» »

Nič več nudistov v GTA

Nič več nudistov v GTA

The inquirer - Kot smo že poročali v v novicah, je dobro znana igra GTA: San Andreas povzročila varuhom javne morale nemalo skrbi, potem ko se je odkrilo, da je možno z dodatkom "odkleniti" seksualno navdihnjene prizore v igri.

Avtorji se sedaj trudijo popraviti nastalo škodo, ki se kaže predvsem v višanju starostne meje za nakup igre in pridobiti del izgubljenega ugleda s popravkom, ki bo dokončno onemogočil kakšne nežnih otroškim dušam neprimerne vsebine. In varuhi javne morale bodo zopet mirno spali...

23 komentarjev

Z-lot ::

Hja, o zadevi nuduty vs violence res ne gre izgubljati besed.

TheJack ::

Varuhi javne morale nikoli ne spijo. Le kako bi, če je pa na svetu toliko svinjarije? Joški, raznorazni kopulacijski organi, nagi ljudje na splošno, seks, grde besede... Le kdo bi mirno spal ob teh obscenostih ki prežijo na naše otroke?!

//Ljudi ki so zagnali tale halo zaradi brezvezne malenkosti v tam eni igri, bi bilo treba čisto resno odstaniti iz družbe in zapreti v oblazinjene sobe.

overlord_tm ::

je kdo gledal southpark prejšni teden? je blo ravn o tem. otroc so pršli do sklepa da orožje lah majo, samo nagi se ne smejo kazat okol :D

Zheegec ::

...a new patch for GTA, where all guns have been replaced with walkie-talkies :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

SavoKovac ::

Sem gledal na dicsoveryju da so otroci staršev, ki so nudisti in se jim kažejo tudi goli, nasploh bolj zadovoljni otroci, ki ne kažejo vedenjskih motenj.

miguelslo ::

ta teroristični napad z nude scenami v GTA - z to vojno so samo poskrbeli da za nude dodatek zvejo vsi ! drugače pa jebeš, some pople r st00pid
_____

Jeebs ::

Očitno nekateri uradniki nimajo pametnejšega dela, kot GTA nabijat. >:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Alexius Heristalski ::

je kdo gledal southpark prejšni teden?

Jaz sem ga in mi je bil eden boljših delov. Mislim, da je ciljal tudi na nasilne japonske risanke o raznoraznih junakih, ki zelo vplivajo na otroke. Starše je seveda zmotil le Cartmanov črviček.
p.s. Ena hujših for mi je bila začetna špica risanke v risanki, ko poje pol japonsko pol angleško (blablablabla protect my balls, itd.).
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Loki ::

ves slucajno sezono/ del? kje je bilo to, rtvslo?

Microsoft ::

Kater del to? 908? 909?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

blblb ::

To je bil 801 - Good Times With Weapons

Alexius Heristalski:
Tistu k poje je blo pa nekje na sredini dela. K se Cartman, Kyle, Stan pa Kenny tepejo v eni ulici s Craigom, Tokenom, Jimmy-jem pa se z enmu. :>

sicer je pa to off-topic

McAjvar ::

on topic: fino. zunaj je patch. in vse je lepo in prav. ce ga bo pa kdo ponucal, pa ni vazno?

off topic: a ma dejte no, lepo vas prosim... samo japonske risanke so nasilne? pa res. tom in jerry anyone? looney tunes anyone? povsod se najde vse. kdor pa res tako misli, da so samo japonske risanke nasilne, naj pogleda "my neighbour totoro", pa naj mi pokaze kako nejaponsko z manj nasilja. hvala.

edit: mimogrede, ko ze southpark omenjate... ta je pa povsem nenasilen in nic ne vpliva na otroke, ne?
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: McAjvar ()

McMallar ::

off-topic: My Neighbour Totoro ne vsebuje niti enega prizora nasilja, kjub temu pa je čudovita in zanimiva risanka.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

Alexius Heristalski ::

Tistu k poje je blo pa nekje na sredini dela. K se Cartman, Kyle, Stan pa Kenny tepejo v eni ulici s Craigom, Tokenom, Jimmy-jem pa se z enmu. :>

Ja, saj pravim, da je tako narejeno, kot da bi se znotraj South Parka začela japonska risanka, ki ima svojo uvodno špico.

Nikjer ne trdim, da so samo japonske risanke nasilne.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

VidKo ::

McAjvar South Park ni risanka namenjena otrokom. Kje si pa že videl da bi Southpark predvajali v dopoldanskem ali popoldanskem terminu? South Park je risanka ki na satiričen in grotesken način prikazuje probleme sodobne zahodne "civilizacije".

