» »

Nova anketa

Nova anketa

Slo-Tech -
S katerim športom se ukvarjate (največ)?
Kolesarjenje;23%
(304)
Se ne ukvarjam s športom.17%
(229)
Drugo;16%
(217)
Nogomet;11%
(149)
Košarka;11%
(142)
Tek;7%
(95)
Zimski športi;6%
(76)
Borilne veščine;5%
(69)
Plavanje;2%
(29)
Tenis;2%
(29)
Skupaj glasov: 1339
Tokrat vas sprašujemo, če bi vas hipotetično zanimal hipotetičen NEST.2005b v začetku novembra (med srednješolskimi jesenskimi počitnicami).

19 komentarjev

Kami ::

Pridem če bo :)

frenk ::

Seveda bi prišel:)

V-i-p ::

Po mojem bi vam uspelo dobit še več ljudi, če ne bi bil nest vsakič enak in vsakič na istem placu... Ste kaj razmišljali o drugi lokaciji, mrbit? Vam mogoče lahko zrihtam kongresno dvorano v Grand Domina Media hotelu v Ljubljani, z močnim WiFi dostopom>:D :\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zheegec ::

Jeseni nebi bilo nič hudega če bi bil NEST v Ljubljani 8-)
Itaq da pridem, če se le da.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Doman ::

Če bi bil med jesenskimi počitnicami bi blo še več folka >:D

Doman ::

Se opravičujem....nisem pozorno prebral!

nicjasno ::

Ljubljana sux kot lokacija. Secovlje so dosti boljse, ker je tam mir in ful dober plac. Enim se vam pac ne ljubi dol vozit.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

frenk ::

ja jest sm tud mislu da je ljubljana ql, ampak pol bi blo povn enodnevnih prišlekov, ki po vsej verjetnosti sploh niso včlanjeni na s-t...če bi se omejil pa samo na člane bi blo pa recimo tud lj ql...ampak je blo enkrat že rečeno da lj pride dost draži, tko da jest mislm da bodo spet sečovlje...sej če je komu do tega da pride bo tud v sečovlje pršu;)

Doman ::

Zakaj nebi v Lj. probal 1x?Al pa kje v bližini. Sej za polet nič ne rečem glede party-a v sečovljah ker je tam morje,punce....ampak zdej je tega bolj mal:D

tx-z ::

Najbolš da vprašate našga ravnatla za u naši novi šentviški telovadnci:))
drgač pa jst ne pridem kr bomo zihr spet 20testov pisal takoj tist tedn po počitncah:\
tx-z

tiborrr ::

Pa naj bo v LJ ali okolici, ker nemrem dalec vlacit mojega engine radiatorja :|...
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

nicjasno ::

Ce ze vlacis, je cisto vseeno ali do lj ali do secovelj. Ce je guzva si v secovljah enako hitro kot nekje v centru lj :D
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nicjasno ()

tiborrr ::

Trenutno sem v LJ, takda bi mi LJ res bolj ustrezala. 0:)
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Tero ::

Nevem kaj vsi z nestom v lj norite.:\
Meni se je ravno dopadlo da je bil v sečovljah ker so prišli slo-techovci iz cele slovenije. Če bi bil pa nest v Ljubljani pa bi več ko 80% bilo ljubljančanov. :\
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

TribesMan ::

Problemov z organizacijo NESTa v Ljubljani je veliko več kot v Sečovljah. Kot prvo bi morali najti ustrezno dvorano, in po možnosti še šolo, ki bi dovolila spanje na hodnikih (tko kot to delamo v Sečovljah), druga stvar je elektrika in vsa potrebna dovoljenja za priklop elektrike, tretja stvar so mize in podloge... v Sečovljah točno vemo koliko česa imamo in kje dobimo če zmanjka... v Ljubljani bi porabili ogromno časa preden bi vse postavili na svoje mesto... v Sečovljah bi se v ekstremnih razmerah dalo postaviti vse v dveh do treh dneh (kar je ključnega pomega, glede na to da so počitnice dolge samo en teden in nimamo toliko časa kot poleti). Potem pa je tu še problem obiskovalcev. V Sečovlje bodo prišli resni ljudje z poštenimi nameni... v Ljubljani bi pa verjetno prišel vsak ki ima 5 minut cajta... in potem se zna zgodit da bo ogrožena varnost lastnine udeležencev (če me razumete ;))
Mislim da so Sečovlje idealna lokacija za organizacijo LAN partya. Tisti, ki pa se jim zdi predaleč pripeljat tistih 100km do primorske, naj jim pa bog pomaga. Sploh zdej, ko ne bo nobene turistične gužve na cestah, rabite do sečovelj iz ljubljane eno urco. Kar je zelo malo za 3 dni kvalitetnega LAN partya.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

SebaR ::

Kaj pa kje v Celju :D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

TribesMan ::

SebaR kaj pa spodnja kungota?

Poglej si en post nad tvojim... če lahko zagotoviš vse kar rabimo potem bi se dalo tud v Celju... al pa v dupleku... sam da maš vse popedenano :>

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

SebaR ::

Aha..torej..sosednji kozolec... :P

Celje odpade!
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Techserract ::

jst itak vedno pridem, tako da meni ni panike. če bo pol pa mega :))
I see your 3D world in a 2D way!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Partizan vs. ISUS vs. begunec/migrant (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
547799 (6725) Mavrik
»

Dopustno obnašanje ali manipulacija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
637789 (4643) solatko
»

Kaj bi se zgodilo, če bi odkrili spodnje FIKTIVNO zdravilo? Napišite svoje mnenje.

Oddelek: Problemi človeštva
171980 (1435) Tomi
»

Bostrom

Oddelek: Znanost in tehnologija
211788 (1426) Thomas
»

striptiz muzka

Oddelek: Loža
293669 (3162) Koci

Več podobnih tem