» »

Bizarna nesreča

Bizarna nesreča

G-man ::

Imam en problem - ta kos se je kar naenkrat odlomil od podnožja (držalo za sponko čez hladilnik v mini ohišju):



Vprašanje sledi: ali lahko to zamenjam ali pa sam prilepim z atak lepilom? Bi atak zdržal temperature +50°C?

Keyser Soze ::

Oooo, slabo... Socket polomit pa ni kar tako...

Obstajajo hladilniki, ki imajo sponko, katera se prime za vse tri kljukice. V tvojem primeru pač samo za dve, ker srednja manjka.:\

To je ena od opcij, oz. trenutno edina pametna, ki mi pade na pamet.

Lepilo tega pomoje ne bo držalo. Ni problem temperatura. Problem je sila, s katero zaponka hladilnika deluje na ta zatič.

ShowDown ::

Pa na lepilu verjetno piše kako temperaturo zdrži.

G-man ::

Ja sem študirat kje dobit kakšno prečko ampak bi mogla bi ornk močna ker že za to mi ni jasno kako jo je lahko fentalo. Pa ni doživljalo nobenih kakšnih hudih udracev, nič... Kar tako ;(( :'( :'( :'(

Kaj pa če bi dobil še en tako sponko in jih pripel za ostala dva para zatičov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: G-man ()

Hux ::

Pomoje ni druge variante kot en oni mocni hladilnik kupit ko ma kompletni soket zram pa celo zamnjas pac.

IceIceBaby ::

superatak ne bo držal, preverjeno.Se mi je isto nardil na eni plati. Jaz sem imel srečo, da je moja plata imela tist 4 lukne okol podnožja za procesor in sem tam skoz dal take dolge vijake in prečko čez. Podoben princip kot ga uporabljajo vodna hlajenja.

Moonman ::

Nov hladilnik, ki se pritrdi na vse tri zatiče.
Tega je nemogoče pritrditi nazaj.


korenje_ver2 ::

nobeno lepilo ne bo to drzalo. preporsto obrni hladilnik, tako da bos uporabil drugi 2, ki nista polomljeni. ponavadi je drzalna sponka narejena tako da na eni strani uporabi srednjega, na drugi pa vse tri ali pa samo stranska dva.

dejansan ::

meni je drzal navaden sekundni uhu iz spara za 400sit

drugace pa kupi en hladilnik, kot so ze drugi svetovali bo bolje kot pa da z lepilom se kaj zaj...
dejansan

G-man ::

Am, če POST piska izmenično (zvok alternira) a to pomeni da je proc fuč?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekateri hladilniki ukrivljajo Intelove Skylake (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
7717810 (12740) PrimozR
»

Kako prilimati heatsinke na grafo?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171460 (1170) Black Metalc
»

70mm ventl (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
543513 (3083) kuglvinkl
»

Ko se plastika na matični zlomi...

Oddelek: Pomoč in nasveti
91140 (943) FANATIK
»

Muchos Velikos ( plastikus ) Problemos

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231412 (1138) DrSergioDJ

Več podobnih tem