» »

Elite K7S5A in XP

Elite K7S5A in XP

Kriko ::

Imam problem z instalacijo driverjev za AGP ker mi driverji z CD-ja od plošče ko hočem instalirat VXD/AGP driver nočejo gor!! Napiše da ni Win 2000 Sisitem drugih pa ni.
Probal sem instalirat Kyro brez teh driverjev samo z driverji od kartice in je vse lepo in prav dokler ne resetiram, takart pride črn ekran in se ustavi. Potem moram zagnat v varnem načinu in driverje uninstalirat!!
Kako instalirat driverje od plošče za AGP v WinXP!!!

SLOWWWeb.net ::

Lej, probaš lahklo še tole, če ti bo seveda delalo:
prekopiraj mapo z gonilniki na C:gonilnike [ali kaj drugega], ko to storiš se podaj v upravitelja naprav [nadzorna plošča --> upravitelj naprav] in izbereš grafikuljo. Tukaj se odločiš da boš NADGRAJEVAL obstoječe gonilnike. V tem primeru naj bi WIN zeli samo nujno potrebne komponente, ki zadovoljujejo za delovanje sistema, za polno delujoče pa še moral malo počakaj, saj jih bodo proizvajalci objavili takoj po izidu [+/- 7 dni] WIN. Dobil jih boš na proizvajalčevi strani.

Povej če ti bo delalo? :D
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Kriko ::

WinXP spoznajo Kxro in ji instalirajo pač normalen driver da grafika lahko dela!! Čim pa inmstaliram novejše driverje 08-0162 pa ko resetiram dobim črn ekran!!
Kaj mi lahko svetujete??

SLOWWWeb.net ::

Probaj brez setup.exe po zgornjem postopku [razen če nimaš vse zapakirano v eni setup.exe datoteki]

Kriko ::

Sem probal sam ne gre.!!!

JLP ::

kriko:
To je znan bug če uporabljaš Win2k Kyro rajverje u WinXP. To je popravljen v verziji 8.162, k so na voljo tud za WinXP. Sam majo pa problem da je 3D kr za ene 40% počasnej. Ne vem če je vse OK če uporablaš 8.162 za Win2k ampak probej to (če že zej nimaš tko). Drgač pa lahk zej prčakujemo že naslednjo verzijo drajverjov, k niso več tko počasni u WinXP.
Live long and prosper!

Kriko ::

Ja sem rešu problem in ugotovil naslednje. Probal sem vse možno tudi update AGP driverje za Elite ampak neuspešno. Potem sem prbral da je OBVEZNO treba preden damo gonilnike za AGP grafčno instalirat gonilnike za AGP 1.07 (za XP). In jaz sem takoj po instalaciji WinXP probal instalirat gonilnike za Kyro in ni šlo. Potem sem formatiral disk ponovno instaliral XP in takoj po instalaciji namestil AGP gonilnike 1.07. Nato gonilnike za kyro II 8.162 in vse dela OK!!
To pa je če knjigico prebereš površno in prepozno!!!
No glavno da dela. Drugače pa je Elite pri meni zelo, zelo stabilna in kompatibilna z vsemi komponentami tudi z TV kartico ki ponavadi dela problem¨!!
Da pa je z 8.162 v XP tilko počasnejša pa nisem vedel. kje si dobil te informacije!!
Pa povej mi kje delaš kake benchmarke in rezultate da še jaz probam in da vidim kako mi dela!!
lp

JLP ::

Jest nism delov benchov. Sam berem forume Hercules Video pa PowerVR Bords
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AGP onemogočen - asrock dual939 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
784393 (3464) Veron
»

Operacijski sistemi[splosne izkusnje] (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
605932 (4826) LordWorm
»

40.72 WHQL nv4_disp.inf?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111017 (797) TheJack
»

POMAGAJTE-NE RAZUMEM VEČ NIČ

Oddelek: Pomoč in nasveti
201706 (1247) Kriko
»

Grafika-pomoč!

Oddelek: Pomoč in nasveti
5891 (825) Kriko

Več podobnih tem