» »

70mm ventl

70mm ventl

«
1
2

smirnof ::

kje bi dubu 70mm ventlilator, ki je tišji od vulcanota 7+?

dobrodošla tudi kaka ideja, kak bi znižu glasnost tega prekleto glasnega hladilca (kak konverter iz 70mm na 80mm), mejbi kak regulator obratov...

Jaka83 ::

A ni vent na V7+ 80mm?
Utišaš ga pa tako, da mu nastaviš najnižje možne obrate. Lahko si pa nabaviš Zalman F1 in ga priklopiš na 7V - to zelo učinkovito pomaga.

smirnof ::

k bi vsaj bil 80mm:(

potem bi tole pomagalo:
?

Jaka83 ::

V čem je pa problem? Saj lahko tudi 70mm ventilator priklopiš na tole zadevco.
Pa kolikor jaz vem, je na V7+ 80mm ventilator (standard). Tudi na V7 brez + je 80mm vent, v napajalniku je 80mm vent, ...
Mislm da ti meter narobe kaže.:D

smirnof ::

verjem, v 7+ je 70mm

70mm ventl pa je težko dobit

jRk0 ::

Ja saj pa lahko bilokaki vent priklopis na ta tvoj zalmanov produkt! lahko je tudi 1x1cm ce ga najdes kje:)) al pa 0,5m...
You fuck up once, you loose two teeth.

kuglvinkl ::

dvomim. Paziti je treba na W, ki jih zahteva vent.. Sam ne bi upal priklopiti Delte da FanMate.

Sicer pa, naredi si lij. Med članki je HowTo.
Your focus determines your reallity

smirnof ::

ne najdem:'(

kuglvinkl ::

Your focus determines your reallity

smirnof ::

kul

Clemento ::

jst bom tudi to prekoslej naredu pa bom gor nasopu 80 zalmana pa bo!!!!
Vse kar se tuli v mojem compu je v7+...drugo sem pa ze vse izklopu he, he!!!
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

smirnof ::

kak misliš to nardit? a po tistem postopku, k je opisan pod članki...?

Clemento ::

Ja saj je cist na izi! Lahko uporabis plah ali pa
pleksi ki ga je larje rezat:D mislm da ne bi smelo bit problema! Vse kar rabim je 80mm zalman za enkrat ;-))
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

prehlajeni ::

...kaj pa 120mm, jest nameravam za moj ttV7+ nardit 70/120 adapter a bi bila to prevelika "adaptacija" tko bi se tak vent vrtel na 1800vrtljajih ...to je pol manj kot mam sedaj na min.

LP:)

prehlajeni ::

...na conrad.de sem najdu 80/120mm adapter pa me zanima ce lahko montiram na hladilna rebra ttV7+ 80mm adapter? ...oz.a je ze kdo montiru na svojga ttV7+ 80mmvent brez adapterja? Ce bi blo treba adapter za adapter je brez veze, raj sam naredim v enmu kosu.

lp:)

Clemento ::

Sa bojim da bi bla z 120mm ventom prevelika obtezitev in bi ti odtrgalo vse skupaj procom vred...
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

OZZY ::

Ma jaz sem probal nekaj časa na tt v9 dat gor 12cm vent z mojim adapterjem, ki pa ni bil dobro narejen, saj je bila temperatura več, kot pri mid obratih 8cm venta, samo sem ga odstranu, ker je nisem dosegel, kar sem hotel. Pa nni blo problemov z težo. Posebej, če je klip na vse tri nožice.
Go with the flow.

Jaka83 ::

Pri V7+ je clip na eno nogco, kar je velik problem za veliko težo.

smirnof ::

ma kakšno eno nogco!?! matr že za ventl nisi vedu da je 70mm, zdej pa klobasaš da ima priklop na eno nogco!!! na vse tri ma!!!!!!!!!

Jaka83 ::

Če je to zate namestitev s tremi nogcami sem pa jaz PAPEŽ!

Tako kot navaden V7 ima tudi V7+ eno nogco pri zatiču.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jaka83 ()

Jaka83 ::

PS: Za vent sem se pa zmotil, ker je imel moj navaden V7 80mm vent gor. 70mm vent je pa definitivno glasnejši on 80mm, in ne vem, zakaj se je Thermaltake odločil za tako potezo.

smirnof ::

ja sori če smo ga žural

Jaka83 ::

Je blo preveč X-ov?:D A vs je zategval k tega smajlija:D?
Joke ...

smirnof ::

vse kr je pršlo pod roke, pač drug teden so počitnce pa je treba proslavt

smirnof ::

ej zdele sem šu pogledat mojga vulcanota, pa ima tri zatiče na zaponki- 100%

očitno maš starejšo verzijo oz. ...

