» »

Formula za uspeh

Formula za uspeh

c0dehunter ::

Prihaja novo šolsko leto. Kaakšna naj bi bila formula za uspeh? Poslušanje pri pouku, sprotno učenje in ? :\

Upam, da mi bo uspelo, vsaj relativno.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

profii ::

ja najbol pomaga sprotno učenje sam kaj k se nobenmu ne da.
usaj men ne.

monster-x ::

Tako na hitro -- zelo pomaga, če med učenjem "skenslaš" vse moteče dejavnike (aka računalnik, TV, itd) in se povsem skoncentriraš na tisto, kar se učiš. Recimo, če nečesa nisi dobro razumel, poskušaš toliko časa, da ne pokapiraš. Poskusi.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Doman ::

Nekoč mi je upokojeni učitelj svetoval tako...
-Vedno sedi v 1 ali 2 i klopi, nikoli v zadnji.
-Pozorno poslušaj učiteljevo razlago in ga med tem glej v ustnice.
-Ko govoriš z njim ga glej v oči.
-Med odmori se ''zdivjaj''
-Ko prideš iz šole si še 1x preberi svoje zapiske vseh predmetov, ki si jih imel ta dan. (30min)
-Telefon, in podobne stvari izklopi, oz. jih je najbolje pustiti doma.

Baje se lahko tvoj učni uspeh poboljša tudi do 70%!!!
Lp, Doman

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Doman ()

pingec ::

-Pozorno poslušaj učiteljevo razlago in ga med tem glej v ustnice. ---to pa zgledaš mal čuden :)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Doman ::

Sploh ne :D Pomoje si lahko tako še bolj zapomniš kar govori.

korenje_ver2 ::

ja mislm da je velika razlika ce sodelujes med poukom, kot pa da ce rises soseda/o v zvezek... v srednji soli preverjeno deluje!

po srednjesolskem izobrazevanju pa obvezno sprotno ucenje... ce pa to ne gre, potem pa 2 tedna pred izpitom non stop ucenje. sam pol se nabere izpitov...

mali pahor ::

ojoj pa delate scene glede učenja .... ja v srednji šoli res ni nobene panike (pa sm hodu na gimnazijo in to ne kr eno), vse se da doma naučit, tud če v šoli nič ne delaš .... mislim mato je dobr spremljat, mogoče fizko, ostalo kot so pa biologije, zgodovine itd se da pa vse doma naučit ... pa še navadš se pol za na faks k itak ni časa hodt na predavanja in morš itak sam snov predelovat ... tko da ... ne delat panike

na faksu pa res ni dost 14 dni pred izpitom!!! no mogoče, odvisno na katerem faksu si (FDV itak gre tko)!!!
Il n´y a pas d´issue!!! Volim za dobro Slovenije, volim SD! Ukino fakultativno dejavnost sedanje vlade!!!

marnit ::

Jez sem s kampanjskim učenjem bil letos s lahkoto pravdober, skoraj odličen. Letos bom probal kako je delati sproti, več nameravam posvetiti tudi ne-računalniškim zadevam.

Aja, domače naloge obvezno delat! Mene so mnogokrat rešile pred polomijo, ker se velikokrat kaj lažje spomniš. Pa še to: nikar ne jebaj učiteljev v glavo. Nikar.

McHusch ::

Sproti se v gimnaziji itak splača delat samo matematiko, fiziko, pogojno še kemijo. Za ostale brezveznosti (zgodovina, soca...) se usedeš tri dni prej za knjigo in naučiš. Pol pa pozabiš po testu. ;)

ABX ::

Motivacija.

Kako? Kaj pa ti jaz vem.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali ste zadovoljni s srednjo šolo na katero ste se vpisali ali obžalujete svojo odloč (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
649778 (1265) AtaŠtumf
»

Strategija učenja in sprotnega dela na fakulteti

Oddelek: Šola
163405 (2571) Trupl0
»

Vpis ocene (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
18239170 (34559) gimnazija123
»

Srednja šola- popravni izpit

Oddelek: Šola
184798 (4239) KruceFix
»

sitemi učenja itd. (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
614821 (3790) McHusch

Več podobnih tem