» »

Audigy2 ZS @ youp-pax A4 PROSIM POMAGITE!

Audigy2 ZS @ youp-pax A4 PROSIM POMAGITE!

rokxboy ::

Ze kar dobri mesec se igram z omenjeno zvocno kartico in driverji pa me nekaj pošteno za....;(
Vse se mi normalno nalozi in sprva vse normalno deluje, ko pa nekajkrat (ne prvic!) ponovno zazenem sistem se mi pri software-skem višanju jakosti glasbe, vcasih sam zvisa glasnost wave-a v surround mixerju in s tem tudi v lastnostih zvoka in zvocnih naprav v nadzorni plosci;(( Posledica tega pa je nastanek slabega zvoka in hrescanja basov.
Resitev bi bila preprosta, ce bi wave lahko samo nazaj premaknil, samo ko ga premaknim se jakost zniža slab zvok pa ostaja:( tako sem zdaj ze ene 5x nalozil driverje, kar mi je vzelo precej cajta, samo pocas je ze dost tega:D Pozna kdo kako rešitev? ali je samo ta? KUPI Audigy4! Aja se to..pri igrcah se hrescanja basov ne opazi...vsaj jst nism upazu..

Lepo prosim za vse predloge in se vam ze v naprej zahvalujem!

LP Rok
  • spremenil: rokxboy ()

DjAndy ::

Preko neta si naredil AutoUpdate driverjev?

rokxboy ::

na creative-ovi strani....sm ja..;(

Highlag ::

Zvočniki / ojačevalec niso krivi za hreščanje?
Never trust a computer you can't throw out a window

rokxboy ::

Ne z zvocniki je vse vredu, iz zacetka ko so driverji nalozeni na novo vse dela super, dostkrat poslusam tut na najvišji jakosti in ni hreščanja, potem pa res nevem kaj se zgodi, kar naenkrat se zvok popači:(
zdj bom probu originalne driverje da vidm, ce tm tut kej zaj.....:D

Aja pa se neki za vse tiste ki imate audigy4 youp-pax driverje! kot veste obstajajo driverji 1.00, 1.01 in 1.02! Jst sm jih povsod po netu iskou in na koncu najdu na emule! piše kao da so 1.02, samo k jih nalagam mi potem med instalacijo pise zgoraj levo instaliranje driverjev 1.00! A mate to tut ostali al mam sam jst to smolo in stare driverje? Se komu da poslt 1.02, ce sploh obstajajo?

Mail: petek.rok@gmail.com

ERGY ::

Zbrisi vse driverje. Uzam cd v roke in instaliraj njihov driver. To so tako zapleteni driverji, da se ob manjsem sranju pokvari se bol.:|

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ERGY ()

rokxboy ::

jst sm instaliru driverje na prilozenem cdju od A2ZS naredu update in je isto;(
ko poslusam mp3je v winampu ali pa winMP ali kje drugje...ce v programu nastavim glasnost recimo do 50% je vse super tut ce dam zvocnike do konca..ko pa dam v winampu glasnost do konca pa zacne hrescati pa ce tudi zvocnike nastimam na cisto potihem (vrtenje gumba na konzoli od z5500-ne softwersko!)
pa zdj mi je se mn jasn k kadr kol prej8-O

DominusSLO ::

Probaj kakšen drugi pci slot...

ERGY ::

Ti instaliraj samo driver z cdja in ne dodajat se onih z neta. Ne rabis posodobitve driverja, ce ti bo lepo delalo na driverjih z cdja, stekas?

LP

nokia6310 ::

Menpa auto update ne dela mam audigy 2 zdaj ne vem mislim da je audio c 400 pa ko dam update piše da updejta in to piše 10 min pa nič se ne zgodi vse obcije od cancel naprej pa so onemogočene zakaj to?

rokxboy ::

nokia 6310: si probal update iz neta? http://www.creative.com/language.asp?sD...

ERGY: sem hotel samo originalne driverje pa me je prehitro premamilo in sem takoj naredu update;( Ce ne pa hvala za nasvet...bom probal tut na drug pci slot premaknit stvar:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupil Slušalke - Razočaran ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
302980 (2234) shadeX
»

Audigy 2 ZS, Presketanje na obroke (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
635357 (4354) hyphh
»

AC3filter for dummies - nedelujoči center zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
3511309 (5117) Sarimner
»

Audigy2 ZS Driverji

Oddelek: Strojna oprema
132192 (1957) WhiteWolf
»

audigy 2 driverji

Oddelek: Zvok in slika
111378 (1141) N I C O

Več podobnih tem