» »

ISDN pogoj za ADSL?

ISDN pogoj za ADSL?

Uporabnik ::

tole je odgovor še nesojenega ministra...

http://www.mladina.si/tednik/200052/cla...

vprašanje:
Največji problem hitrega dostopa do interneta, trenutni možni povezavi sta ADSL in kabelska televizija.....

Tr0n ::

Ce je tvoje vprasanje naslov tega threda, potem da.

edmund ::

hihi, zato pa smo tam, kjer smo - v pizdi! ;)
[28-Jun-2003 15:55:08] Body temperature above normal (error type 215)
[28-Jun-2003 15:55:08] No brain activity (error type 265)

alien-w ::

ADSL je baje nadgradnja ISDNja.

Milko ::

Ja sej...ce bos hotu ADSL bos tko in tko mogu met ISDN. ADSL bo sam za net....telefoncki bodo pa isti kt za ISDN...pa telefoniru bos z isto hitrostjo kt na ISDNju

PaJo ::

Ja samo vec kod berem clankov na temo ADSL-ja pri nasem Telkomu vec je slisat da Telekom le nebo mogel po silli prodat ADSL-ja sele po priklucitvi ISDN-ja, ker je to protizkonito. No saj bomo videli, namrec ta clanek iz Mladine me je se bol optimisticnega naredil in se bolj upam da bom jaz se letos preko ADSL-ja surfal:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Uporabnik ::

no končno en k je clo prebral članek, in ni na slepo "odgovoru" da bo isdn pogoj za adsl, slava mu -> pajo



sej bi članek z copy&paste v forum vrgu, pa piše da je copyrighted... pa sm bil fer, da dobijo kkšn klik za svoje matranje, by the way - mladina online je zatonj :):D:D

PaJo ::

Valda da je treba to te pa te tudi prebrat:D

Drugace pa sem slisal da bi naj bil ISDN pogoj zato ker so nabavli taksne spliterje za ADSL in da zaenkrat niti prave opreme nimajo da bi lahko nadgradili navadne analgne liniji. No saj po eni strani je meni itak vseeno, ker ISDN ze tako in tako mam, zdaj se samo cakam na ta tolikokrat opevan ADSL;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

whatson ::

Najbolje bo se malo počakat, da se cene normalizirajo...

Kajti ce bo zadeva res (kot sem nekje prebral)130k SIT... emmm:D
Sicer pa se mi zdi da je malo stvari o tem napisano.. Nobenih konkretnih stvari ni..

Uporabnik ::

hehe pajo, sped dobra fora kako "legalno" tržt poleg adslja tud isdn. "zaradi tehičnih razlogov..." ;(

PaJo ::

Saj ves kak pravi dober star pregovor: Vsak izgovor je dober, pa ce ej se tako zelo slab;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Loki ::

Zaradi tehnicnih razlogov, ja...;((;((;((;((;((

andrej ::

se boljsi je:
Izgovori so tak kot riti - vsak ga (jo) ima, in vsak(a) smrdi.:D

Jinxy ::

To je pa to to, ce kar slepo verjamete vsemu kar preberete....

1. ADSL ni nikakrsna nadgradnja ISDN-ja
2. za ADSL niti slucajno ne potrebujes ISDN-ja

edina sprememba, ki je potrebna na ADSL je to, da ti v centrali bakrene parice direkt povezejo (original grejo cez D/A pretvonik), tko da je povezava v celoti digitalna

Matek ::

Jinxy ma prov, To si je Telekom zmislu, da rabiš ISDN (prasci, samo kasirali bi radi;(() Čist normaln gre tud brez ISDN, sam Telekom je edini ponudnik v SLO, tko da smo v riti, ker bmo pač moral kupit ISDN, al pa se lahk pod nosom obrišemo

Uporabnik ::

hmm, folk sploh ne prebere zadeve pol pa odgovarja a ne, jinxy pa madmanmato... al morte na hitr neki napisat za zvezdice|O

Quickbeam ::

Mogoče so na telekomu res taki idioti da ne nabavijo prave opreme mogoče je pa to butast izgovor da bi prodal več isdn priključkov...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ISDN za -15.000 sit

Oddelek: Omrežja in internet
252242 (1620) perci
»

ADSL za 4 tolarje! Navali narode! :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
716900 (4456) clemmy
»

ADSL brez ISDNja ???

Oddelek: Omrežja in internet
413099 (1770) shock
»

Je kdo slišal za ADSL brez ISDNja drugo leto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
545861 (4149) shock
»

TELEKOM ZAČEL TRŽIT <b>ADSL</b> (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
595729 (4179) Opkow

Več podobnih tem