Jaka83 ::

Zgornja slikca je skopirana danes iz naslova www.thermaltake.com in je 100% resnična. Mogoče je za EU trg drugačna serija.:D (tolk mi je všeč tale zategnen smajli):D

smirnof ::

prov sliku ti ga bom!!!! kak se boš počutu kot papež:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :)

Jux ::

extazi:D, pa racunalnike sestavlam, pa vem da so mel vcasih v7+ en zatic, zdej majo pa tri, vsaj tko je v moji sobi k mam dva v7+ in en ma 3 en pa 1 zob! HEHE pa se kaksnega na zob vrzemo! :D :D
PS: res carski smajli!
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Jaka83 ::

OK, slikaj in pošlji. Sej ti verjamem, samo jst ga še nisem videl s tremi luknjami na zatiču.:D

Jaka83 ::

Jux: Bomo čvaknl! Pol pa AG vabi. Nazadnje sm bil pred pol leta na Oldies Goldies, ampak nikol ne čvakam, sam pijem na mrtvo (sem ob 7h zjutraj žolč kozlal:( ).:D
OK, zdej smo pa že way off topic.

LP

smirnof ::

ugante kje u lublan sm prejšn petk kuzlov:D

Jaka83 ::

Na Kongresnem trgu?
Na Bavarskem dvoru?
.
.
.
Ne vem, sem samo pozicije, kjer sem jaz kozlal v LJ, naštel.:D Na Bavarcu sem v tisto grmovje na postaji. Na Kongrescu pa ob enem drevesu, se ne spomnim katerem.:D To je že kaki dve leti nazaj, zdaj sem namreč že starejši in vem kje je meja. ALI PAČ:D >:D

smirnof ::

no ok, na žalah:| ni šlo drgač

Jaka83 ::

Sam da nisi mojga dedka pobruhal!!!:|
Njegov pepel je namreč raztrosen po hribu na novem delu žal.
OK, zdej mamo pa počas dost.:D

smirnof ::




kdo je zej papež?

Zgodovina sprememb…

smirnof ::

fak je velka slika, sam se mi je ne da manjšat:O

Jaka83 ::

Ja, s katere strani si ga pa slikal? A je na drugi strani tudi tako?
Če si opazil, je na njihovi strani neka druga slika, tudi spodnji del hladilnika je malo drugačen.

smirnof ::

sam ne mi zdele rečt da nimam tapravga vulcANOTA!!!!!!!

NA OBEH STRANEH JE ISTO

matr jim jebem mlacomu če mi kej podvalu!!!!!! k bom vse razbil

Jaka83 ::

Kaj se pa razburjaš? Sej je še bolš, če imaš tri luknje za namestitev. Ampak slika je res drugačna. Verjetno je drug revision.

smirnof ::

ma fak, sigurn je un boljši, ker ma večja rebra, fak fak fak in fak


Jaka83 ::

Sej so rebra enak velika, pa vent je pravtako 70mm. Jst imam doma en 70mm vent od Evercoola, ampak se dere ko svina (wee weee:D ). Zato sem na bakrena rebra privijačil 80mm vent na 7V in zadeva je tiha.

smirnof ::

jz bom dal vulcanota na 7voltov, na stranico prvijaču 120mm ventl, kupu sliver pasto pa bo vn pršla čist solidna temperatura

Blisk ::

V 7+, ma 2 sponke za montažo, ena ma 3 haklce, druga pa sam 1 in to je v kompletu, ko kupiš zadevo.

Jux ::

Jao blisk dej neumne komentarje zadrz zase. Jst sem v komp instaliru ene 10 vulcanotov 7+ in ti iz prve roke povem da dobis v paketu>
1. KOMPLET ZA P4 INSTALACIJO (vedno isti)
2. SPONKO ZA SOCKET7 INSTALACIJO> ucasih je mela tista sponka 1 hakelc, pol je pa thermaltake zamenju zadevo da ma 3 hakelce! ne dobis DVEH sponk z razlicnim stevilom hakelcev. to bi bil ze iz stalisca prozvajalca CISTI DEBILIZEM. se mi ne sanja zakaj bi kdo hotu pakirat DVE SPONKI, ce lahko pakiras SAMO ENO.

sorr.. :D dela svoje!
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

smirnof ::

tako je:D

Blisk ::

ja OK JUX, k si tak SmartGuy, da kr poka, zakaj sm pa pol jst dobu 2 različna haklca not, zarad tega, ker sm jim bolj simpatičn k ti, mislim, dej se kontroliri, če ne pa persen vzam.

smirnof ::

blisk, kaj si danes pil:P

Jaka83 ::

Jux: Verjetno si ti neki special. Ali pa si zamenjal sponki za pritrdit na P4 podnožje s sponko za AMD proce.:)

smirnof ::

jakoslav, kaj si pil:P

Jaka83 ::

UPS, mogu bi napisat:
Blisk: Verjetno si ti neki special. Ali pa si zamenjal sponki za pritrdit na P4 podnožje s sponko za AMD proce.

Sorry Jux, sam je tolk čudnih imen tle gor, da hitr vse pomešaš.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hladnilnik za navitega Bartona na Abit NF7-S

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262215 (1490) Grimlord
»

Kako postaviti ventilatorje v CHIEFTECU za optimalno hlajenje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121362 (1108) dwinxp
»

Vantec NXP-201 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
564681 (3692) C_maniak
»

Kako sneti Vulcano7+ z Athlona

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191250 (1021) Klemenn
»

120mm vent cez rezo na ohišju na procesor

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
6880 (802) Klemenn

Več podobnih tem