» »

adria airways in redni charterji

adria airways in redni charterji

divx man ::

zdravo!!!

zanima me kje bi lahko dobil podatke o rednih charter letih adrie airways in sicer podatke o casu potovanja iz ljubljane do ciljne destinacije!!!!

Damjan Jagar ::

Nimajo web strani s podatki?
http://jagar.si

Stepni Volk ::

divx man ::

hja podatki so, ampak samo za redne linije o charterjih pa ne duha ne sluha. vem da imajo napisane dolžine charter letov v reviji ki jo dobiš na letalu in-flight magazine mislim da se imenuje, vendar imajo na njihovi internetni strani le na kratko opisane članke iz teh revij. ostane le možnost da kdo to revijo vzame s seboj in jo potem skenira. to je trenutno edina rešitev za katero vem. ampak po mojem se morajo dobiti nekje na netu tudi te podatki.

Stepni Volk ::

Ti charter-ji so, če se ne motim, v glavnem zakupljeni s strani turističnih agencij. Prosti sedeži obstajajo le, če jih agencija ne zapolni.
Predvidevam, da v vrsti ne boš prvi, za takšne sedeže se verjetno zanimajo tudi zaposleni pri Adriji in turističnih agencijah, ki so zakupile lete.

Zgodovina sprememb…

divx man ::

sej jes nočem nikamor leteti ali zakupiti letalo. zanimajo me samo dolžine letov, se pravi čas leta med enim in drugim letališčem. Problem je v tem da sem na njihovi strani našel te podatke vendar samo za redne lete rad pa bi vedel tudi dolžine letov pri charter letih ker izdelujem njihov plan letenja v flight simolatorju.

just_a_cook ::

Najlažje ti je, da greš na stran www.staljubljana.com www.staljubljana.com in tam izbereš iskanje redne letalske karte.


lp
j
==================
Just a cook


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ryanair (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7031824 (3510) nodrim
»

Adria Airways postaja nizkocenovnik z napako (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7923563 (20808) alexa-lol
»

Statistika nesreč letalo - avtomobil (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
547129 (5779) JanezH
»

Vladino letalo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
594210 (3607) [BISI]

Več podobnih tem