» »

[divxvid] Irradio predvajalniki

[divxvid] Irradio predvajalniki

Don Genaro ::

Imam divx player IRRADIO divx103. Ker niso delali podnapisi, sem update-al firmware. Po koncanem postopku, naj bi se player avtomatsko restartal, vendar se to ni zgodilo. Ko sem ga izklopil in ponovno vklopil, se bilo na ekranu videti le zmazek, CD se ne odpre in player se ne odziva na daljinski upravljalec.

Napravo sem ze odprl in pogledal, ce obstaja kaksna moznost (gumb) za reset oz. da bi nastavitve vrnil v prvotno stanje. Zal sam problema nisem odpravil. Mi kdo lahko pomaga? Na kaksnen nacin bi lahko vrnil prejsnji firmware nazaj gor. Firmware imam, problem je, kako ga posneti nazaj na player.

Najlepsa hvala za vaso pomoc.

LP

DavE

Samson ::

Mislim da je kle ze ena tema o dajanju umetnega dihanja DVD-jom. Naceloma uporabi search, ce ne pa najdem kaksen link.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

CaqKa ::

poglej si oddelek zvok in slika. teme z naslovom [divxvid]

Stepni Volk ::

Don Genaro ::

Hvala za pomoc in vas trud fantje. Zelo lepo od vas.

LP

DavE

Alec999 ::

Ce poves na kerem procesorju temelji predvajalnik ti lahko svetujem kako ga popraviti (MTK, ESS, SigmaTek,...)

Don Genaro ::

Joj, sem ze skoraj obupal nad playerjem Irradio... Imel sem ga ze na treh servisih, pa niso naredili nicesar. Tudi sam sem ga odprl, vendar ni tistega porta, o katerem pise v zgornjem linku. Kaksna ideja? Poznate servis, kjer bi popravili mojega irradia? Naj ga vrzem v smeti in kupim novega (pa ne tako leve firme)? Alec999, kje zvem, kateri procesor ga poganja?

Najlepsa hvala

Alec999 ::

Don Genaro >> Odpreš predvajalnik in pogledaš največji čip na plata ponavadi na sredini, lahko da imaš celo kakšen hladilnik čez. Načeloma je procesor od MTK, ESS, SigmaTek ali Zoran.

Lp,
Alec999


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Daewoo predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10317071 (8110) Rašo
»

[divxvid] Matrix predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
266117 (2994) ringalori
»

[divxvid] Commax predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
182119 (1738) icecube

Kateri DVD/Divx predvajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
142179 (1919) Stepni Volk
»

[divXvid] Mercury predvajalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6912155 (7242) Alec999

Več podobnih tem