» »

Hattrick

Hattrick

Nettisunny ::

:D hellow...mene zanima ce se kdo iz tuki igra na netu Hattrick al pa ksno podobno igro..8-) kej jih je FUL velik....ce jo igrate me zanima se kej klub mate...Moj je Basqi..:) lp

XxkrosistxX ::

jaz igram hattrick(www.hattrick.org) in travian(www.travian.com)

na hattricku me se ni sprejel oz mi se ni dal ekipe,tko de cakam ;(( pa bi se prasu ce kdo ve kok prblizn to traja?

na travianu pa igram ze nekaj tednov in imam ze mal vojske in ce bo kdo zacel igrat nj tapru zacne razviati polje potem pa se mesto cene mu bo zacel pocas zmankovat usega:P

apachee ::

Sam igram Hattrick že ene 4 mesece.

Na ekipo sem čakal kak teden ker je bila liga ravno na koncu. Drugače pa se lahko čaka tudi precej dlje, pač dokler se ne pojavi kaka prosta ekipa, katero se potem dodeli tebi. Pomaga tudi da kontaktiraš lokalnega GM (game managerja). Seznam dobiš pod help.

Moja ekipa je Belsko United FC in sem v 6. ligi, na 1. mestu. začel sem v 5. ligi vendar na koncu sezone in nisem imel možnosti za obstanek.
You can't win without The Finn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: apachee ()

T-h-o-r ::

Igram 4. sezono s klubom Nordicks in se bom leto 1. uvrstil v 4. ligo

Drugače pa igram še basketsim

svencbir ::

Moja ekipa je R 98

Hattrick igram ze kar dolgo (vsaj 5 sezon??? :8) ), natančno od trenutka ko so odprli 5. slovensko ligo. Ze od samega zacetka sem v V.8 in tam bom tudi ostal.

TSI igralcev je obicajno 300 000+
Stevilo zvezdic 50 +
Rekord hatstats je 200

Za odobritev kluba je treba pocakati dan/dva, odvisno kako sta zasedena GM-a.





"Fra il dire e il fare c'e' di mezzo il mare."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svencbir ()

vice boy ::

V sobot igraš proti mojm sošolcu...lol
zakaj pa nočš v 4 ligo
a si rajš prvi an na vasi kot pa zadnji v mestu :D
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.

largie ::

začel sem v prejšnji sezoni pet tekem pred koncem, dodelili so mi do tedaj daleč najslabšo ekipo v eni od 6. lig. do konca sezone sem celo uspel zlezti na predzadnje mesto. trenutno pa sem na vrhu lestvice brez izgubljene točke in bom naslednjo sezono v 5. ligi, kjer se bom verjetno boril za obstanek, zna bit zanimivo :D. trenutna sposobnost moje prve ekipe je največ 30 zvezdic in 105-110 hatstats, pa trenutno sem že spet blizu 200k minusa na računu, šparanje je dolgočasno >:D.

na ekipo se ne čaka dolgo, par dni pa imaš, trenutno je v sloveniji nekaj več kot 5500 aktivnih igralcev, kapaciteta vseh lig v sloveniji pa je 10920, tako da je še precej prostora.

XxkrosistxX ::

dubu sem ekipo!!!8-)

igra mi postaja vedno bol vsec, sm ne znam se dobr igrat ;(

drgac je pa kul!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Basketsim

Oddelek: Igre
385182 (222) Kurzweil
»

Hattrick

Oddelek: Igre
91494 (1193) DarwiN
»

Angleški nogometni klubi

Oddelek: Loža
304802 (4085) Ejsi_Disi
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116428 (9651) Alexius Heristalski
»

Real Madrid je božja ekipa!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
927273 (5978) _Mortal_

Več podobnih tem