» »

Ostali modemi za ADSL iz tujine

Ostali modemi za ADSL iz tujine

cdflip ::

Pozdravljeni

Zanima me a je kdo že preizkusil kakšne druge modeme za Adsl iz tujine. (meni gredo na k.... razni Calisto in ostali ,ki jih ponuja Siol)
Ker sem kar precej oddaljen od centrale (7,5 km) imam občasne težave z mojim 2mb ADSL paketom ( mi pada dol) zato bi preizkusil kakšen drug modem iz tujine. Če ima kdo kakšne izkušnje s tem mi prosim odgovorite. Hvala.

Matri[X] ::

SiOL ti ne ponuja nobenih modemov. Ponuja ti jih Telekom. Mislim da je najboljsi naslov za take informacije sam Telekom, oz. njihovi tehniki (poklici 116).

cdflip ::

Bili pri meni veeeeliiikoo krat videli in nič naredili ;(( 116 no help !!!!!!:(

zu_dre ::

ker idijot ti pa je na 7.5km dal 2mb

cdflip ::

Naš Siol v navezi z Telekomom. Ampak Adsl imam od marca 2003 in do sedaj mi je deloval brez težav (razen 2x je crknil modem)

zu_dre ::

Take probleme k jih maš ti so pr TS rešval z westell modemi ker so se na dolge razdalje pokazal dost dobri. Pr teb so verjetno na sosednje pare kej ubesl pa se je nivo mal spremenu (signal, šum)

cdflip ::

flt :

Kje bi pa tak westell modem dobil na probo ? Zelo bi bil hvaležen za odgovor.:8)

zu_dre ::

Iz kerga konca slo si

cdflip ::

Poljane to je okolica Škofje Loke

zu_dre ::

Bom jest v torek poklicu v Kranj če majo še kakšnega

cdflip ::

Hvala lepa. Prosim odpiši kar tukaj , če kaj izveš in seveda v vsakem primeru dobiš vsaj za pivo. :D :D :D

cdflip ::

flt :
A si slučajno kakšna huda "živina" pri TS ali Siolu ?:\

zu_dre ::

V torek mi boš še na privat dal svojo isdn število

cdflip ::

flt:

Imaš ZS. :\

zu_dre ::

mam ti bom jutri sporoču sm ti nič ne obljubim bom še pogledu kok si stran od centrale

NeOman ::

hum... mam calisto modem, pa mam dostkrat tezave ob slabem vremenu na paketu adsl mini :S a tejle westfall modemi bi znal rešit zadevo (tut ping je abnormalen). miljonkrat klicov na 116 pa niso nc podobnega predlagal ;((

zu_dre ::

Westell modem ni več pri tebi tudi ta modem nebi pomagal od centrale si oddaljen 3470m max speed je 4.6Mbit/s 11dB signal šum je slab.

cdflip ::

flt
Hvala lepa.

Imam vprašanje. Ta trenutek mi pada dol. (ura je 10.27) Ali je kaj boljše če bi zmanjšali recimo na 3-6 db (nazadnje so mi nekaj spreminjaliv tej smeri) . In še ena stvar lahko se prepričaš ,da imam res 7,5 km kabla ,ker vem da ga je . (moja centrala je v Gorenji vasi) ADSL mi čez dan še nekako deluje (se podre in se večinokrat sam pobere) od 9 ure zvečer in do zjutraj pa ne deluje zadnjih 14 dni. A veš kaj bi bilo to ?
Bi bil zelo hvaležen za odgovor.

Hux ::

In po kaki logiki ugotavlate oddaljenost od centrale ce se siol nezna nato odgovorit?
http://forumi.siol.net/topic.asp?TOPIC_...

zu_dre ::

Signal šum se ne da spreminjati od centrale do tvojega modema je tok kot sem ti napisal to je po kablu ker na 7.5.km verjem tud 512k nebi delal. Sm povej pa a preijavim na 116. Pa sem vidu da si mel 2003 večkrat neke napake.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zu_dre ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siolov ADSL 2+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9113470 (7473) Jan987
»

Povezovanja modema

Oddelek: Omrežja in internet
81028 (972) konstrukter
»

ADSL problem (telekom)

Oddelek: Omrežja in internet
282997 (2144) TribesMan
»

ADSL modem sinhronizacija

Oddelek: Omrežja in internet
122010 (1732) TriSiX
»

ADSL iz 512/128 na 1024/128 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
60734288 (17370) RedOS

Več podobnih tem