» »

Telemach zanesljivost?

Telemach zanesljivost?

bigrabbit ::

LP!

S predstavitvijo novih paketov je postal Telemach tudi meni zanimiv kot ponudnik širokopasovnega interneta. Zanima me kako je z zanesljivostjo pri Telemachu na območju Velenja predvsem. Vzel bi 3M ali 5M paket. A drži ta hitrost, ki jo obljubljajo. Trenutno imam ADSL pri Siolu in se precej zadovoljen, vendar bi odpovedal ISDN in šel na ugodnejši kabel. Hvala za pomoč!

Cross ::

jz sm iz lj in mam telemach zdej že neki cajta in mam zdej 3 mega in sm totalno zadovoljen, pingi majhni, v glavnm men je čist pa kul.
entering the subspace

Highlag ::

Svetujem, da najprej napišeš iz kje si. Storitve glede na odzive o tem forumu zelo različno delujejo- odvisno kje se nahajaš. Tako velikih paketov TM, do sedaj skoraj ni ponujal. Tako da bomo to šele videli.

Sam trenutno še vedno uporabljam 512K paket že več kot 4leta in nimam kakšnih hudih pripomb. Preko palca sem imel izpadov manj kot ADSL uporabniki. Lokacija: Črnuče
Never trust a computer you can't throw out a window

bigrabbit ::

Saj se napisal, da sem iz Velenja. Včasih vem da so bile hitrosti pri nas nezanesljive, ampak zdej so menda porihtali. Sicer je pa pri nas tudi možnost Amis-a, vendar bodo morali najprej pocenit pakete, da bodo zanimivi. Torej kaj informacij za Velenje?

@ljash ::

Okolica LJ, obupni pingi (do centrale 100+ ms).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach hitrejši in cenejši (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
21023260 (12124) smash
»

KKS-Radvanje krši konkurenčno pravo!

Oddelek: Omrežja in internet
184659 (4096) BigWhale
»

Pomoč! ADSL vs CABL!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
515273 (4370) darkolord
»

poceni do kabelskega neta

Oddelek: Omrežja in internet
202682 (1880) Storm
»

Kaj pa mi na Telemachu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
707839 (6145) DeLonghi

Več podobnih tem