» »

Mladoletništvo <18 let

Mladoletništvo <18 let

M@73Y ::

Pozdrav. Zanima me kje bi jaz izvedel (internetni viri) vse kaj in s kom in kje lahko počnejo mladoletniki. torej ljudje stari do 18 let. v bistvu me zanima ker sm v vezi z 17 letnico jaz sem pa 22 in me zanima tko pravno kaj lahko ona in kaj ne.
Hvala za odgovore in linke
Matej
..jump into psytrance tunnel..

kixs ::

Zakaj pa direktno ne vprasas tisto, kar je ocitno, da te zanima ;)

Pa ti bomo lazje pomagali :D

M@73Y ::

Je to res če te policija dobi v avtu po polnoči z mladoletnico oz. 17 letnico, da lahko nasrkaš. a je ta omejitev le do 15 leta.
..jump into psytrance tunnel..

Ted ::

Do 15 leta, ko dopolni 15 (ali 16). Ne rabi te skrbet glede tega, vseeno pa za kake akcije v avtu lahko dobiš kazen 400 evrov zaradi kršenja javne morale.
Mah...

;-) ::

Kdo je reko da bo v avtu!:D

Pa kdo te bo vprašal kje kdaj un zakaj boš z kom?

M@73Y ::

torej pravno se ona lahko normalno z menoj druži, tudi ponoči, in v lokalih kjer seveda ni starostne omejitve. Ok.
kaj pa glede spolnosti. Me ona recimo lahko prijavi za pedofilijo, ali to spet velja le do 15 let.
..jump into psytrance tunnel..

;-) ::

pedofilija če natepavaš 17 letnco?

mislim da ne

Če te pa že misli prjavit pa lahko reče da si jo posilu in če te misli zjebat te bo...btw svoji ne zaupaš?

perci ::

90 letni starček se komot druži s 4 letnico. Noben problem.

Spolnost - 15 let. (beri kazenski zakonik)

Keyser Soze ::

Na tej stopnji bi se jaz bolj bal fotra kot pa zakona. Čisto tak, dobronameren nasvet.:D

P.S.: Tudi mame niso od muh.:P
OM, F, G!

DimmniBurek ::

Torej, če te dobijo policaji na neki poljski poti ob 1h ponoči med sexom s svojo punco, ki ima hipotetično 15let, ti pa recimo 25, lahko najebeš zaradi sexa v javnosti(???) in ker je tko mlada, ali?

Kere teme zadnje čase ej :D
There Is No Stronger Drug Than Reality

gregor_m ::

vseeno pa za kake akcije v avtu lahko dobiš kazen 400 evrov zaradi kršenja javne morale.


Tole bi tudi mene zelo zanimalo, če to res kje v zakonu piše. Me res zanima kje bi se našel policaj, ki bi ti šel pisat kazen, ker bi "užival" v avtu nekje ob gozdu. :D

Mr_Globus ::

Hmm glede sexa v avtu... a more bit prijava oz. da gdo pokliče policijo za kazen?

ker če dobenga ne moti ni dobenega kršenja morale, ker morale ni v okolici =P Kaj pa recimo da daš brisače na okna pa se ven nič ne vidi... je pol foolproof (če glih ni kričanja v giru)?

'FireSTORM' ::

Na tej stopnji bi se jaz bolj bal fotra kot pa zakona. Čisto tak, dobronameren nasvet.:D

P.S.: Tudi mame niso od muh.:P

Izkušnje ali kar tako? :D
Iz izkušenj lahko povem da so fotri precej...nastrojeni :D

Kaj pa recimo da daš brisače na okna pa se ven nič ne vidi... je pol foolproof (če glih ni kričanja v giru)?

Ali si pa gangster in imaš mercedeza z oknami bolj črnimi kot je vesolje...

Zakon ti nič ne omejuje. Posilstvo, to te lahko prijavi tudi magari 40 letna ženska.
Those penguins.... They sure aint normal....

kekz ::

Ali si pa gangster in imaš mercedeza z oknami bolj črnimi kot je vesolje...
Zakon ti nič ne omejuje. ...


Zakon kar lepo omejuje, koliko in katera stekla na avtu so lahko zatemnjena.
Zadnja precej, sprednja (tudi spr. stranska) skoraj nič. ;)

'FireSTORM' ::

Nisem mislil da ti zakon ne omejuje zatemnitve stekel na vozilu. To vem kako je, samo par procentekov na sprednjem, na stranskih sprednjih neko malenkost več, na zadnjih pa skoraj do daska.

Mislil sem glede njegovega "problema" z 17 letnico ;)
Those penguins.... They sure aint normal....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pedofilija- definirajmo! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12527472 (17219) Oldi
»

Evroposlanec predlaga namestitev "črne skrinjice" v vsako računalo, telefon, tablico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
13431389 (25578) MrStein
»

Sex z polnoletnim

Oddelek: Problemi človeštva
379212 (7726) demon#666
»

Pedofilija ali ne? Prijavit ali ne?

Oddelek: Problemi človeštva
394073 (2754) zee

Več podobnih tem