» »

Slckware.. kako gateaway ???

Slckware.. kako gateaway ???

l3ksy ::

Jst mam pa vprašanje... sm si dav slackware 10.1 gor da bi si server postavu... pa zdaj ne vem kk naj preko svojgra računalnika dostopan na internet z serverjem.
V serverju mam dve mrežni kartici ( eno kabel iz modema v server, en kabel pa iz serverja v računalnik.)
Ne vem pa kako naj naštimam gateaway... ne na linuxu in ne na win !... za adsl-setup pa sem naštimal in se mi connecta. tnx
Forg3t The World, The Music Is Now !!!

HellRaiseR ::

Kaj je zares tako težko uporabit iskanje na forumu ali pa google kjer je tona tega. ;((

Tuki maš naprimer enega od mnogih howtojev

l3ksy ::

ja sam tle ne pise za slackware... mater ce sem ful isku.. pa vse.. pa se kolege na ircu spraseval... pa ko jst sem itak netcofnig ze nastavu vse.. pa v winsih tut ... sam ne morem dostopat do neta preko winsov ! Loacl area connection pa je vzpostavlena.. Ne zastopim glih :)
Forg3t The World, The Music Is Now !!!

HellRaiseR ::

Linux je linux, sej ni ravno tako, da se stvari razlikujejo pri razlicnih distribucijah. Naloži iptabelse na rač(po vsej vrjetnosti maš jih že gor). Potem pa samo preber howto katerga sm ti dal in sem prepričan, da ti bo ratal uštimat zadevo. Za linux si je pač treba čas uzet, kakšno stvar prebrat pa gre stvar lažje od rok ;)

TgT ::

Jah dobr

Probi sledit TEMU postopku
Hit'N'Run

tx-z ::

klik
že 3. ista tema:\
tx-z

tx-z ::

pa pol še na unm win kompu nastavš lepo gateway ip od serverja, lokalni ip, subnet, pa dns serverje..to je to;)
tx-z


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev Apache serverja s podporo za PHP in MySQL (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Izdelava spletišč
322250752 (25417) miko22
»

linux server (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
718411 (7418) #000000
»

Svoj server,kako? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
718798 (6548) jackorsen88
»

Računalnik kot router

Oddelek: Omrežja in internet
392648 (1863) king0001
»

Postavljanje strežnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
504911 (3860) tx-z

Več podobnih tem