» »

BIOS za gf2MX400

BIOS za gf2MX400

TuXterrestrial ::

Če kdo pozna kakšen dober link za flaš program in najnovejši BIOS

krucymucy ::

na homepage-u svojega proizvajalca!
Al pa na tej strani so meli svoje cajte ful arhiv teh bios-ov, pol jih neki casa ni blo, mogoce so spet!
Flash progie pa pride ze zazipan skupaj z bios-om...

yjj ::

Najbolje na strani proizvajalca, saj se biosi malenkostno a vendar razlikujejo

VASkO ::

Geforce BIOS stran

BIOSi od proizvajalca pa referencni se cisto nic ne razlikujejo, le po napisu, ki ga pa lahko spremenis z GeforceEdit123 utilityem.

ABX ::

In če imaš TV-OUT?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Buggy ::

VASKO: Mislim da imas ti MSI-jevega GF2MX-a. DAj mi prosim povej, ce se splaca na tej kartici upgradat BIOS in s katero verzijo. Ali bom pridobil kaksne boljse performanse, morda bom lahko memory nastavil vec kot 177 Mhz, kot ga lahko sedaj. Ne vem zakaj se zacnejo trgati texture, ce dam vec kot 177 za mem. Bral sem, da je MSI-jev GF2MX zelo dober za navijanje, zakaj pri mojem to ni res.
Hvala za odgovor,
Bug_65

VASkO ::

mam MSI gf2mx, se mi da naviti na 210RAM, GPU na 240, samo BIOS nima s tem nic veze, BIOS sem nadgradil zato, ker sem bral, kaki so popravki in zakaj potem ne bi, ce je manj bugov not.

meni se tudi teksture trgajo, ce dam pa v 32bitno globino pa ne, aja trgajo se ves cajt - gonilniki ali nvidia je kriva - tudi na 100/100 sem probal pa isto.

Buggy ::

VASKO:Verjetno imas potem kaksen drugacen RAM na graficni. Na moji je nekaksne Wanbound ali nekaj takega.
Sem pa bral, da se je z 3.11.00.08 biosem fixal nekaksem memory stepping za wanbound RAM - Ne vem..
Torej, a se mi splaca dati gor novejsi bios (imam se.. 04 verzijo) in ce, kako to varno naredim.
Prosim ce opises.

VASkO ::

ce mas original BIOS, bi te proso, da mi ga posljes, ker sem ga jaz zbrisal. pojdi na to stran in si dol potegni utilitye za posnet bios (tudi najnovejsi referencni BIOS) pa se v moj topic pod modifikacije poglej, kjer dobis vse kar rabis.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična karica in televizija

Oddelek: Strojna oprema
181261 (926) ||_^_||
»

Koncno! Enostavno navijanje GeForcov preko BIOSa! (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
513817 (2920) Milko
»

KAK kuler na graficno??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131107 (939) ns-miha
»

GeForce2 MX-stare BX plate ne dela?

Oddelek: Zvok in slika
121247 (1015) luni
»

kaj pa GeForce2 in navijanje

Oddelek: Navijanje
161001 (828) VASkO

Več podobnih tem