» »

Mozilla Thunderbird

Mozilla Thunderbird

gpojm ::

Prepričan sem , da je na tem forumu kdo, ki mi zna povedati, kako se v Thunderbirdu ustvari in nastavi tiskovina (stationary) za vse outgoing maile.

Prosim, za nasvete!:D
Don't Get Mad, Get Even!

octavus ::

Oh, jaz bi bil vesel že, če bi našel, kako se naredi nekaj različnih podpisov. :\
octavus

Futsal ::

No tudi jst se pridružujem prašanje in tole prilagam da vidimo če bo kdo znal povedat kako se nastavi za outgoing pošto ne da bi mi tole pokazalo.

Probal sem že vse načine samo mi še zmeraj kaže to k.... sliko

Janko in Metka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Futsal ()

MUC ::

Vrži ven šumnike iz svojega imena emaila, oziroma iz From polja.

Futsal ::

kaj pol ne morem pisat z šimniki al kaj??? a zato je to???

če je to pol bom vedu za naprej.
Janko in Metka

Highlag ::

Podpis lahko nastaviš za vsak račun (account) posebej.
Pojdi v Account settings / klikni na željeni account (kar na naziv) in imaš polje Attach this signature / Vcard

Za problem z nastavitvijo kodne tabele poglej ko pišeš sporočilo v toolbar Options / character encoding in izberi eno normalno kodno tabelo.
Za permanentno nastavitev poglej v Thunderbirdu v tools/options meni, klikni na Fonts in v oknu izberi encoding, ki ti odgovarja.
Potem lahko dodaš še obe kljukici, ki sta pod izbiro encodinga. Potem ti nebi smel več težit.
Never trust a computer you can't throw out a window

Futsal ::

a mi lahko poveste kako enkoding maste pa vi naštelano da ti potem dela vse ok. Da tudi ko dobiš mail da maš šumnike....
Janko in Metka

Highlag ::

Sam imam nastavljeno na ISO 8859-2 Pa je približno 95% ok Za ostale pač ročno izberem encoding. Kaj vem, mogoče bi bil kakšen drug bolj primeren . Se ne obremenjujem toliko s tem.
Never trust a computer you can't throw out a window

msenjur ::

mene pa zanima zakaj mi po tanovem (zadnje čase) ne filtrira več mailov! mislim, tiste k sm jih že dolg časa nazaj naštimal delajo (namreč da od vsakega pošiljatelja mail spravi v njegov diriktorij), te k sm pa nazdnje štimal pa nočjo! Pa sm šel tm v meniju na filter messege, pa tud mail sm odpru pa se na pošiljatelja postavu pa zadnji gumb na miški pa to, vse sm že probal, pa kr noče!!!:O :O

alesp56 ::

mene pa zanima kje se v thunderbirdu nastavi obveščanje o prebrani pošti (receipts)? Sem res tak slaboviden ali zakaj tega ne najdem? razen v about:config seveda:\
in to je to...

alesp56 ::

oz. nekak tisto v account setings ne deluje...
in to je to...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375273703 (18634) Matko
»

Thunderbird in podpis

Oddelek: Omrežja in internet
62265 (2197) Bakunin
»

Tunderbird

Oddelek: Programska oprema
61253 (1066) R33D3M33R
»

Mozzila Firefox problem

Oddelek: Programska oprema
152179 (1956) Likeb
»

Thunderbird outgoing mail nastavitve

Oddelek: Programska oprema
111893 (1740) alien-w

Več podobnih tem