» »

70mm ventl

70mm ventl

1
2
»

smirnof ::

jakoslav, očitno si trezen:D

mISOk ::

kuglvinkl zakaj ni priporočljivo vezanje delte na ZM-MFC1, a zaradi moci!

Sem pogledal malo po netu in vidu, da ma dleta 11W moci ta ZM-MFC1 pa zmore 7W na one 4. kanale kanale in neomejeno na ona druga dva, ki samo preklapljata (5V ali 12V), kar pa ni nekam koristno (ali se pa mogoce motim?).
Je pa se Vantec NXP-201 v redrat-u kjer pa premore 18W na kanal (ima pa zato samo 4 kanale)!
Ali se mogoce motim glede ZM-MFC1? A ima kdo ZM-MFC1 ali Vantec NXP-201?

kuglvinkl ::

Mislim, da sem govoril o FanMate1. Zdej, za to kontrolo vent. ti bo moral pa kak štromar povedat, al se sme gor obest takšna zver al ne.

Tudi sam gledat za tako napravo, ampak zgleda, da se bom moral obrnt na Mateta (rabim samo 0, 7, 12V).
Your focus determines your reallity

mISOk ::

No upam, da se bo kak stromar oglesil in povedal, kk je s tem, ce gre ta zverina gor :) !

Mislim si nabavit SLK-900 in Delta 80mm gor in se skupaj z ostalimi ventilatoriji v ohišju pritrdit na ZM-MFC1 ali Vantec NXP-201, pa me zanima ce je dovolj mocan za ZM-MFC1 (ker ma 6 kanalov), ker na Vanteca gre sigurno (ima le 8-O 18W moci za vsak kanal)!

kuglvinkl ::

Po moje bi bilo boljš, da vprašaš tam, kjer se štromarji zbirajo :), v oddelku Elektrotehnika in elektronika in vprašanje natančno postaviš.
Your focus determines your reallity
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hladnilnik za navitega Bartona na Abit NF7-S

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262201 (1476) Grimlord
»

Kako postaviti ventilatorje v CHIEFTECU za optimalno hlajenje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121350 (1096) dwinxp
»

Vantec NXP-201 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
564648 (3659) C_maniak
»

Kako sneti Vulcano7+ z Athlona

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191242 (1013) Klemenn
»

120mm vent cez rezo na ohišju na procesor

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
6873 (795) Klemenn

Več podobnih tem