pride v tisto "konzolo" pa začne mergat... potem pa crkne pa vrže ven 2003 error... ne znam dobesedno napisat....
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

msmiha ::

Si probal s Partition magice
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Sodom ::

Saj s tem delam. PM 7.0!
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

jeti ::

Ja, men isto. Uporabljam PM 6.0. Naštimam, kaj hočem narest, on zadevo zažene v MS-DOSU, potem pa javi napako 2003 (neki illegal file size in fat32.....neki iz glave ugibam kaj je pisalo..) in ne naredi nič.
Kaj sedaj?
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Sodom ::

Ja točno tako piše.... pizda mu materna
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

Binji ::

Isto je meni delalo pol pa ne vem vec tocno kaj sm naredu. Mende defrag naredu al neka taka fora je bla.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Sodom ::

Binji to sem že napravil pa mi še vedno javlja to napako
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

Matek ::

Če pskušata naredit iz NTFS -> fat particije, potem mogoče vem, kaj je narobe. Kako particijo delata?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Sodom ::

Jaz mam obe FAT32 particiji kateri hočem združit... nikoli nisem mel NTFS in tudi nimam.
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

jeti ::

Jaz sem imel particijo C: (enih 13GB), pa particijo D: za swap file (524MB). Najprej sme naštimal, da se swap dela na C, potem sem oboje pregledal s scandiscom in odpravil napake, defragmentiral in potem mi je zadevo uspelo združiti. Drugega dela naloge pa program ni opravil (delanje particije za linux - 2GB + linux swap particija 512MB) in je javil napako 45.
error 45: CRC error in data.

kaj nej bi to bilo? No, vsaj uspelo mi je združiti C pa D, zdej se pa s tem matram...
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Sodom ::

Help!!!!!!! Jebemo mater
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

jeti ::

OK, pa mi je uspelo.
1.) particij mi ni zdruzil takrat, ko sme to zgoraj napisal. Ko sem sve skupaj znova zagnal, je javilo napako in winsi so bili u falusu, niso rzapoznavali strojne opreme, nic. Kot bi jih zagnal v safe Mode-u
2.) pred tem sem disk pregledal s scandiscom in ga defragmentiral, tkao da ni vec javil napake 2003.
3.) uporabljal sem potem partition magic za DOS, ker w winsih se ni hotel zagnati (javil napako datotecnega sistema). Zacuda je naredil particiji za linux in linux swap.
4.) linux sem nalozil, windowsi in particija, ki jim je pripadala, pa sta izginila nekam v PM v podzavest diska. Potem sem enga frenda, k ful obvlada, spustil do racunalnika pa mi je prke neta vse zrihtal in popravil datotecni sistem na windows particiji, tako da sedaj dela vse normalno, linux pa tudi stoji.

To ej bil postopek, kako je meni uspelo, sej se pa zezu celo popoldne. No, Immortal, ce razberes kaksen uporaben nasvet iz mojega trpljenja, me veseli, ce ne pa...jst ti ne znam pomagat. Brez frenda bi bili windowsi se vedno nekje v podzavesti diska. Se mi zdi, da je tale PM vse pobrkal.;((
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linux SUSE-9.1-personal-x86 pomoč!

Oddelek: Operacijski sistemi
481586 (1094) Gandalfar
»

Noob wants to install Linux :)

Oddelek: Operacijski sistemi
211731 (1343) CCfly
»

Problem s particijami.

Oddelek: Pomoč in nasveti
101329 (1200) vojkoz
»

Težave z Lindowsi

Oddelek: Operacijski sistemi
231346 (924) CaqKa
»

Težava z WD diskom.

Oddelek: Strojna oprema
171560 (1168) Slavček

Več podobnih tem