» »

Zaščitene diskete ?!?

Zaščitene diskete ?!?

Kriko ::

Nujno bi rabu kak program ki zna kopirat zaščitene diskete. Sem si nammreč v knjižnici sposodu slovarje in skopiral cd-je ko pa sem hotel diskete jih lepo skopira, ampak ne delajo prav, so zaščitene.
Sem probal z ANADISK in program ne dela!
Povejte kateri programi še znajo kopirat zaščitene dikete??
lp

Brane2 ::

Probi s fotokopircem :D

Resno, tud za krajo rabs talent...

msmiha ::

Z ANADISKOM bi moglo iti jaz sem tako skopiral disketo za TIS pa je čisto lepo delalo
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Brane2 ::

>Z ANADISKOM bi moglo iti jaz sem tako skopiral disketo za TIS pa je čisto lepo >delalo

>Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo >v nemogočem.

Matr ste hekerji. IIRC TIS cisto lepo dela brez diskete, jo pac startas s CDjke. Glede na to, da jo ocitno nisi placu, bi se mogoce lahko zadovoljil vsaj s tem, da ga laufas s CDja...
Telekom se ocitno ni trudu z zascito TIS-a, saj ga je zascitu sam tok, da ga glih moja pokojna babica ne bi presnela, saj nima koga klicat...

Kar se meja tice, preden jih prestopis, naredi majhen search po Netu o formatu zapisa na flopi... >:D

tec ::

Tudi CDja ne potrebujes. Dovolj je samo ukaz

roscha ::

Ma kakšni smotusi! Top ni prašal kako skopirat disketo TISa, pač pa neke diskete (enciklopedije) sposojene iz knjižnice.

Še enkrat poizkusi z Anadiskom. Če ta ne zna skoirat potem bo kriza. In ja, glavno! Delat moraš v PURE DOSu. Samo Dos okno v window$ih ti naredi.... .. .. . .. solato.

by!

Brane2 ::

>Ma kakšni smotusi! Top ni prašal kako skopirat disketo TISa, pač pa neke >diskete (enciklopedije) sposojene iz knjižnice.

>Še enkrat poizkusi z Anadiskom. Če ta ne zna skoirat potem bo kriza. In ja, >glavno! Delat moraš v PURE DOSu. Samo Dos okno v window$ih ti >naredi.... .. .. . .. solato.

Ja, res je. Lahko pa poskusi tud se enkrat s fotokopircem. Ce ne gre, naj proba z barvnim. Baje so Xeroxi taglavni...

Kriko ::

Ja ne rabim za TIS ampak kot je rekel za ene stvari iz knjižnice. Kaj mislite za ANADISK bo dovolj zagonska disketa, ker pravite da dela v DOS-u??

Spajky ::

WinImage...8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Popolno kloniranje disket - program?

Oddelek: Programska oprema
201761 (1348) bili_39
»

Na disketi ni videt nic, a je kljub temu zaseden prostor

Oddelek: Pomoč in nasveti
7908 (744) umetnic
»

slovar

Oddelek: Programska oprema
6782 (687) berni
»

Zaščitna disketa

Oddelek: Programska oprema
91504 (1295) OZZY
»

ETIS 2001

Oddelek: Programska oprema
91986 (1813) *TV*

Več podobnih tem