» »

Number 1 v Sloveniji!

Number 1 v Sloveniji!

1
2
»

cryptozaver ::

Jst mam svoj stevc pa ne placujem nobene narocnine. Gledam kabelsko in poslusam musko po internetu. verejtno pa posredno vsak tax-payer financira nac. RTV. Pa tut se kaksno drugo rec!

cholt45 ::

@Ziga Dolhar
p.s.: A ni Špel[c]a rekla Predinu na Tranjih, da njemu je lahko, ko ga pa plačuje država? :P

Ne to je pa bil nam vsem poznani Brendi.
In Predin se je kar fajn šlepal na državnem denarju!

Mislim kaj bomo poslušali v avtu na poti v službo, če ne lahke muzike.Ob njej ti ni treba razmišljat, ob tistem "pametnem besedilu" ti pa lahko kar precej pade pozornost na promet in 1..2..3...!


Slovenci smo pač tako bedni in tako dolgočasni, da ko se zgodi nekaj, kar se pelje z enim kolesom po bankini, moramo spljuvati do amena!
Lp cholt
p.s:Doma imam 2 plati od Lačnega franza

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cholt45 ()

TriDvaEna ::

Kokr kol tukaj ni nič neumnega.

Stvar se prodaja, saj se ne gre za nč druzga.

Vsak trgovc je dober takrat ko nekaj proda, al ne?

:\ :\ :\

Vens ::

Kar se mene tiče gre Predinu samo v nos, ker AH prodajo več kot on. Je pa prevelik narcis, da bi si to dovolil.
Pomojem tip ne prenese dejstva, da je nekdo boljši od njega.

Mi je pa njegova muzika vsekakor boljša od AH, ampak to je stvar okusa..

BigWhale ::

Boljsi, ali da vec proda? To je razlika.

Predin se bori, da bi se delalo tudi malo na mentalni ravni glasbe, zal je nacin, ki si ga je izbral vcasih malo napacen.

so mi pa AH vsec zato, ker je ena izmed unih cespl rekla, da ve, da delajo en crap ampak da jih, ce ne bodo taki kot so, ne bo nihce povohal.

Pa se res je. Reklame za jogurt ne bi snemali, ce bi se drugace predtavljali svetu... :P

Matek ::

Jaz bi rekel samo to: če ene Hrvatica poje kako ful zelena je trava zelena, vrtijo to na vseh, vključno državnih radijih, če BI pa ena Slovenka pela kako zelo je zelana trava, bi se ji pa smejali na forumuih kot je to, na nobenem radiu pa predvajali. IN TO JE SRAMOTA. ZA NAS. RES NAS JE LAHKO SRAM.

Cesa nas je lahko sram? Tega, da nam individualen glasbeni okus pomeni vec kot domoljubje? A ce je nase nam mora bit pa kr vsec, ce ne nismo pravi Slovenci?

Al te mogoce moti to, da je hrvaska pop scena bolj kvalitetna?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Vens ::

BigWhale: Seveda da več proda, napačen izraz je bil boljši, ker to itak je...

BigWhale ::

> Al te mogoce moti to, da je hrvaska pop scena bolj kvalitetna?

To je jasno stvar okusa. Meni je oboje crap. V bistvu je meni ves pop crap... :P

jype ::

Razen Belinde Carlisle :)

Sorry, sorry :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dvoumne slovenske pesmi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7710902 (5871) A. Smith
»

TOP 100 najslabših pesmi (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6317632 (9553) Nikec3
»

slovenska glasba (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
554922 (4827) 'FireSTORM'
»

Eurosong 2005 / Omar je dobil svoj "stop" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
936912 (4950) BigWhale
»

EMA 2005 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
666580 (5226) Myth

Več podobnih tem