Lp, VidKo

PROTOTIP ::

edit: mimogrede, ko ze southpark omenjate... ta je pa povsem nenasilen in nic ne vpliva na otroke, ne?

South park je risanka za odrasle ne pa za otroke. No, kljub temu jo gledajo tudi otroci, kar se mi zdi zelo neprimerno. Bolj kot kak tom&jerry, ki naj bi bil prvotno namenjen otrokom, se mi nasilna risanka popaj ipd. Se mi zdi, da na otroke manj negativno vpliva nasilje med mačko in mišem, kot nasilje med človeškimi figurami. No, vse nasilne risanke skupaj z japonskimi pa še zdaleč ne segajo do kolen krvavih 3D streljačin, ki so pa res skrajno neprimerne za odraščajočo mladino. :(

Microsoft ::

SouthPark ni nasilna risanka. Risanka temelji na humorju in vsebini. Liki so skrajno otrocje narisani (2d, zelo enostavne poteze lika). Sama vsebina pa je skoraj vedno zelo dobra. Prakticno nekaj najboljsega, kar se trenutno da gledati.

Po drugi strani nikakor ne razumem, kako lahko nekateri gledajo japashit risanke. Neverejtno!


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

McMallar ::

@Microsoft: Sem gledal SP svoj čas (pred nekaj leti). Bil mi je zabaven, vzel sem ga kot razvedrilo. Kaj si pa ti mislil z "japashit" pa ne razumem. Meni so anime všeč zaradi drugega pogleda na svet, zgodba je NEPRIMERNO boljša kot Disney-eve risanke, kvaliteta narisanega tudi (če govorim predvsem za Studio Ghibli). Mogoče bi si moral pogledati kakšen Cowboy Bebop ali pa Trigun, Whitch Hunter Robin,...

Seveda pa je popolnoma vse stvar osebnega okusa...
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

McAjvar ::

@vidko: namenjena otrokom ali ne, se vedno jo gleda dosti otrok. in enako je z npr. looney tunes. v osnovi niso bile namenjene otrokom, ampak jih tudi otroci gledajo.
@protoip: se strinjam.
@ m$: ah dej ne seri kranjskih klobas. sp da ni nasilna risanka? they killed kenny! ne sanjat, prosim. se pa strinjam, da vsebuje precej (crnega) humorja. saj meni je vsec. se vedno pa je notri nasilje, pa se marsikaj.
Po drugi strani nikakor ne razumem, kako lahko nekateri gledajo japashit risanke. Neverejtno!

po drugi strani nikakor ne razumem, kako lahko nekateri klobasajo taksne neosnovane idiotizme. neverejtno! najprej se informiraj, potem pa tipkaj. a cebelico majo si pa gledal? pa je tudi japonska... kar ostani pri telebajskih.

se opravicujem za off-topic post.
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

G-man ::

Nočem vam rečt da ste malce neumni, ampak ste me presenetili (tisti, ki ste gledali tisto serijo South Park), da niste opazili, da ravno to obravnava isto temo. Vsi so se v risanki zgražali nad nagim Cartmanom, nobeden pa nad tem da so malega mulca poškodovali z smertonosnim orožjem. A tega se nobenemu ni zdelo vredno omenit? South Park ni nasilna zaradi same sebe, ampak črpa iz ameriške kulture in jo pravzaprav izpostavi v vsej svoji bednosti. Bolje kot Michael Moore.

Alexius Heristalski ::

Smo opazili, ja, drugače ga sploh ne bi omenjali. Nisi dovolj pozorno prebral teme.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

simnov ::

Mater so ti areričani mutavi seks se ne sme gledati ko pa staro babnico
povoziš z tovornjakom ali pa z uzi-jem prerešetaš je pa vse ok.

Looooooka ::

Point South Parka je ohranjanje pravic svobodnega izrazanja.
SO mel velik epizod za katere so tocno vedl da jih velik ljudi ne bo podpiralo ampak so jih nardil za ostal del populacije,ki se zaveda kok so pomembne te osnovne pravice,ki jih nasi dragi americani in britanci zadnje case pozabljajo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Golo telo in.sram (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8516367 (12154) vostok_1
»

40 držav članic OZN odločno proti izklopu interneta kot ukrepu za varovanja avtorskih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
15249921 (46710) RuskiSnajper
»

Mladoletništvo <18 let

Oddelek: Loža
141527 (885) 'FireSTORM'
»

Nič več nudistov v GTA

Oddelek: Novice / Igre
234623 (3777) Looooooka
»

London.

Oddelek: Loža
183641 (3194) Matty

Več podobnih tem