» »

siol tv!

siol tv!

jurre ::

A se komu ne dela danes ze cel dan? Ce priklopim napise requested URL cannot be retrieved. Pa spodaj en reason access denied. Sem ze resetiral amino, modem, switch pa isto...Tudi ce dam tv direkt u modem ne dela (no data could be fetch). klices na siol pa ze TRI URE poslusam trenutno so vsi operaterji zasedeni;((
seveda se ni za bat, da bi kaj pisal na servisnih straneh..zadnje sporocilo je od novembra:\
  • spremenil: jurre ()

Slowenc ::

Nisi edini. Imam iste težave.
Siol je pa zaseden.
Skiny gate.

jurre ::

mja...a so zgleda kar zasedeno dal pa sli domov?:D

iggy ::

Mogoče so šli na zasluženo malico >:D
Hey, you're fat!

Jan987 ::

učeri k men ni delov adsl 0801000 sploh ni delala zjutrej. Pomojemso mel preveč klicev pa so jih odklopil!

Slowenc ::

Mogoče jim je pa štroma zmankal v bajti. Sonca pa tut ni kej dost, da bi na kolektorje delal.
Skiny gate.

Mati ::

Fantje a je res, da Siol TV ne omogoče hkrati gledanje dveh programov, če imaš sliko v sliki, ali pa 2 ali več televizij v bajti???

To mi je pravil kolega, pa nisem mogel verjet! Bo treba počakat na konkurenco. Slišal sem, da pride Amis konec leta ven in da so oni ta problem odpravili!

Jan987 ::

sicer je možnosam fora je v tem da linija vleče sam 8mega kar je za 2tv mal premal in je pol slika malo zmazana

Slowenc ::

Kako pa bojo na Amisu to odpravl? MOgoče s kakšnim drugim standardom kot pa ADSL ali pa z drugim zapisom videa. Drugače ni mogoče. Hja, mogoče bo, ampak kje? 500m od centrale. Jebeš to.
Skiny gate.

OldSkul ::

Mogoče bo po 5. septembru ADSL2+. Sam verjetno ne :P

jurre ::

no zj pa "ze" dela:\

Tear_DR0P ::

siol ma neke težave, učiri zjutri so jamral, da jim UPSi jebejo, jih je za eno uro vrgl z neta, smo mel v sloveniji eno uro internetnega mrka
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Mati ::

Kako pa bojo na Amisu to odpravl? MOgoče s kakšnim drugim standardom kot pa ADSL ali pa z drugim zapisom videa. Drugače ni mogoče. Hja, mogoče bo, ampak kje? 500m od centrale. Jebeš to.


V bistvu bodo odpravili to težavo z drugačno zasnovo oddajanja/sprejemanja, kaj več pa ti nebi razlagal ker je preveč strokovno in tudi jaz vseh podrobnosti ne poznam! Vem le, da naj bi zadeva delovala v boljši kvaliteti slike (MPEG-2 namesto MPEG-4), dodana pa naj bi bila tudi svetovna novost, ki pa naj bi bila zaenkrat še skrivnost!

Ne, ne delam na Amisu...

mkovac10 ::

In že se mi postavi vprašanje ali naj si omislim Tripleplay, trio varianto; al pa počakam na tole amisovo varianto. Namreč oktobra se selim v stanovanje, ki ima le fizični priključek za telefon, pa bom verjetno primoran vzet tripleplay ker mi tako odpade strošek vzpostavitve telefonskega priključka...

A ima kdo od srečnežev tripleplay že v zagonu? bojda je blo neki težav z dobavo opreme s strani Sagema in so zamujali s priključitvami?

lp surferji!
mako dv

roli ::

Hudič in siol.
V centrali našega kraja sploh še ne podpirajo siol-tvja ( Dolenjske Toplice ).
Pa ravno tukaj ko je TV signal zanič kabelske pa ni.
V teletrgovini pa ne vedo kdaj bo.
Ima kdo mail kjer bi se lahko pozanimal o tem?
http://www.r00li.com

Mati ::

Tudi jaz se selim oktobra in sem že premišljeval, kaj narediti, da nebi bilo potrebno oderuhom iz Telekoma in kabelska plačevati prispevkov. Edina logična varianta mi je, da potrpim do novembra, ter si potem umislim Amisovo varianto, ki naj bi po nekaterih variantah že delovala testno v Ajdovščini.

Če je kdo iz Ajdovščine bi lahko to malo preveril, baje da dobite zastonj internet 4MB DL, TV, ter telefonijo. To naj bi bilo zaradi testnih uporabnikov tako.

Barakuda1 ::

V centrali našega kraja sploh še ne podpirajo siol-tvja ( Dolenjske Toplice ).


Niste edini, če ti je to kaj v tolažbo.

Tam kjer sem jaz sploh nimam šans ne za Siol-TV ne za nobenga kabelskega operaterja.
Edino "upanje" mi torej ostaja vendarle, da se bo Siol prej ko slej malce zmigal. Vprašanje je le - kdaj:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL ali VDSL?

Oddelek: Omrežja in internet
285909 (5310) dolenska
»

Zakaj mi Telekom ne omogoči ADSL-a?

Oddelek: Omrežja in internet
382897 (1642) Pyr0Beast
»

T2 vs AMIS

Oddelek: Omrežja in internet
444569 (3361) snoopy20
»

amis (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11212212 (8397) EvilDare
»

Najcenejši ADSL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
849802 (6475) pupsi1984

Več podobnih tem