» »

Določanje internet prenosa podatkov

Določanje internet prenosa podatkov

Pro2Type ::

Zanima me če obstaja program ki bi zagotavljal programu točno določen prenos podatkov, tudi ko lowdam na full, ker veliko uporabljam azureus, in imam ADSL 2mb, pa ko mi vleče filme od 150kb + mi winamp internetni radio ne dela, oz preskakuje buffer. Zato me zanima če bi lahko winampu zagotovil neglede na zasedenost linije da bi skoz dobiva 12kb/sec???

HVALA ZA ODGOVORE!

Kami ::

Net Limiter, Bandwidth Limiter...

Samo ne pozabi, da ne smeš uploada met do konca pri Azureusu, drugače nebo downloadalo z polno hitrostjo...

Pro2Type ::

Kukr pa jaz netlimiter poznam pa lahko omejiš najvišji download oz upolad, ne pa da dodeliš programu koliko downloada ima skoz, ne glede na obremenjenost linije.

To se mi gre zato, ker imam veliko časa obremenjeno linijo na full, in bi rad posušal internet radio, a le temu v winampu zmanjka tistih 16kb/sec, zato bi rad da ima na voljo winamp teh 16kb/sec, ne glede koliko je linija zabasana! Tud k je polna.


Ima kdo kak predlog.

P.S.

Lahko bi z netlimiterjem omejil recimo azureus in Internet Download Manager, sam bi mogu poj najt razmerje. Jaz bi pa rad da mi vse vleče kot je treba, sam da ma winamp tistih bogih 16kb/sec zase, vedno in povsod!

HVALA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pro2Type ()

SasoS ::

downloada ne moreš omejit ker paketi ko pridejo do tebe so že čez linijo ane...omejuješ lahko kvečjemu upload.

Pro2Type ::

Se prav ne morem zagotovit winampu skoz 16kb/sec, ko seveda predvaja radio, tud ob zasedeni liniji?

K0K0 ::

Ma kaj da ne začni uporabljat bitcomet kjer si lahko po mili volji nastaviš download tko da lahko potem čist normalno surfaš in poslušaš musko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: K0K0 ()

Pro2Type ::

Sej vem da ga lahko omejim download. Sam mene zanima bl to k sm jaz uprašal!

K0K0 ::

Ja pa kva pol kompliciraš omeji na 220kb/s pa je

Pro2Type ::

HEHE. Sej sm, sam se vseeno je radio prekinjal.

Hvala vseen za odgovore!

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896467596 (17732) Rias Gremory
!

Merjenje hitrosti downloada/uploada (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
447373867 (49478) Tero
»

BitTorrent pohrustal μTorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
9115046 (12176) simnov
»

eMule (pa tudi Kazaa in vse ostalo) - POČASEN PRENOS NA ADSL!

Oddelek: Omrežja in internet
161788 (1283) Tr0n
»

dvojni problem: siol, shoutcast

Oddelek: Omrežja in internet
81106 (952) Tr0n

Več podobnih tem