» »

Grafika-pomoč!

Grafika-pomoč!

Kriko ::

Včeraj sem dobil Kyro 2 grafično, pred tem pa sem imel Prophet II MX (MX II). Pred instalacijo Kyro 2 sem odstranil vse driverje od prophet II MX in uporabil tudi Detonator Destroyer, ker naj bi tako uničil vsako sled za detonator driverji. Nato je sledila uspešna instalacija kyro 2 grafike.
problem je naslenji, primer. Če odprem meni start in grem z miško malo hitreje gor in dol se mi na ekranu pojavijo motnje oziroma nekakšni prebliskio. Če hočem gledat kak divx je tega ogromno. to se mi dogaja v WinME in WinXP!!
Kaj mi lahko svetujete. Mislite da je možno da škodi kak file od prejšnih detonatorjev!!

krucymucy ::

Tud detonator destroyer, jih ne unicijo cisto vseh fajlov oz. ostanejo se neke posamezni delcki po vsem sistemu... tko da ... format pa na nov!!!

Kriko ::

Sem probal tudi v varnem načinu in dela isto!

krucymucy ::

Mal pomisli kaj mas na disku takega, kar ne bi blo dobro zbrisat!!! Pa vzgi nov clean format!!!

Kriko ::

To bom zdaj tudi naredu. Bom prenesu vse v na D:\, in formatiral. kaj priporočaš naj izbrišem tudi WinXP, ali ni možnosti da bi pol na novo instalirani WinME in driver za Kyro 2 kaj prevzeli iz WinXP kjer sem tudi imel detonatorje!!!

Kriko ::

Sem formatiral ponovno namestil gonilnike tudi najnovejše ampak slika še vedno trza in to zdaj celo ko samo premikam miško po ekranu. če pa želim kakšno odprto okno povečat ali malo pomanjšat se okoli okna naberejo same "trzavice"! V varnem načinu ali takoj po instalaciji WinME. ko še ni gonilmikov za Kyro dela v redu!
Kaj mislite naj bi to bilo. kaj je lahko nova grafična že slaba!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri Microsoft OS...

Oddelek: Operacijski sistemi
121147 (898) SLOWWWeb.net
»

Kaj kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
261527 (1203) ABX
»

Grafika v garanciji???

Oddelek: Pomoč in nasveti
6726 (636) Kriko
»

XP in igre

Oddelek: Programska oprema
411464 (1067) andrej
»

Win XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
5842 (729) Kriko

Več podobnih tem