» »

Hattrick

Hattrick

MatjaĹž0 ::

Vsak si zasluži svoje nogometno moštvo

Hattrick je originalna internetna nogometna igra, ki jo lahko igrate zastonj. Tukaj dobite svoj lastni klub, zgradite moštvo svojih sanj in tekmujete proti tisočim ostalim resničnim igralcem po celem svetu.
Pridobite si ekipo - vedno iščemo nove talente!
Strateška nogometna igra
Hattrick je taktična nogometna igra - premagajte vaše nasprotnike na igrišču danes ali pa zgradite ekipo za zmage v prihodnosti. Hattrick je igra, ki se nepretrgoma odvija od leta 1997!
Preprosta za igranje
Začetek v Hattricku je lahek in ne bo vam treba preživeti veliko časa prijavljen v igro ali namestiti dodatnih programov, da bi uspeli.
Družabna igra
Skupnost je ogromen in pomemben del Hattricka. Preverite naše živahne forume in najdite prijatelje iz celega sveta.

Jo še kdo igra? Meni je kar vredu igra, predvsem zaradi foruma. Saj stari mački pravijo, da je to forum z dodatkom igre.

http://www.hattrick.org/

[odstranjen referral link - ahac]
  • spremenil: ahac ()

Seljak ::

Sem nehal igrati,ker,če ne plačaš si obsojen na največ 4 ligo. Težko je brez kupovanja dodatkov,hitrejše grajenje,popravila stavb,....skratka igra je brezplačna do neke meje,če pa želiš več pa boš moral odšteti €.

DarwiN ::

Seljak je izjavil:

Sem nehal igrati,ker,če ne plačaš si obsojen na največ 4 ligo. Težko je brez kupovanja dodatkov,hitrejše grajenje,popravila stavb,....skratka igra je brezplačna do neke meje,če pa želiš več pa boš moral odšteti €.


Whaaat? Hattrick se razlikuje ravno v tem, da suporterji nimajo nobene in-game prednosti pred non-suporterji.. Imajo le dodatne bonbončke, kot so bookmarki, statistika, federacije, itd..

Kakšno hitrejše grajenje, popravila stavb?

Ti si mal zamešal vse skupaj. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

111111111111 ::

Niso referenčni linki prepovedani?

oo7 ::

Jaz sem igral nekaj let Trophy Maneger potem so ga pa obnovili mi pa ni bil več všeč sem ga pa nehal igrat;((

Seljak ::

DarwiN je izjavil:

Seljak je izjavil:

Sem nehal igrati,ker,če ne plačaš si obsojen na največ 4 ligo. Težko je brez kupovanja dodatkov,hitrejše grajenje,popravila stavb,....skratka igra je brezplačna do neke meje,če pa želiš več pa boš moral odšteti €.


Whaaat? Hattrick se razlikuje ravno v tem, da suporterji nimajo nobene in-game prednosti pred non-suporterji.. Imajo le dodatne bonbončke, kot so bookmarki, statistika, federacije, itd..

Kakšno hitrejše grajenje, popravila stavb?

Ti si mal zamešal vse skupaj. :)


Ja pa res,mislil sem Goalunited :D Se opravičujem.

bobby ::

jap, igram od febuarja 2008,... trenutno v četrti ligi,.. hja ni tko simpl, je treba res v naprej gledat,. ne smeš vsega koj zapravljat pa nekako moraš imet idejo treninga,.. če pa želiš biti v prvi ligi, potem pa kopičit denar in potem kupit in zmetat ves denar v najboljše pa ti celo rata. en slovenc je bil 3 leta prvi, Abakus se mi zdi da je bil, 2x zaporedoma, potem eno pušnu pa spet zmagal, zdej pa ne vem kje je.
je špil za občasna igranja,..

aja pa refferal res niso dovoljena kolkor vem,..
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

bsslo ::

Mislim, da ta, ki objavi refferal link ne dobi nič takega (nisem siguren). Drugače pa je zdaj tako, da ne moreš vsega denarja takoj porabit. Poleg tega je še dosti enih novosti, tako, da je igra zdaj še bolj dodelana.

DarwiN ::

Po eni strani dodelana, po drugi strani pa slabša kot kdajkoli prej, ker je taktike čedalje manj, ekipe pa vse močnejše in vsi igramo na en skoraj identičen način.... Vsaj na vrhu je tako.. V sredini in spodaj je nekoliko drugače, a še to predvsem zaradi nesposobnosti managerjev. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

DarwiN ::

Bi prevzel kdo ekipo v tretji slo ligi? Lepa ekipa v vrhu tretje lige, +400 HS in ~7M na računu.

Če koga zanima, dajte dvignit roko. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Basketsim

Oddelek: Igre
385182 (222) Kurzweil
»

Hattrick

Oddelek: Igre
71802 (1517) XxkrosistxX
»

football

Oddelek: Igre
151037 (786) srbin
»

Zmagovacel lige prvakov je: liverpool

Oddelek: Loža
242403 (1920) Alexius Heristalski

Več podobnih tem