» »

Katere šole imajo slab glas??

Katere šole imajo slab glas??

1
2
»

dela ::

Enaki slabi glas ima četrta gimnazija v rušah (baje je tudi res tako slabo, in na koncu jih le malo naredi).


Sem obiskoval omenjeno šolo. V šoli sem imel dober uspeh, na maturi pa pravdobrega, torej zase ne morem ravno trditi, da so me slabo pripravili na maturo ali celo precenili moje znanje. Uspeh dijakov te šole na maturi je nekje 60-70%, tako nizek je pa zato, ker na šoli ponavadi ni omejitve vpisa in tako na njej pristanejo razni wanabe gimnazijci, ki so že v OŠ zadostni, potem pa seveda gimnazije in mature ne zmorejo in posledično se vidi "slabša kvaliteta šole" in nastajajo razne anekdote o tem, kako je šola kriva za vse. Če izdelaš to gimnazijo, bi brez problema izdelal tudi katero "boljšo" in vice versa. Lahko si zlati maturant na eni ali drugi- res pa je, da boš težko našel kakšnega na "slabših" gimnazijah, ker skoraj vsi, ki imajo potencial za to, kot ovce letijo na "boljše" gimnazije, četudi so jim te lokacijsko manj ugodne.

zcetrt ::

Majice GIMB nosim le, ko sem vsaj 500km zračne razdalje od gimnazije ali ko barvam les na domačem vrtu. Zakaj? Moti me dejstvo tekmovalnosti in ohranjanja ugleda šole, ki je prva skrb. Profesorji so dobri (vsaj moje izkušnje), imamo pa tudi večno odlične košarkaše... Le od kod so se vzeli :)

Pa ne nas jebat s popravljanjem ocen in podobnim BS. Saj smo tako ali tako menda sami egoistični piflarji, a ne.
4.

Brilko ::

zcetrt: kulkrat si ti padu, da hodiš še v SŠ in si star 20? >:D

Leta še ne povedo, da si pametnejši, če si jih nekaj nabiješ. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brilko ()

zcetrt ::

Hja, si se pa pozanimal o mojih letih. Ja kaj češ. živi dokaz o neresničnosti govoric.:8)




Ne nabijam si let. Upam, da nisi sklepal tega iz mojih postov.

Majice se ne sperejo po 10 pranjih... Spremljajo te skozi življenje. In ko nimaš več športne vzgoje, kjer bi jih ponosil...

Ajd, Sherlock!
4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zcetrt ()

Brilko ::

Aha, torej je neresnica da si star 20 let, čeprav imaš to nastavljeno v profilu? >:D :D >:D :D

c0dehunter ::

SebaR, js sm tehniška gim, frrrr :8)
Brilko, a si ti tisti, ki se je izpisal drugi dan? Moj sošolc ;) Nisi hotu bit u domu?
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Zgodovina sprememb…

Brilko ::

Ehk, ka si ti en indijanc. :D

Prejšno leto (2004/2005) sem opravil tehniško gimnazijo. :)

Zgodovina sprememb…

OmegaBlue ::

Stick to the freaking topic ;((
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

korenje_ver2 ::

srednjim solam na askercevi (vic) dam najboljsi glas, srednji strojni soli v siski dam slab glas.

Weedy ::

Ja na iskri je čist ql ....sam če se gremo neki kera šola je ql .....bom tko reku nobena...na Iskri se saj v kadilnici poha...na keri šoli pa je še to:)

Ma kar se pa tiče tega kolk možnosti maš za popravljat....je pa to dobr da dajo ljudjem možnost da se potrudjo še bl za višjo oceno...al pa pač za 2 :D

Sam sej srednja šola je itaq ena sama zabava:) Če si zadevo tko pošmekaš.
Meta je s štale padva

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Weedy ()

Brilko ::

Da popravlaš ocene iz 3 na 5 recimo, to je nesmisel, to je privligiranje. Pol je pa ja lahka vsak odličn... kmetija... |O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brilko ()

zcetrt ::

Potem je lahko tudi vsak pozitiven.
4.

perci ::

korenje: Kje pa je srednja strojna v šiški in od kdaj to?

Trubadur ::

Najbrž je mislu litostroj
Berite Thomasa!

korenje_ver2 ::

> korenje: Kje pa je srednja strojna v šiški in od kdaj to?

ime sole je "srednja sola tehniskih strok siska". sola ima vec smeri - (strojnistvo in elektrotehnika)

korenje_ver2 ::

> Najbrž je mislu litostroj

litrostroj je firma v siski in nima veze s solo, (razen da se ukvarja s strojnistvom)

Weedy ::

Ja sej folk je treba zjebeat...pizda sredna šola je neki....praktično se pa na vseh srednjih šolah in faxih če hočte naučiš 0. Praksa dela šale...pol pa morš met sam papirje v roki...neglede na to a si popravljal ocene iz 3 na 5. Pol se pokaže v lajfu ....a si maček a si miš.

Ja sej ne vem na teh šolah se išče od folka kr ne zna...dej išmo rajš kar zna...to je tud en sistem šolanja..a ni?
Meta je s štale padva

korenje_ver2 ::

s prakso je clovek lahko samo naveden delavec za tekocim trakom. teoreticno znanje pa je pomembno zaradi intelektualnih sposobnosti ljudi, kar je pomembno pri sprejemanju odlocitev, iskanju resitev ipd...

PARTyZAN ::

ime sole je "srednja sola tehniskih strok siska". sola ima vec smeri - (strojnistvo in elektrotehnika)


Samo elektrotehnika. www

korenje_ver2 ::

pa res. zgleda da sm bil jz zadnja generacija strojnikov na tej soli :)

OmegaBlue ::

Ljudje prosim - stick to the topic.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vegova (LJ) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Šola
30140720 (923) WizzardOfOZ
»

Neopravičene ure (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10115451 (10995) Phantomeye
»

Kaj naj naredim, kaj je bolje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
719214 (7240) DOOM_er
»

naprej za šolanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
13747691 (45173) Jan987
»

prepis :]

Oddelek: Šola
182340 (1959) Ziga Dolhar

Več podobnih tem